Jump to content
polak780

50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Recommended Posts

Posted (edited)
9 godzin temu, ernestZL napisał:

Moja teściowa w poniedziałek zeszła ze zmiany w szpitalu i jak to stwierdziła... Ernest to jest bajka dla lekarzy. Zero roboty. Odsyłają każdego z kwitkiem a na kwadracie w kimę. Takie dyżury to skarb. 

Ciekawy tok myślenia.

Lekarze mogą wykorzystać epidemię dla swojej wygody, czyli COVID-19 to przeziębienie i nie ma się co martwić.

Edited by Damian85

7 godzin temu, kiler napisał:

Nie wiem co masz na myśli ale ja zapytałem dlaczego wg Ciebie tv śniadaniowa kłamie i szuka taniej sensacji a np wiadomości na tym samym kanale podają czystą wiedze  a nie kłamstwa ??

Ty chyba poważnie nie umiesz czytać. Przecież ja pisałem że TV śniadaniowa to rzetelne źródło wiedzy, a kłamią naukowcy - wszak sam o tym piszesz (o naukowcach). Więc nie wiem o co Ci chodzi.

Po prostu jeszcze z 10-15 lat temu rzetelna wiedza była dostępna na uniwersytetach i w publikacjach naukowych a teraz jest w TV i gazetach i w internecie ( ale nie ta publikowana przez naukowców). I tyle. świat się zmienia, każdy to widzi, kiedyś 2=2=4 teraz jest 2+2=5, albo np. ziemia jest płaska, albo np. szczepionki nie działają, albo np. COVID to ściema. Nie pisząc nic o lądowaniu człowieka na księżycu. I tyle.

Więc nie mam nic to TV śniadaniowej. W końcu i tak nie oglądam. 

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

10 godzin temu, Agnes85 napisał:

Jeśli chodzi o lekarzy czy nauczycieli to w naszym kraju żenada...to są zawody z powołania , gdzie pomoc bezwzględna?empatia?w szpitalach jest totalna znieczulica a o funkcjonowaniu nie wspomnę...😡 

ale co z tymi nauczycielami? Dlaczego porównujesz ich do lekarzy, co mają ze sobą wspólnego?  Znasz  ich pracę czy tylko takie pierdoloenie dla samego pierdolenia?

10 godzin temu, cezsek napisał:

Michu, ty nie masz "coś z cukrem", tylko wpierdalasz tanie parówki i masz dnę moczanową. Rzuć to gówno. I tanie piwa.

Weź colhicynę i na drugi dzień przejdzie.

nie no od tanich parów odszedłem bo one nie zabijają uczucia głodu i pieniądze wydane bez sensu

kupisz paczkę za 6.99 zł cieszysz się że zaoszczędziłeś ale zjesz całą i dalej jesteś głodny

tylko kiełba 😄 ale piwska fakt , nie wiem do kiedy się kończą tanie bo ostatnio aż dawno nie piłem kustosza bo ciągle coś z grilów zostaje , ostatnio były lechy zielone 😄

Ale wiecznie mi się chce spać , dramat z tym jest , lawetą mam lecieć w PL to zaczynam się bać ostatnio mińsk mazowiecki , łódź przecież to h*j nie trasa i non stop autostrada prawie ( no od warszawy rzeźnia i przejazd przez to spierdolone miasto , tam są korki na S8 czy A2 bo 2 januszy się rozje**ło na prostej drodze i ganiają się z lewarkami blokując 3 pasy ruchu  😄 ) to ja w połowie drogi ( po może godzinie jazdy ?  )  już w 35 stopniowym upale mimo klimy zasypiałem ,  był postój , energetyk ( życie wymaga poświęceń niestety 😞  )  i ogień dalej

alkohol to mnie ścina masakrycznie z gimnazjalistami mógłbym się mierzyć , ekipa przyjechała na zlot forum , 3 piwa , 4 kielony 50 bimbru , michoa zaginął , miska na pizzę była potrzebna 😄

generalnie coś jest nie tak z tym spaniem , kochanka mówi że albo cukrzyca albo ciśnienie , otrafię jadąc na skuterze 40km/h zasnąć serio 😄  mówi że kiedyś zasnę i się nie obudzę ( śpi mi sie świetnie , nocki w robocie są nie do wytrzymania , żeby nie chlać energetyków bo sen przejdzie a resztki wątroby umrą to herbata bez cukru non stop ) 

teraz też jestem jakiś przyjebany jak jezus do krzyża , a wczoraj wypiłem jedno piwo ( harnaś )

no ale w dobie zabawy w covid która podobno na jesień się nasili i znowu zacznie się zakaz oddychania , to do lekarza dostanę się może w 2030 roku więc jakoś trzeba sobie radzić ....

16 minut temu, jonaszko napisał:

ale co z tymi nauczycielami? Dlaczego porównujesz ich do lekarzy, co mają ze sobą wspólnego?  Znasz  ich pracę czy tylko takie pierdoloenie dla samego pierdolenia?

takie same nieroby i wrzód na zdrowym organiźmie 😄  pokaż mi zawód gdzie masz 2 miesiące płatnych wakacji ?  do tego ferie , dni nauczyciela i fakt że w 80% szkół czerwiec to użeranie się żeby przepchnąć zagrożonych gamoni i nic pozatym ....

lekcja trwa 45 min co 45 min masz przerwę -też tak chce

bez nocek , bez sobót i niedziel

Jak jest z powołania to cierp ciało coś chciało a jak nie jest -siada każe gówniakom przepisać 3 strony z książki do zeszytu i siada i czyta gazetę , albo mówi że proszę zapoznać się z tym i tym on na chwilę wychodzi i gonie ma pół lekcji , siedzi sobie na telefonie 😄

teraz jeszcze covid to w ogóle bajkowo 😄

podrywałem młodą nauczycielkę angielskiego , oczywiście dostałem kosza mimo że robiłem minetę najlepiej jak potrafię , to widziałem to z boku 😄  praca w domu ? ok coś tam weźmie , parę kartkówek ja z nią sprawdzałem bo wydruki z ksero , typu wstaw słowo , mówi czasem koleżanka pomaga , ale sporo sprawdza w szkolę , da np dzieciakom ćwiczenie na lekcji mówi że za 15 min sprawdza i obskoczy parę 😄

z głosem jak się umie szanować lipy nie ma , mówi lepiej naryczeć czasem na jakiegoś gnojka niż 8h stać w 50 stopni upale 200db huku i moczyć ręce w rozpuszczalniku bo jak po studiach nie mogła znaleźć pracy epizod na taśmie był 😄 miała przeboje z gówniakami co namalowali jej na torbie kredą kutasa jak na chwilę wyszła , mówi w sumie to w ogóle jej nie przeszkadzało nawet ciut bawiło ( ona artystka nie z tej planety , jebanie to była połowa jej myślenia  😄 ) , ale oczywiście dyrekcja , że ona czuje się dotknięta , sztuczny płacz , tydzień l4 od psychiatry dostała , a starzy gówniaków co odjebali akcję przynosili bombonierki z prośbą żeby sprawy nie zakładała  ) 😄

i mówi jej pasuje , do tego cały zawód nauczyciela to jest pic , żyła złota to szara strefa czyli korki , nikt cię nie rozlicza ,nikt cięnie podjebie ,  jej się udało że jakaś młoda którą przygotowywała do olimpiady zajęła 2 miejsce w ogólnopolskiej , także cenę mogła zapodać z kosmosu a bogate fajfusy i tak waliły drzwiami i oknami i tu był kosmos , ja nigdy w życiu tyle na godzinę nie zarobiłem co ona miała z korków.........

jak to mówiła było się uczyć to ja bym tobie loda robiła a nie ty mi minetę i coś w tym jest niestety 😄  ale oczywiście jak był strajk to była najbardziej pokrzywdzona , młoda nauczycielka , lata studiów , sztuczny płacz , i najniższa krajowa , polska to zły kraj , że na produkcji miała 100 zł więcej za 4 brygady i warunki jak wspomniałem szczegół 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Mnie wku**ia to noszenie maseczek 8 godzin w robocie. Teraz ponad 30 stopni idzie zejść na zawał.
Mam znajomą w szpitalu na 19 tysięczne miasto gdzie trąbią w mediach o korono apokalipsie to w szpitalu na oddziale covid 5 pacjentów w tym 1 na intensywnej. No epidemia w uj.

8 godzin temu, jeszua napisał:

tyle, że śmiertelność grypy jest co najmniej 10x mniejsza, niż covid. popularne wśród ignorantów porównanie 1,5-2% dotyczy hospitalizowanych (ciężkich) przypadków grypy, zestawianych ze wszystkimi - w tym również wliczonymi szacunkowo, bezobjawowymi - zakażeniami covid. czasami warto zapoznać się z faktami, zanim się człowiek wypuści z bzdurą

jsz

Nie śledzę na bieżąco wiadomości,  wskaźnik procentowy może i jest wyższy ale w przeliczeniu na ilość ludzi to nadal prym wiedzie grypa, być może jeszcze zbyt mało ludzi zachorowało...

Ciekawe jest też to, że w każdym kraju ten współczynnik jest inny...

5 godzin temu, jonaszko napisał:

pie**olą to się dzikie zwierzęta a ja tutaj wyrażam swoją opinię na bazie własnych doświadczeń, pobytach w szpitalach,przychodniach i szkołach.

Uważam,że w dzisiejszych czasach prawie każdy ma naprawdę duże możliwości aby robić to co się lubi a nie zmuszać do czegoś A tak to wygląda. Lekarz,nauczyciel,ksiądz,weterynarz, opiekun osoby starszej czy opiekunki w żłobkach to powinni robić ludzie "z powołania" a nie z musu bo wyrzadzają ogromna krzywdę innym, już ciul ze starszymi ludźmi w sensie dojrzałymi ale takie dzieci, czy osoby stare są zupełnie bezbronne a dzieciaki ciągle się kształtują. Ja pamiętam moich nauczycieli (oczywiście nie wszystkich) ale miło wspominam ich zaangażowanie prawdziwe i szczere a teraz???  Już w szkole średniej czy studiach tego zabrakło...

Klika tygodni temu zrobiłam kurs na grafika komputerowego...Nie będę może wymieniać szkoły ale uczył mnie gościu co nie jest grafikiem tylko informatykiem...

Generalnie jest wiele takich miejsc pracy...Nie chce już przytaczać przykładu z ZUS w Poznaniu gdzie Pani na dole skierowała mnie do innej na górę a inna Pani mówiła że taka tutaj nie pracuje...itd...

Jeśli ktoś nie chce czegoś robić niech nie robi, wiadomo każdy ma zły dzień ale nie non stop...

27 minutes ago, Agnes85 said:

Nie śledzę na bieżąco wiadomości,  wskaźnik procentowy może i jest wyższy ale w przeliczeniu na ilość ludzi to nadal prym wiedzie grypa (...)

zgony z powodu grypy w tym roku: 296k. covid: 730k. powtórzę: sprawdzaj dane, póki co kolejny raz powtarzasz bzdury

nie wiem, co miałoby być specjalnie dziwnego w różnicach lokalnych w kwestii chorób: różne czynniki mają wpływ, czasami takie, które wydają się niepowiązane. Szwedzi (i bodajże Japończycy) praktycznie wyeliminowali nowe zachorowania na raka szyjki macicy, powszechnymi szczepieniami na hpv, niektóre choroby występują tylko w określonych warunkach (np. tropikalne), inne są praktycznie nieznane np. w krajach rozwiniętych, z dobrym dostępem do służby zdrowia (gruźlilca), albo do niedawna wyeliminowane - wracają (odra w Polsce, m.in. z powodu działań proepidemików, negujących szczepienia). więc w fakcie, że statystyki chorób różnie wyglądają w różnych krajach, nie ma nic nadzwyczajnego, jak insynuujesz

jsz

bezmotocyklowy

Posted (edited)

czytali nowe rozporządzenie?

maseczki (przyłbice, kaski itp.) obowiązkowe np. na plażach - fajnie? 😄

aaa - wykreślili wyjątek dla ludzi, którzy nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu zdrowia - fajnie?

a koronapanikarze tylko przyklasną - smutne

Edited by konrad1f

Posted (edited)
10 godzin temu, jeszua napisał:

Tyle, że śmiertelność grypy jest co najmniej 10x mniejsza, niż covid. popularne wśród ignorantów porównanie 1,5-2% dotyczy hospitalizowanych (ciężkich) przypadków grypy, zestawianych ze wszystkimi - w tym również wliczonymi szacunkowo, bezobjawowymi

Albo mi coś nie gra w twoich statystykach albo źle zrozumiałem twoją wypowiedź

Dlaczego do ogólnej liczby chorych na COVID zaliczasz bliżej niesprecyzowaną grupę zakażonych czy to niewykrytych czy to bezobjawowych a do zakażonych grypą tylko hospitalizowane ciężkie przypadki ???

Ps. Śmiertelność na poziomie 3-3,5%  była podawana przez WHO 

W każdym razie takie dane były w okolicach kwietnia/maja przekazywane przez net czy różne telewizje

MOŻE teraz są jakieś pełniejsze statystyki a może WHO też kłamie lub kłamało . JA tego nie wiem ale na tym forum panuje kult naukowców więc odnoszę wrażenie że WHO to CHYBA ludzie którzy się znają na tym co robią

55 minut temu, jeszua napisał:

zgony z powodu grypy w tym roku: 296k. covid: 730k. powtórzę: sprawdzaj dane, póki co kolejny raz powtarzasz bzdury

z tego co sam napisałeś jakoś nie wynika  śmiertelność 10x większa . Max wychodzi mniej niż 2.5

20 minut temu, konrad1f napisał:

aaa - wykreślili wyjątek dla ludzi, którzy nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu zdrowia - fajnie?

czyli generalnie wylanie dziecka razem z kąpielą . Jest przecież grupa ludzi która z powodów zdrowotnych nie może nosić maseczki a tu wuj - nie i koniec  zamiast dodać zapis o konieczności  posiadania zaświadczenia od lekarza

Edited by kiler

Posted (edited)

pewnie chodziło o to aby i tak udupić a jeśli nie możesz nosić maseczki to musisz np. przyłbicę.

poza tym nierząd kolejny raz kłamie - https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-zasady-bezpieczenstwa-dla-19-powiatow

na stronie jedno a w rozporządzeniu drugie

who kłamie i kłamało - to się nie wyklucza 😄

Edited by konrad1f

1 minutę temu, konrad1f napisał:

pewnie chodziło o to aby i tak udupić a jeśli nie możesz nosić maseczki to musisz np. przyłbicę.

Teoretycznie tak . Ale ludzie sa już tak wygłupieni kampaniami rządowymi że kompletnie im odbija . Całkiem niedawno pewna pani odmówiła sprzedaży jakiemuś panu bez maseczki (bo taką postawę kreuje nasz rząd) zupełnie zapominając że obowiązujący przepis dopuszcza zakrywanie ust i nosa odzieżą . Nawet kiedy w/w pan zakrył usta i nos koszulką czy bluzą (darujcie ale nie pamiętam aż takich szczegółów ) dalej robiła aferę .

Media zrobiły z niej bohaterkę walki z wirusem 🙂

też miewałem różne akcje w sklepach (i nie tylko :D)

media również na każdym kroku kłamią na temat tego co jest faktycznie w rozporządzeniach. np w spotach straszących i dyscyplinujących plebs wymieniają jako jedyny "środek bezpieczeństwa" maseczkę nie wspominając w ogóle o innych dopuszczonych.

6 minut temu, konrad1f napisał:

poza tym nierząd kolejny raz kłamie - https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-zasady-bezpieczenstwa-dla-19-powiatow

na stronie jedno a w rozporządzeniu drugie

who kłamie i kłamało - to się nie wyklucza 😄

Wystarczy oświadczyć że ma się nerwicę wywołaną naskakiwaniem zajobowych debili i związane z tym duszności i odruchy wymiotne  po założeniu maseczki (paragraf 24 , punkt 3, zaświadczenie nie wymagane  ) https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000135601.pdf

Wczoraj wskoczyłem do marketu po litra i szłepsa jak co sobotę i luz , nikt z dupy nie strzelał , kilka osób bez szmaty , kilka z nasuniętą na brodę , reszta jak ryży ch*j przykazał. Wątpię żeby milicji chciało się jeszcze wku**wiać ludzi przesadnym pilnowaniem przestrzegania najnowszego rozporządzenia .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Posted (edited)

jesteś nie na bieżąco - przecież właśnie napisałem, że od wczoraj obowiązuje nowe rozporządzenie

https://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000135601.pdf?fbclid=IwAR2A6MVYF2wvM6CjdaECiyhyi5HoCDgMeAau8-DbPGtDUoCkpFeD7-j580U

i spokojnie - sklepikarze za chwilę znowu zaczną gnębić

edit - widzę, że podlinkowałeś aktualne rozporządzenie ale chyba nie doczytałeś

nie ma już tam nic o niewymagalności zaświadczenia 😉

Edited by konrad1f