Skocz do zawartości

Off-road pierwsze kroki...


Tommo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2020 o 08:36, Tommo napisał:

Wydam tyle ile będę chciał. Są ludzie którzy świetnie się bawią w Samurajach czy Vitarach i skromnym budżecie i nikt ich nie przegania z imprez off road'owych.

Na terenwizji pokazywali nawet ludzi, którzy przyjeżdżali Ładami za 1000 zł i też się bawili. 😄

W poprzedniej pracy miałem kolegę zakochanego w off-roadzie, dzięki niemu też trochę przyjrzałem się temu tematowi, ale zakończyło się jedynie na oglądaniu terenwizji. 😄

Mam znajomego, który startował w wyścigach i od jakiegoś czasu też bawi się w off-road, ale raczej taki lajtowo. Widziałem na jego Facebooku jak startował w jakiejś lajtowej imprezie off-roadowej Hondą HR-V. 😄

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest fajne w tym hobby. Fajne jest również to, że bawią się całe rodziny, co tworzy świetny, przyjazny klimat i wielką przyjemność oderwania się od rzeczywistości. Do tej pory skupiałem się na asfaltach. Tory, byłe lotniska, zamknięte płaskie obiekty. Teraz czas na zielone. Fajnie, cieszę się ze swojej decyzji. Trzeba iść do przodu, poznawać nowe rzeczy jakie daje nam motoryzacja, która jest pasją mojego życia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tommo napisał:

I to jest fajne w tym hobby. Fajne jest również to, że bawią się całe rodziny, co tworzy świetny, przyjazny klimat i wielką przyjemność oderwania się od rzeczywistości. Do tej pory skupiałem się na asfaltach. Tory, byłe lotniska, zamknięte płaskie obiekty. Teraz czas na zielone. Fajnie, cieszę się ze swojej decyzji. Trzeba iść do przodu, poznawać nowe rzeczy jakie daje nam motoryzacja, która jest pasją mojego życia.

Czekaj , czekaj. Powtórz to bliskim jak będziecie stali w lagrze do progów, w drodze na obiad do teściowej, a Ty przecież znasz skrót przez ten nieużytek co kumpel opowiadał.

😎

 

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lysy76 napisał:

Czekaj , czekaj. Powtórz to bliskim jak będziecie stali w lagrze do progów, w drodze na obiad do teściowej, a Ty przecież znasz skrót przez ten nieużytek co kumpel opowiadał.

😎

 

Ale jak smakuje rosół potem, jak się już po dwóch godzinach wygrzebiesz z tej wlepki. Smak przygody, esencja życia, tak ma być 😊

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...