Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

michu jak będzie ognisko z omegi to przyjeżdżam. Nie wiem jak w ten sposób upieczona kiełbaska smakuje, mocniejszy trunek zneutralizuje skutki uboczne.

Tam gdzieś obok ciebie stoi żwirownia, dobrze kombinuje? Można by blazdziocha przegonić po górkach, co o tym sądzisz?

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lokalizacją wygląda tak

mam nadzieje że nikt się narazie nie nafocha jak nie sypnę dokładnym adresem tylko opiszę jak dojechać i zarzucę 2 spelunami , generalnie forum jest publiczne , sami widzicie jest jakiś nalot troli na rozruszanie i napewno nikt nie byłby chętny na podawanie swoich danych , na tydzień przed zlotem sypnę każdemu na PW dokładnie narazie podam lokalizacje z dokładnością do 1km 😄  wieś Krobanów okolice zduńskiej Woli , okolice ronda zjazdowego z łącznika z s8

Odrazu mówię -z żadnej nie korzystałem , nie ręcze za półki nad wyrkami i czy karaluchy będą ganiać prusaki czy na odwrót , napiszę ploty i odległości

http://noclegi-opis.pl/

do tego jest 4km idąc trasą na zachód odemnie  . podobno drogo jak cholera ale standard wysoki , 4km przypałowe , po pijaku wracać na moto albo autem zajebiście duże ryzyko bo na wlocie do zduńskiej Woli potrafią stać albo w samej zduńskiej cię rutynówka zatrzyma ( teren zabudowany oświetlony więc mogą cię capnać gdzie chcą nawet o 3 w nocy )   , jakby ktoś chciał wracać z buta to kamizelka kawałek się idzie krajówką przez pola , będę próbował załatwić transport ale nie obiecuje więc radzę się samemu naszykować , taryfy podobno biorą jak za transport prezydenta bo moja speluna jest strefą pozamiejską ( chyba że przejdzie ktoś z buta 1km aż zacznie sięmiasto i wtedy zadzwoni 😄  ) ale nie wiem bo nigdy nie jechałem 😄

 

noclegi ostrówek-kolonia 16 ( wpisujesz ostrówek noclegi w google i wyskoczy  nie mogę strony znaleźć )

do tego jest niecałe 1km trasą można jechać na bani bo ciemno i nie staną , tylko jak się obudzicie rano to prawie zawsze stoją naprzeciwko 😄  podobno speluna dla ukraińców i tirowców , niski standard ale nigdy nie korzystałem nie wiem ( tak samo jak z opisa ) nie chce nikogo oczerniać w każdym razie jest tak naprawdę w zasięgu z buta nawet po pijaku 😄

 

ogólnie myślę że na tydzień przed datą trzeba sięzgrać kto na 100% bo postaram się ugościć i jakaś tania wóda i najtańsza kiełbasa będzie ale 12 potraw jak na wigilię się nie spodziewajcie jak ktoś ma jakieś specyficzne wymagania odnośnie alkoholu to też we własnym zakresie , bo jest bieda i ogólna hu**ia 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Staszek_s napisał:

I czy miłośnicy psów i kotów majà zapewniony osobny pokój dla swoich pupilów?

ja tam kotów nie lubię

Trzeba się dużo naskubać sierści a i mięsa za dużo nie ma

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę jeśli się wyrobię z wykopkami ziemniaków bo sezon w pełni, gdybym jechał to wezmę znakomite ziemniaki do upieczenia w ognisku.

Pracuję w firmie sprzedającej min. opakowania jednorazowe, mogę załatwić za free jednorazową zastawę- talerze papierowe, sztućce plastikowe i takież kupeczki, rolkę worków na śmieci. Mogę to wysłać kilka dni wcześniej kurierem, żeby nie było że gadam załatwię a potem nie przyjadę 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Tam gdzieś obok ciebie stoi żwirownia, dobrze kombinuje? Można by blazdziocha przegonić po górkach, co o tym sądzisz?

najbliższy sensowny dołek ale nie taki 1x1 i głęboki na 0.5 i żeby cię żaden zeus władca trójzęba nie nadział to 12 km drogą legalną , 20-z hakiem wyjdzie taką że w lewej piwo w prawej kierownica , to co jest na google maps z 5km odemnie to ok -miejscówa jak złoto ale ganiają poj**ane dziadki a jedna jest czynna i cieć po pały dzwoni ( sprawdziłem 😄  )

 

do rzeki w której można się kąpać i woda ciepła i bieżąca jest 4km polami 😄

 

wszystko kwestia ile dni balujemy , ile będzie czasu , czy 2 dni czy 3 dni

 

 zawalczę o piątek 31 wolny także możnaby się zjeżdżać w piątek od rana , ale na 100% jeszcze nie wiem czy się uda -za bardzo jestem umoczony w różne swoje projekty żeby ryzykować faktem że przez awanturę mnie wywalą z roboty i skończy się kasa  a chyba główny elektryk ma urlop w tym terminie chyba ( niestety podobno kodeksowo pracodawca może mi odmówić UŻ właśnie w takiej sytuacji kiedy jestem w takim spierdolonym dziale jak UR i moja funkcja jest niezbędna dla istnienia tego marnego grajdołu a jestem niestety drugi elektryk i nieważne że siedzę i przeglądam silikony na instagramie , mam być i koniec a chyba jedną naganę i notatkę jeszcze mam więc nie będe grał tak ostro 😄  )

miały być koronawirusy , czerwiec pracowaliśmy 4 dni w tygodniu i tak miało być do końca sierpnia więc myślałem w piątek od rana już grzać , ale już pracujemy 5 dni w tygodniu niestety , jakby mi urlop nie wypalił to piątek od godziny 15 można startować czyli de facto 2.5 dnia

Najgorzej to się martwię o pogodę , tego nie dam rady załatwić niestety , u mnie jest masakrycznie popierdolona co 2 dni wieczorem są burze i deszcze , jak zacznie w południe to do północy albo lepiej leje z przerwami , ale naszykuje wiatę albo jakoś się upchamy w chałupie  jakiśtam plan B się ogarnie jak się okaże że 2 dni będzie nap**dalać ( oby nie ) 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanie w polu, jeżdżenie po pijaku, tani alkohol i sranie po krzakach?

Oczywiście, że będę. 

W razie "W" mam znajomy hotel w okolicy - jak komuś potrzebny mogę dać namiar i pomóc w transporcie. 

Mogę wziąć dwa litry bimbru i ogórki małosolne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam napisał:

Spanie w polu, jeżdżenie po pijaku, tani alkohol i sranie po krzakach?

Oczywiście, że będę. 

W razie "W" mam znajomy hotel w okolicy - jak komuś potrzebny mogę dać namiar i pomóc w transporcie. 

Mogę wziąć dwa litry bimbru i ogórki małosolne. 

kurła rozpłakałem się z wzruszenia ...........

ja spróbuje wam jakiś transport zorganizować ale nic nie obiecuje .......

 

9 godzin temu, przemek96 napisał:

A czy organizator spędu udostępni rumuńską koparkę do zabawy?  

no fajnie by było jakby rano nie leżała w rowie do góry kołami ale nie wiadomo co życie przyniesie 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka będzie? Ale czad!

Obawiam się, że chętnych na nocleg na kwaterze będzie wielu i czy kwater w okolicy nie zabraknie. To gdzie mam sobie metę rezerwować, w zasięgu "z buta" czy tam gdzie pendolino dowiezie większość ferajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...