Jump to content
polak780

50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Recommended Posts

32 minuty temu, jonaszko napisał:

Ha, ha, mało wiecie o zawodzie nauczyciela. To że jakaś mloda, idzie do zawodu tylko po to, żeby coś albo nic nie robic, nie znaczy że wszyscy nauczyciele są tacy.  Owszem, trafiaja sie i tacy. Nie mozna też porównywać wuefisty, nauczyciela muzyki czy innych pierdółek, do osób uczacych np. j. polskiego czy matematyki. To jest przepaść. Zrozumie to tylko ten, kto ma styczność z takimi osobami. Reszta jak widać, będzie operować tylko zasłyszanymi stereotypami. Jest nawet takie powiedzenie; "obyś czyjeś dzieci uczył... Nie, nie jestem nauczycielem, bo nie wytrzymałbym w tym zawodzie nawet jednego dnia. Nawt może nie z dziećmi ale z ich rodzicami, nastawionymi roszczeniowo do wszystkiego i ciągle majacymi pretensje o wszystko. To od nich trzeba by zacząć wychowywanie. Nie mają czasu dla własnych dzieci i chca żeby wychowywała je szkoła. Jednak szkoła nie jest od wychowywania a nauczania. Taka subtelna różnica, której większość nie rozumie i nie chce zrozumieć, bo tak łatwiej.

Oczywiście dzieciaki są coraz gorsze i masz rację jest to w dużej mierze wina rodziców, w końcu to oni są za nich odpowiedzialni. Niestety w dzisiejszych czasach dzieciom można więcej a podnieś rękę na takiego....łejery...

Sugerowałam o podejściu nauczycieli do zawodu, w końcu sami wybrali więc po co narzekać skoro wiele innych możliwości jest...Nie będę wchodzić na temat jakości nauczania bo dzisiejsze czasy to naprawdę żenada...(nie do końca problem w osobach uczących a programu z kuratorium oświaty).

Uważam jednak,że dziecko spędza połowę życia w szkole i jeśli coś się dzieje niedobrego z takim dzieckiem to nauczyciel powinien zauważyć coś takiego i powiedzieć rodzicom, nie wychowywać ale sygnalizować. Niektórzy rodzice, jeśli pracują na kilka zmian to czasami widzą swoje dziecko tylko jak śpi...

Osobiście znam małżeństwo on wuefista ona matematyczka i kilku innych...akurat oni nie narzekają bo naprawdę lubią swoja pracę...podziwiam. 

Wiem też że przez covid pracy mieli więcej niż zwykle tak mówili moi znajomi nauczyciele.

Godzinę temu, Agnes85 napisał:

Osobiście znam małżeństwo on wuefista ona matematyczka i kilku innych...akurat oni nie narzekają bo naprawdę lubią swoja pracę...podziwiam. 

A co gość robi po szkole?

Może daje korki z wf.

P.S.

Nauczyciel do dupy, to jest masakra, niestety miałem okazję przećwiczyć, sam i na młodych. Nic się nie da zrobić z idiotą, po prostu zmieniałem młodym szkoły.

Podejście młodych do nauki to jest osobna sprawa, IMHO waży przykład z domu, nie gadanie a przykład. Muszą chcieć się uczyć, bo nikt się za nich nie nauczy. Nikt ich też siłą nie nauczy, bo nie wolno..

--

Ups, się czy to wysłało?

2 godziny temu, bozoo napisał:

Dosyć nieźle trenuje z chłopakami koszykówkę 😊 tzn.z fajnymi efektami dla szkoły. I organizuje wycieczki lubi z młodzieżą po górach chodzić razem z małżonką też:-)

3 hours ago, Agnes85 said:

Nie będę wchodzić na temat jakości nauczania bo dzisiejsze czasy to naprawdę żenada...(nie do końca problem w osobach uczących a programu z kuratorium oświaty).

ale nie można dyskutować jakości pracy nauczycieli w oderwaniu od tego, co mają zgodnie z ministerialnymi programami zrobić. przecież oni mają dokładne wytyczne czego, kiedy i ile mają uczyć, więc jeśli po zrealizowaniu programu edukacyjnego państwo uzyskuje półgłówka, który ledwie ogarnia ile jest 2+2, ale już kompletnie nie jest w stanie pojąć wartości pińcetplus w kontekście inflacji, albo elementarnych podstaw działania szczepionek to...

to partyjne państwo pislamskie wychowuje sobie właśnie w ten sposób idealnych wyborców, zgodnie z tym co powiedział parę tygodni temu "butapren" terlecki

bardziej w temacie:

"Pakiet antykryzysowy (...) został tak skonstruowany, że korporacje dostały morze pieniędzy od państwa. I w tym momencie nie ma znaczenia, że ludzie tracą pracę i nie mają pieniędzy. Te firmy dostały tak duże wsparcie z budżetu, że nie potrzebują, żeby ludzie cokolwiek od nich kupowali" - bardzo dobry jak na moją niewielką wiedzę wywiad dot. sytuacji koronakryzysowej u światowego rekordzisty zgonów. wyliczone błędy, począwszy od bagatelizowania zagrożenia przez pomarańczowego łgarza, poprzez pompowanie pieniędzy z pomocy do korporacji, bez np. zobowiązania ich do utrzymania miejsc pracy, do niewydolnego systemu opieki zdrowotnej, prywatnego i nastawionego na krótkoterminowy zysk, a więc m.in. pozbawionego jakichkolwiek rezerw na wypadek masowych zachorowań (zarówno wyposażenia, jak i np. łóżek na oiomach)

jsz

bezmotocyklowy

W dniu 8.08.2020 o 13:05, Buber napisał:

Im bardziej bez sensu, tym większy ma sens.

musze cię zmartwić - wiele EPOKOWYCH odkryć wydawało się bez sensu

54 minuty temu, jeszua napisał:

został tak skonstruowany, że korporacje dostały morze pieniędzy od państwa. I

ja tam żyje w tym kraju od dawna i nie wyobrażam sobie żeby KTOKOLWIEK poza firmami i ludźmi którzy w jakiś inny sposób popierają funkcjonujący rząd (bez względu na to kto w danej chwili rządzi ) dostali jakiekolwiek "morze pieniędzy"

Bardzo często to jest tak tylko wyolbrzymione bo jest bardzo chwytliwe medialnie ( coś jak zysk 300% na samochodzie który sprzedaje handlarz 🙂 przykładowo oczywiście )

Jeszua ale dalej nie odniosłeś się do rozbieżności ( i to dosyć dużej )  do tego co sam pisałeś i sam wierzysz i powtarzasz jako prawdę objawioną (domyślam się że  wszystkie wspomniane dane podajesz za naukowcami i jest wysoce prawdopodobne że z "uznanym dorobkiem naukowym" 🙂

W dniu 9.08.2020 o 15:45, jeszua napisał:

zgony z powodu grypy w tym roku: 296k. covid: 730k. powtórzę: sprawdzaj dane, póki co kolejny raz powtarzasz bzdury 

W dniu 9.08.2020 o 06:22, jeszua napisał:

śmiertelność grypy jest co najmniej 10x mniejsza, niż covid. popularne wśród ignorantów porównanie 1,5-2%

oczywiście można by jeszcze do tego dodać  cytat klasyka

W dniu 7.08.2020 o 09:54, jeszua napisał:

do faktu, że rozpowszechniasz kłamstwa nie raczysz się odnieść, typowe

Ale domyślam się że to nie jest celowe tylko takie tam przeklepanie danych znalezionych w czeluściach netu bez większego zastanowienia się  lub zacietrzewienia z powodu tego że pan XXXX wziął ileś tam milionów łapówki 🙂 

1 hour ago, kiler said:

ja tam żyje w tym kraju od dawna (...)

Jeszua ale dalej nie odniosłeś się do rozbieżności (...)

ad. 1. w którym?

ad. 2. znów mijasz się z prawdą: wczoraj, 5:30. podstawową kwestią jest iż w zasadzie wszystkie dane pokazują jedno: zagrożenie jest poważne. nikt, kto twierdzi inaczej nie ma żadnych danych, żadnych dowodów do przedstawienia - jak w tych blogach, które wrzuciłeś, tylko insynuacje (czy przypadkiem zgonów nie było tyle samo rok temu), albo zwyczajne kłamstwa obliczone na lenistwo czytelnika (rzekomy brak danych z ub. lat z Włoch, które sam powtórzyłeś). w zasadzie poza powtarzaniem takiej mantry wypranej z faktów (jakichkolwiek, wszystkie w zasadzie są niewygodne) nie masz żadnych argumentów

swoją drogą negacjoniści pandemii zachowują się, jakby chcieli koniecznie udowodnić, że pasy bezpieczeństwa są w samochodach zbędne, bo (stosując je) w razie wypadku pasażerowie auta stosunkowo mało ucierpią. jakby nie patrzeć logiki w tym nie ma żadnej

jsz

bezmotocyklowy

27 minut temu, jeszua napisał:

ad. 1. w którym?

w Polsce

27 minut temu, jeszua napisał:

ad. 2. znów mijasz się z prawdą: wczoraj, 5:30. podstawową kwestią jest iż w zasadzie wszystkie dane pokazują jedno: zagrożenie jest poważne. nikt, kto twierdzi inaczej nie ma żadnych danych, żadnych dowodów do przedstawienia - jak w tych blogach, które wrzuciłeś, tylko insynuacje (czy przypadkiem zgonów nie było tyle samo rok temu), albo zwyczajne kłamstwa obliczone na lenistwo czytelnika (rzekomy brak danych z ub. lat z Włoch, które sam powtórzyłeś). w zasadzie poza powtarzaniem takiej mantry wypranej z faktów (jakichkolwiek, wszystkie w zasadzie są niewygodne) nie masz żadnych argumentów

mi chodziło o te rozbieżności liczb  o których sam napisałeś

raz że COVID ma 10 razy większa śmiertelność niż grypa a za chwilę że zgony z powodu grypy to 296 tys a z powodu COVID 730 tys . Więc chociażbym nie wiem jak liczył nie wychodzi mi 10x więcej .Wiem że to są liczby bezwzględne które  nie uwzględniają bezobjawowców . Ale tak samo nie uwzględniają bezobjawowych przypadków grypy  więc statystyki (o ile je uznać za prawdziwe )  powinny się jakoś wyrównywać

kiler, nie chcę się wtrącać w waszą dyskusje, ale jednak utwierdzam sie co raz bardziej w przekonaniu, że nawet nie czytasz, co ktoś wrzuca w załączniku. Gdybyś chociaż otworzył, to co wrzucił jeszua, to byś wiedział o jaki kraj chodzi. Piszę to tylko dlatego, że wyłapałem wiecej takich przypadków z Twojej strony.

• Upvote 2

56 minut temu, jonaszko napisał:

utwierdzam sie co raz bardziej w przekonaniu, że nawet nie czytasz, co ktoś wrzuca w załączniku

Całkiem możliwe że gdzieś mi coś umknęło bo tematów o wirusie są conajmniej dwa . Wobec tego pokaż o który załącznik Ci chodzi

W dniu 9.08.2020 o 15:07, Agnes85 napisał:

Nie śledzę na bieżąco wiadomości,  wskaźnik procentowy może i jest wyższy ale w przeliczeniu na ilość ludzi to nadal prym wiedzie grypa, być może jeszcze zbyt mało ludzi zachorowało...

Ciekawe jest też to, że w każdym kraju ten współczynnik jest inny...

pie**olą to się dzikie zwierzęta a ja tutaj wyrażam swoją opinię na bazie własnych doświadczeń, pobytach w szpitalach,przychodniach i szkołach.

Uważam,że w dzisiejszych czasach prawie każdy ma naprawdę duże możliwości aby robić to co się lubi a nie zmuszać do czegoś A tak to wygląda. Lekarz,nauczyciel,ksiądz,weterynarz, opiekun osoby starszej czy opiekunki w żłobkach to powinni robić ludzie "z powołania" a nie z musu bo wyrzadzają ogromna krzywdę innym, już ciul ze starszymi ludźmi w sensie dojrzałymi ale takie dzieci, czy osoby stare są zupełnie bezbronne a dzieciaki ciągle się kształtują. Ja pamiętam moich nauczycieli (oczywiście nie wszystkich) ale miło wspominam ich zaangażowanie prawdziwe i szczere a teraz???  Już w szkole średniej czy studiach tego zabrakło...

Klika tygodni temu zrobiłam kurs na grafika komputerowego...Nie będę może wymieniać szkoły ale uczył mnie gościu co nie jest grafikiem tylko informatykiem...

Generalnie jest wiele takich miejsc pracy...Nie chce już przytaczać przykładu z ZUS w Poznaniu gdzie Pani na dole skierowała mnie do innej na górę a inna Pani mówiła że taka tutaj nie pracuje...itd...

Jeśli ktoś nie chce czegoś robić niech nie robi, wiadomo każdy ma zły dzień ale nie non stop...

W dniu 9.08.2020 o 09:56, michoa napisał:

nie no od tanich parów odszedłem bo one nie zabijają uczucia głodu i pieniądze wydane bez sensu

kupisz paczkę za 6.99 zł cieszysz się że zaoszczędziłeś ale zjesz całą i dalej jesteś głodny

tylko kiełba 😄 ale piwska fakt , nie wiem do kiedy się kończą tanie bo ostatnio aż dawno nie piłem kustosza bo ciągle coś z grilów zostaje , ostatnio były lechy zielone 😄

Ale wiecznie mi się chce spać , dramat z tym jest , lawetą mam lecieć w PL to zaczynam się bać ostatnio mińsk mazowiecki , łódź przecież to h*j nie trasa i non stop autostrada prawie ( no od warszawy rzeźnia i przejazd przez to spierdolone miasto , tam są korki na S8 czy A2 bo 2 januszy się rozje**ło na prostej drodze i ganiają się z lewarkami blokując 3 pasy ruchu  😄 ) to ja w połowie drogi ( po może godzinie jazdy ?  )  już w 35 stopniowym upale mimo klimy zasypiałem ,  był postój , energetyk ( życie wymaga poświęceń niestety 😞  )  i ogień dalej

alkohol to mnie ścina masakrycznie z gimnazjalistami mógłbym się mierzyć , ekipa przyjechała na zlot forum , 3 piwa , 4 kielony 50 bimbru , michoa zaginął , miska na pizzę była potrzebna 😄

generalnie coś jest nie tak z tym spaniem , kochanka mówi że albo cukrzyca albo ciśnienie , otrafię jadąc na skuterze 40km/h zasnąć serio 😄  mówi że kiedyś zasnę i się nie obudzę ( śpi mi sie świetnie , nocki w robocie są nie do wytrzymania , żeby nie chlać energetyków bo sen przejdzie a resztki wątroby umrą to herbata bez cukru non stop ) 

teraz też jestem jakiś przyjebany jak jezus do krzyża , a wczoraj wypiłem jedno piwo ( harnaś )

no ale w dobie zabawy w covid która podobno na jesień się nasili i znowu zacznie się zakaz oddychania , to do lekarza dostanę się może w 2030 roku więc jakoś trzeba sobie radzić ....

takie same nieroby i wrzód na zdrowym organiźmie 😄  pokaż mi zawód gdzie masz 2 miesiące płatnych wakacji ?  do tego ferie , dni nauczyciela i fakt że w 80% szkół czerwiec to użeranie się żeby przepchnąć zagrożonych gamoni i nic pozatym ....

lekcja trwa 45 min co 45 min masz przerwę -też tak chce

bez nocek , bez sobót i niedziel

Jak jest z powołania to cierp ciało coś chciało a jak nie jest -siada każe gówniakom przepisać 3 strony z książki do zeszytu i siada i czyta gazetę , albo mówi że proszę zapoznać się z tym i tym on na chwilę wychodzi i gonie ma pół lekcji , siedzi sobie na telefonie 😄

teraz jeszcze covid to w ogóle bajkowo 😄

podrywałem młodą nauczycielkę angielskiego , oczywiście dostałem kosza mimo że robiłem minetę najlepiej jak potrafię , to widziałem to z boku 😄  praca w domu ? ok coś tam weźmie , parę kartkówek ja z nią sprawdzałem bo wydruki z ksero , typu wstaw słowo , mówi czasem koleżanka pomaga , ale sporo sprawdza w szkolę , da np dzieciakom ćwiczenie na lekcji mówi że za 15 min sprawdza i obskoczy parę 😄

z głosem jak się umie szanować lipy nie ma , mówi lepiej naryczeć czasem na jakiegoś gnojka niż 8h stać w 50 stopni upale 200db huku i moczyć ręce w rozpuszczalniku bo jak po studiach nie mogła znaleźć pracy epizod na taśmie był 😄 miała przeboje z gówniakami co namalowali jej na torbie kredą kutasa jak na chwilę wyszła , mówi w sumie to w ogóle jej nie przeszkadzało nawet ciut bawiło ( ona artystka nie z tej planety , jebanie to była połowa jej myślenia  😄 ) , ale oczywiście dyrekcja , że ona czuje się dotknięta , sztuczny płacz , tydzień l4 od psychiatry dostała , a starzy gówniaków co odjebali akcję przynosili bombonierki z prośbą żeby sprawy nie zakładała  ) 😄

i mówi jej pasuje , do tego cały zawód nauczyciela to jest pic , żyła złota to szara strefa czyli korki , nikt cię nie rozlicza ,nikt cięnie podjebie ,  jej się udało że jakaś młoda którą przygotowywała do olimpiady zajęła 2 miejsce w ogólnopolskiej , także cenę mogła zapodać z kosmosu a bogate fajfusy i tak waliły drzwiami i oknami i tu był kosmos , ja nigdy w życiu tyle na godzinę nie zarobiłem co ona miała z korków.........

jak to mówiła było się uczyć to ja bym tobie loda robiła a nie ty mi minetę i coś w tym jest niestety 😄  ale oczywiście jak był strajk to była najbardziej pokrzywdzona , młoda nauczycielka , lata studiów , sztuczny płacz , i najniższa krajowa , polska to zły kraj , że na produkcji miała 100 zł więcej za 4 brygady i warunki jak wspomniałem szczegół 😄

Czyli jak widać, nauczyciele sa zupełnie niepotrzebni. Dzieci powinni wychowywać i uczyć rodzice a nie szkoła. Przy pomocy FM oczywiście, bo gdzie jak nie tu, są zawarte wszystkie mądrości tego świata.🤣

• Upvote 2
  • Downvote 3

Michoa, nerki sobie zbadaj b.dokladnie, moj siosteniec tak zasypial jak ty a w wieku przed 30 obie nerki stracil i reszta zycia to od przeszczepu do przeszczepu a w miedzyczasie dializy. Niewykryte zapalenie klebuszkow nerkowych po jakiejs prawie bezobjawowej grypie tak zadzialalo wiec jak czytam o niekontrolowanym zasypianiu to dzwonek alarmowy mi sie wlacza. 

19 godzin temu, jonaszko napisał:

Dzieci powinni wychowywać i uczyć rodzice

z tym się zgadzam 😄 skąd biorą się te wszystkie śmietniki na głowach nauczycieli ?  kutasy na torebkach zboczonych nauczycielek ?  od gówniaków z bogatych domów gdzie stary tyra nie ma czasu , stara się maluje albo go zdradza i nie ma czasu , dzieci wychowywuje niańka z ogłoszenia która odpala im komputer i grę żeby pochwalić się na fejsie koleżankom że siedzi w dojebanej willi ,ma płacone 20 zł/h  za nic nie robienie i jeszcze czasu na instagram styka i te dzieci są jakie są ....najgorszą patolą coraz częściej są dzieci z bogatych domów nie z biedy , jako miłośnik ljtowego dymanka  , stwierdzam że łatwiej ruchnąć szukająca sensu życia gówniarę z bogatego domu niż patuskę z walącej się kamienicy , patusce trzeba zapłacić , a z bogatego domu ma tyle kasy że da za darmo , brakuje jej miłości , akceptacji , zwyczajnie drugiego człowieka zamiast kolejnej zabawki i zrobi loda pryszczatemu grubasowi tylko po to żeby te rzeczy mieć , jej po prostu siada psychika a nie brakuje dymania albo kasy i dlatego jest łatwiej , smutne ale prawdziwe .......

ludzie po prostu robią dzieci a potem ciężar tych dzieci ich przerasta , albo nie myślą o tym i robią dzieci , jak ostatnio w autobusie stoję a jakiś gówniak mnie non stop za spodnie szarpie no to dziecko co mu zrobię nic , raz mu zwróciłem uwagę , raz matce a wymalowana karyna siedzi kawałek dalej i oczy w telefon i ,,no niech pan nie przesadza to tylko dziecko ,nic panu nie zrobi '' finalnie młody zjadł batonika i umazanymi w czekoladzie łapami załatwił mi spodnie 😄 karyna nawet przepraszam wzięła go wysiedli i nara 😄

i to i tak spoko że chociaż ta karyna gdzieś tam koło tego dziecka jest , bo w 90% bogatych domów to stara zjedzie z solarium o 15 zabierze gówniaki na chatę z szkoły i jedzie na paznokcie a potem szybka akcja do kochanka bo koło 19 stary zjedzie z delegacji to żeby zdążyć do tego czasu poprawić makijaź po upojnym dymaniu 😄

tacy są rodzice 21 wieku , szkoła ma te dzieci prostować ? no stary litości ..........

ja np wiem że jestem za głupi na dziecko to dziecka nie robię ale 90% ludzi niestety tego nie rozumie i szkoła nie nadrobi za nich wybacz........

dziecku potrzebny jest czas , samo się nie wychowa , czas wpajanie zasad , tego wolno tamtego nie wolno , jakiś system kar i nagród a jak rzucisz je samo sobie to z reguły nic dobrego nie wychodzi.........ja przygarnąłem psa który był szczeniakiem w zasadzie uratowałem od lądowania  w stawie czy tam szambie jak to na wsi się robi jak suka się oszczeni , był taki mały że sam nie jadł , cały w pchłach , gównie , za szybko zabrany matce więc non stop się pruł , nie miałem czasu do niego usiąść bo roboty fest a to jak dziecko  , dawałem mu żreć , parenaście minut dziennie się pobawiłem i tyle , siedział nieraz 12h zamknięty sam w domu albo kojcu , lał pod siebie , tarzał się w tym , czasem dostał szmatą w łeb jak już mnie kurwica z nim strzelała i tak się wychowywał , jak nie wpadł pod auto to nie wiedział że ma nie wychodzić na drogę no i teraz ma 2 lata i jest dziwny , jakis poschizowany ciut , majac 2 lata potrafi się zeszczać w domu albo zes*ać i tak uważam że jest bardzo mądry jak na to że sam się wychował

Matula też wzięła sukę , ale jest na emeryturze , cały dzień z tym psem siedzi , jak ją ugryzie za nogę to mówi nie wolno , chwali jak woła na dwór , nakrzyczy jak nasra w domu , ta suka ma 4 miechy i wali w domu sporadycznie , przymilas jest taki że nic tylko głaskać i już zaczyna bardzo dużo rozumieć , tak działa wychowanie  a mój jest jak dziecko z bogatego domu któremu nikt nie poświęcał czasu -dziki .....

tak działa wychowanie na przykładzie psów którego nie da szkoła, a powinni dać rodzice

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

W dniu 12.08.2020 o 10:01, michoa napisał:

z tym się zgadzam 😄 skąd biorą się te wszystkie śmietniki na głowach nauczycieli ?  kutasy na torebkach zboczonych nauczycielek ?  od gówniaków z bogatych domów gdzie stary tyra nie ma czasu , stara się maluje albo go zdradza i nie ma czasu

Cygański Królu, to w takim razie majętni ludzie są źli, a ich dzieci jeszcze gorsze?

Jak na mieście będę przechodził obok jakiegoś Porsche, to rysować gwoździem od razu, czy nie? 😄

Michoa od kiedy pamiętam bogatych traktuje jak bezmuzgowców. Śmieszy mnie to okrutnie, bo jest dokładnie odwrotnie. Oczywiście zawsze będą wyjątki, tak po jednej jak i drugiej stronie. Ciekawe tylko dlaczego lwia część recydywy, to dzieci patologicznych rodzin, gdzie alkohol był napojem bogów.

Najlepsze uczelnie, prywatne szkoły, przedszkola czy żłobki gdzie na opiekunkę przypada troje maluchów a nie 20 jak jest w publicznym, uczęszczają dzieci zamożnych rodziców. Taka jest brutalna prawda.

Audi Sport