Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie . Bardzo bym chciał uczestniczyć w tym spotkaniu ale mam bardzo zazdrosną kobietę . Kiedy dowiedziała się że również mogą być tam jakiekolwiek kobiety  to oświadczyła że napewno nie mogę jechać .Prosze was o rade - czy zapewnić ją że gdyby doszło do lizania kaloszy lub szpilek będziemy je lizać oddzielnie w celu uniknięcia zarażenia koronawirusem i nie tylko nim czy zabrać ją ze sobą ?? (chociaż mam pewne wątpliwości czy będzie chciała lizać kalosze a swoich nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kiler napisał:

Panie i panowie . Bardzo bym chciał uczestniczyć w tym spotkaniu ale mam bardzo zazdrosną kobietę . Kiedy dowiedziała się że również mogą być tam jakiekolwiek kobiety  to oświadczyła że napewno nie mogę jechać .Prosze was o rade - czy zapewnić ją że gdyby doszło do lizania kaloszy lub szpilek będziemy je lizać oddzielnie w celu uniknięcia zarażenia koronawirusem i nie tylko nim czy zabrać ją ze sobą ?? (chociaż mam pewne wątpliwości czy będzie chciała lizać kalosze a swoich nie ma )

kiler ja i prawdziwe kobiety   ? to prawie jak niezardzewiała omega 😄 może być spokojna , myślę że nikt cię nie bzyknie , ja mam takie hamulce że nawet jak jestem kompletnie nawalony to chłopa nie ruszę nie wiem jak reszta

rejven będzie i tyle myślę chyba że jakiś gośc niespodzianka albo inna akcja 😄 ta kamilcośtam capi fejkiem jak moje nogi teraz a innych lasencji na forum nie ma

2 godziny temu, cezsek napisał:

Michał na pewno jakieś kalosze ma. Wszak teren podmokły.

mam ale bez szpilki a takie się słabo liże 😞 generalnie fajnie by było jakby chwilkę przed się określił czy ktoś w ogóle albo kto śpi w namiocie albo na ziemi to kawałek pola wyrównam i naszykuje pod namioty żeby mrówek nie było i metrowej trawy

rejven udostępnie chatę ja w którymś śmietniku się kimne 😄

 

23 godziny temu, PiotrEm napisał:

Koparka będzie? Ale czad!

Obawiam się, że chętnych na nocleg na kwaterze będzie wielu i czy kwater w okolicy nie zabraknie. To gdzie mam sobie metę rezerwować, w zasięgu "z buta" czy tam gdzie pendolino dowiezie większość ferajny?


no fajnie by było jakbyśmy jej nie rozjebali ale możemy zrobić jakieś zawody w przestawianiu butelek po piwie tym gruzem albo coś , tylko mówię fajnie jakby przeżyła bo 3k ostatnio w to wjebałem , dalej jest spierdolina ale coś tam działa 😄  generalnie zlot w klimacie moto  ale moto na upał brak , możemy kiblem porobić czasówki aczkolwiek nie wiem czy do czegoś się potem nada a wolałbym jakby jeszcze pożył 😄 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałbym usiąść przy ognisku i pogadać - nie oczekuję atrakcji w rodzaju zawodów czy terenówki na czas lub orientację. Ale: mam do Ciebie ok. 400km, jeżeli trafie na ciulową pogodę to będę po jeździe skuterem czy motocyklem mokry/spocony/wkurwiony bo zabłocony itp - więc całkiem poważnie chciałbym mieć opcję umycia się w ciepłej wodzie i nie jest to fanaberia, tylko po prostu przyzwyczajenie. Więc to akurat chciałbym wiedzieć - czy jest ta opcja ciepłej wody czy nie, sorry, ma to dla mnie znaczenie.

Hotel ok, rozważam, ale z ostateczną decyzją wstrzymuję się do listy uczestników i prognoz pogody (to wtórna sprawa, najwyżej przyjadę samochodem - mam w klimacie opcję golfa IV lub nawet omegi - tu nie wiem czy ma ważne niemieckie papiery), ale najbardziej kusi mnie "wyprawa" skuterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - o ile dotrę - to będę spał?

Nieeeeeeee

No niby kiedy? 😁 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Staszek_s napisał:

Więc to akurat chciałbym wiedzieć - czy jest ta opcja ciepłej wody czy nie, sorry, ma to dla mnie znaczenie.

tylko jeśli podasz wagę cycków 😄 a na serio to ja się myję , nie mniej włazisz do wanny z prysznica leci byle jak ( ciśnienie jak przy sikaniu po jednym piwie ) i serio tynk odpada ze ścian ale ciepła woda jest , i poważnie mówiąc kto chce będzie jak najbardziej mógł wziąć prysznic

 

8 godzin temu, PiotrEm napisał:

A ja po prostu nie mam namiotu, więc od razu celuję w jakąś agro-kwaterę albo motel.

w chałupie upchnę z 3-4 osoby także spoko jak komuś bardzo przeszkadza namiot to coś wymyślę 3-4 wyrka plus jakiś materac , można spać po samochodach których jest sporo w kilku można rzygać bo takie śmiecie także jakoś zaradzimy

 

11 godzin temu, Staszek_s napisał:

Hotel ok, rozważam, ale z ostateczną decyzją wstrzymuję się do listy uczestników i prognoz pogody (to wtórna sprawa, najwyżej przyjadę samochodem - mam w klimacie opcję golfa IV lub nawet omegi - tu nie wiem czy ma ważne niemieckie papiery), ale najbardziej kusi mnie "wyprawa" skuterem. 

no ja tej cholernej pogody się boje najgorzej , nie mam na to wpływu , nie mam czym rozpylić chemtrails , a może być tak że 2 dni będzie lało albo będzie zimno i serio będziemy siedzieć w chałupie , oby nie.......

No niby kiedy? 😁   1 weekend sierpnia chyba 3 sierpnia jest sobota

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie samo spanie w namiocie nie jest złe tylko ...... chcąc wziąć namiot , śpiwór , materac muszę dopiąć dwa boczne kufry a taka jazda nie jest jakaś super fajna bo ciężko się przeciskać między samochodami 🙂

więc jeśli byłaby opcja hotelu w okolicy lub w dalszej okolicy ale z transportem to byłoby super  ale jeśli wiązałoby się to z koniecznością zap.....nia 5 czy więcej km z buta to chyba się poświecę i przyjadę z trzema kuframi 🙂

1 godzinę temu, michoa napisał:

1 weekend sierpnia chyba 3 sierpnia jest sobota

my chyba naprawdę żyjemy w innym kraju lub czasoprzestrzeni bo wg mojego kalendarza 3 to poniedziałek🙂

14 godzin temu, Tommo napisał:

Nie sądzę żeby nadawały się do lizania.

ja to pamiętam jakieś dwa miesiące temu jak Tommo z pasją wyrzucał że "ktoś kto nie chodzi na wybory nie powinien się udzielać w temacie o polityce" . dalej było tam coś o przyzwoitości uczciwości itp

Ale widzę że w sytuacji kiedy nie będzie na w/w spotkaniu u Michoa wcale nie przeszkadza mu zapominać o przyzwoitości uczciwości i bez problemu tu pisze 🙂

czy to rozdwojenie jaźni czy tylko podwójna moralność ?? 🙂

No chyba że zaszczyci to spotkanie swoją obecnością wtedy padnę na kolana i razem z Michoa będę lizał wspólnie kalosze i szpilki 🙂

 

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler ale ja jednoznacznie się nie określiłem co do spotu. Z miłą chęcią z Wami się spotkam ale jeszcze sporo czasu do terminu, więc wolę potwierdzić jak będę w 100% pewien.

Mam też nadzieję, że wszelakie waśnie i forumowe kłótnie nie wpłyną na nastrój spotkania i napijemy się jak równy z równym w miłej, przyjaznej atmosferze.

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...