Skocz do zawartości

Pitbike z homologacją


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze pitbike w cenie do 5000zł? najważniejszą rzeczą jest homologacja drogowa.

Mam 13lat

wzrost ok. 165cm

pojemność maksymalna 125cm3 w 4t lub 85cm3 w 2t

Najlepiej też nie za dużo biegów ponieważ będzie to moje pierwsze moto

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kiler napisał:

a ze tak się ściślej dopytam - po co ci homologacja na drogę jak nie masz prawka żeby to legalnie prowadzić ??

Żeby mniejsza kara była jak mnie złapią u nas na wsi jak masz zarejestrowanego to ci puszczą dalej i też po to że tata mówi że albp z homologacją albo wcale bo ma kolegę policjanta i ponoć są bardzo wysokie kary i jeszcze dopowiem że można zaproponować też zwykłego crossa ale z homologacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I policjant załatwi, żeby ubezpieczenie działało? Ciekawe.

W Anglii można kupić pity dopuszczone do ruchu. Poszukaj sobie.

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiler napisał:

poproś tatę żeby zapytał kolegi policjanta co się stanie jak takim czymś bez prawka komuś wjedziesz w samochód albo co gorsza w człowieka

Odpowiedź możesz przedstawić tu

Zawsze jest jakieś ryzyko ale ja tym będe jeździł po drogach szosowych po których raz na ruski rok coś jeździ ponieważ będzie stał u babci na wsi i z kolegami latał. Mówiąc szczerze v-max 70km/h mi wystatczy bo oni jeżdżą skuterami 50cm3 i jawką 50cm3

1 minutę temu, Judas napisał:

I policjant załatwi, żeby ubezpieczenie działało? Ciekawe.

W Anglii można kupić pity dopuszczone do ruchu. Poszukaj sobie.

Mam dwa pytania angli czy USA i czy spełniają normy europejskie bo brytania wyszła a USA to poprostu USA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia. Nie wnikałem, chciałem dla kobiety taki wynalazek i zagadałem do gości który siedzi głęboko w pitach. Mówił ze na wyspach więc się wyleczyłem z pomysłu i kupiliśmy coś innego.

 

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Judas napisał:

Anglia. Nie wnikałem, chciałem dla kobiety taki wynalazek i zagadałem do gości który siedzi głęboko w pitach. Mówił ze na wyspach więc się wyleczyłem z pomysłu i kupiliśmy coś innego.

 

Ja myślałem o yamaszce yzf 85 ale nie ma homologacji niestety.Dwóch kolegów ma też mrf 140rc ale dzisiaj się z nim spotkaliśmy i szczerze mówiąc nawet bałem się z tyłu siedzieć(nie wnikaj w to jak chcieliśmy jechać we dwóch na pitbiku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci napisać, żebyś sobie w przyszlym roku zrobił kategorię AM, ale mi sie przypomniało, ze w młodości jeździłem po polach i lasach rometem mojego starszego brata - bez uprawnień i bez kasku.

To było złe zło.

Ty też chcesz czynić złe zło. I tak Cie nikt od tego nie odciagnie - tym bardziej, że masz zgodę ojca.

Pamietaj tylko, że za Twoje czyny bedzie odpowiadał Twój ojciec.

Jeśli coś poważnie spierdolisz, np. wywalisz w jakieś auto albo kogos rozjedziesz, to Twój ojciec bedzie za to płacił (i to dużo) - oby mu kasy nie zabrakło, bo nie bedzie miał jak Ciebie utrzymać i skończysz mieszkając w kartonowym pudle pod mostem. 😄

W sumie to on bedzie miał przewalone nawet jak Ty bedziesz jechał rozsadnie, ale gdy w Ciebie ktos wjedzie.

Pamietaj o tym!

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian85 napisał:

Chciałem Ci napisać, żebyś sobie w przyszlym roku zrobił kategorię AM, ale mi sie przypomniało, ze w młodości jeździłem po polach i lasach rometem mojego starszego brata - bez uprawnień i bez kasku.

To było złe zło.

Ty też chcesz czynić złe zło. I tak Cie nikt od tego nie odciagnie - tym bardziej, że masz zgodę ojca.

Pamietaj tylko, że za Twoje czyny bedzie odpowiadał Twój ojciec.

Jeśli coś poważnie spierdolisz, np. wywalisz w jakieś auto albo kogos rozjedziesz, to Twój ojciec bedzie za to płacił (i to dużo) - oby mu kasy nie zabrakło, bo nie bedzie miał jak Ciebie utrzymać i skończysz mieszkając w kartonowym pudle pod mostem. 😄

W sumie to on bedzie miał przewalone nawet jak Ty bedziesz jechał rozsadnie, ale gdy w Ciebie ktos wjedzie.

Pamietaj o tym!

Damian, plisssssssssssssssssssssssssssss, 

 

ojciec ma kolege policjanta, wiec zalatwi wszystko, przynajmniej teoretycznie ! 🤣

 

W razie trafienia na kogos kumatego ( nawet nie musi ) ojca wezma za doope, postawia przed sundem, dostanie wyrok za latorosl !

A wszystko to na wlasne zyczenie !

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż leśna też jest spoko bo kolega jedzie dzisiaj crossem i stoją na drodzę on ich objechał a oni nawet nie zawrócili i pojechali dalej i dzięki za pomoc już znalazłem crossa teraz trzeba przekonać rodziców dozbierać hajsu i tylko kupić.

A i jeszcze pytanko policja nie zobaczy że w 50 jest cylinder 70 bo to nie jest zbyt duża różnica co nie?

Edytowane przez kubixonixpl3
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...