Jump to content
polak780

50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Recommended Posts

"zakażenie zarazkami" - no miszcz 😄

Oczywiście! Im dalej od nauki, tym lepiej! Im bardziej bez sensu, tym większy ma sens.

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

16 minut temu, Buber napisał:

Fantastyczne źródło sprawdzonych informacji o świecie, to fakt.

Jeśli chodzi o jakość to nie bardzo rozumiem dlaczego wiadomości (na jakimkolwiek kanale) mają być wyrocznią a TV śniadaniowa kłamie ? to jest trzeci stopień wiary i dogmatu

No dokładnie. Przecież piszę - szukasz prawdziwej, rzetelnej, sprawdzonej wiedzy - oglądaj śniadaniową TV. A reszta, ZWŁASZCZA przekupni naukowcy, to po prostu nie wiedzą o czym mówią/piszą. Przecież to jasne. 

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 

2 minuty temu, Buber napisał:

przekupni naukowcy, to po prostu nie wiedzą o czym mówią/piszą.

czy w tej tv śniadaniowej oś piszą ??? To jakaś wersja dla głuchoniemych ?? 🙂

To może zrobimy listę które programy kłamią a które mówią czystą prawdę ??

35 minut temu, kiler napisał:

czy w tej tv śniadaniowej oś piszą ??? To jakaś wersja dla głuchoniemych ?? 🙂

To może zrobimy listę które programy kłamią a które mówią czystą prawdę ??

A gdzie ja Ci napisałem ze TV śniadaniowa kłamie??? Napisałem że to źródło czystej, zweryfikowanej prawdy, i że (również według Ciebie) naukowcy generalnie nie wiedzą o czym piszą i mówią. 

Ja tam wiem że TV śniadaniowa to czołówka jeżeli chodzi o edukację. Znasz lepsze programy edukacyjne? Wiem też że nie ma co szukać czystej prawdy w środowiskach naukowych, czy to w ich filmach, czy publikacjach w necie czy papierowych. Są przekupieni - pisałeś o tym. 

Także jak w TV śniadaniowej mówią że lekarze oszukują i kłamią w sprawie liczb, to tak jest, i już. Czego nie rozumiesz?

Oczywiście! Im dalej od nauki, tym lepiej! Im bardziej bez sensu, tym większy ma sens.
@Buber,
Nauka to jest matematyka i fizyka. Koniec nie ma więcej.
To że ktoś używa metod statystycznych do udowadniania korelacji miedzy zmianami aktywności seksualnej makaków a średnia temperaturą spadających liści oraz wagą znaczenia słowa komintern w manifeście komunistycznym, nie oznacza że uprawia naukę.
I tyle.
I jeszcze raz proszę nie mieszaj teorii, religii, mody, strachu i socjomanipulacji z nauką.

--
Ups, się czy to wysłało?

No widzisz kakmar, a jednak nie. Się okazuje że wiedza to nie to co piszą i mówią naukowcy, bo to jest pisane tylko po to by to podważyć. Prawdziwa wiedza - tego się nauczyłem tu na forum - to TYLKO to co możesz zobaczyć sam, i co Ci pasuje. A naukowe dowody są nic nie warte. Są tacy na forum co zaraz Ci to wytłumaczą, jak tylko zaczniesz powoływać się na "naukowe dowody". 

Ja nic nie mieszam, ja sobie czytam forum i w końcu się czegoś uczę. Np. że TV śniadaniowa to rzetelne źródło wiedzy. Widzisz? Nigdy byś nie pomyślał, a tu zonk. Sam temat tego wątku wyraźnie mówi że coś jest nie tak z nauką. Bo nie umie przedstawić rzetelnych dowodów, a proszę, w pierwszym poście masz udowodnione.

10 godzin temu, Agnes85 napisał:

Jakiś czas temu w tv śniadaniowej co leci na Life niby pewien lekarz się wypowiedział że w Niemczech lekarze dostają po 10 tyś. Za dopisanie covid do przyczyny śmierci, dosyć głośno o tym było...po co???

P.S. Ostrożnie z motocyklem bo ziemia jest płaska i można spaść. Ale za to nie trzeba się szczepić, bo to bzdura a szczepionki to w sumie szkodzą - sam nasz prezdent to mówił, a przecież on musi wiedzieć!

Wow 😀 czyli są jeszcze ludzie co wierzą że covid nas wszystkich zabije. Bart jeszcze siedzi w okopach więc palmę pierwszeństwa bierze tymczasowo Buber. To akurat zrozumiałe. Nikt inny bardziej nie pasuje na rycerza o naszą wolność, zdrowie, kwiatuszki i jednorożce. 

Moja teściowa w poniedziałek zeszła ze zmiany w szpitalu i jak to stwierdziła... Ernest to jest bajka dla lekarzy. Zero roboty. Odsyłają każdego z kwitkiem a na kwadracie w kimę. Takie dyżury to skarb. Jeszcze jakby było tak jak na początku (czyli darmowe pizze od restauracji które błagały o jakąkolwiek pomoc od państwa) to pandemia niech trwa jak WOŚP.  To jest komedia. 

Lekarze, politycy i dziennikarze to jest największe bagno tego świata. I celebryci. I jeszcze nauczyciele. 

• Like 1
  • Downvote 2

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

no ten wirus jest tak śmiercionośny że żeby się przekonać że go masz musisz zrobić test innaczej nawet nie wiesz 😄

cyrk nie epidemia ......

znam już 7 osób co miało albo ma , jedna miała objawy grypy ( gorączka , kaszel ) reszta przechodzi bezobjawowo 😄  może ja też mam nie wiem nie robiłem gówno wartych testów 😄

więcej nas umrze od tego że nie działa służba zdrowia -ja np mam coś z cukrem i kuleje na nogę od dobrych 2 miesięcy i nie ma szans się gdziekolwiek dostać do lekarza 😞  chyba zadzwonię powiem że mam covid to może ktoś mnie przyjmie ? tylko najpierw musiałbym się dodzwonić 😄

i to robienie z lekarzy bohaterów -siedzą w chałupach pensje biorą i nie odbierają telefonów tak wygląda ich walka z covid 😄

to wszystko jest jakaś bzdura u nas pis wykorzystuje to żeby wpływami z mandatów załatać dziurę powstała przez 500+ i zastraszyć społeczeństwo i myślę że jeszcze rok albo lepiej będzie to gównocoś trwać

• Like 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Posted (edited)

Michu, ty nie masz "coś z cukrem", tylko wpierdalasz tanie parówki i masz dnę moczanową. Rzuć to gówno. I tanie piwa.

Weź colhicynę i na drugi dzień przejdzie.

Edited by cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Ja myślę, że wirus jest ale nie jest aż tak niebezpieczny żeby robić z tego taka sensacje...Ludzie chorował i chorować będą. Jeśli to wirus to z nami zostanie jak każda grypa dopóki dopóty każdy tego nie złapie (no chyba że szczepionka okaże się sukcesem) ale do tego czasu myślę daleko no i jeszcze nie wiadomo co rząd wymyśli czy może zrobić płatną aby dziury budżetowe załatać...

Jeśli chodzi o lekarzy czy nauczycieli to w naszym kraju żenada...to są zawody z powołania , gdzie pomoc bezwzględna?empatia?w szpitalach jest totalna znieczulica a o funkcjonowaniu nie wspomnę...😡 

Jeśli chodzi o tv śniadaniową, osobiście lubię czasami obejrzeć muszę przyznać że ładnych kilka lat temu właśnie stamtąd dowiedziałam się o serach korycińskich z Podlasia które wprowadziłam do swojego sklepu i wierzcie czy nie okazały się hitem 🙂

• Upvote 1

Wow czyli są jeszcze ludzie co wierzą że covid nas wszystkich zabije. Bart jeszcze siedzi w okopach więc palmę pierwszeństwa bierze tymczasowo Buber. To akurat zrozumiałe. Nikt inny bardziej nie pasuje na rycerza o naszą wolność, zdrowie, kwiatuszki i jednorożce. 

Moja teściowa w poniedziałek zeszła ze zmiany w szpitalu i jak to stwierdziła... Ernest to jest bajka dla lekarzy. Zero roboty. Odsyłają każdego z kwitkiem a na kwadracie w kimę. Takie dyżury to skarb. Jeszcze jakby było tak jak na początku (czyli darmowe pizze od restauracji które błagały o jakąkolwiek pomoc od państwa) to pandemia niech trwa jak WOŚP.  To jest komedia. 
Lekarze, politycy i dziennikarze to jest największe bagno tego świata. I celebryci. I jeszcze nauczyciele. 

Ale że co, nauczyciele? Trzy tygodnie wstecz, pozegnalem kolegę lekarza. Wczoraj, klasowy kolegą, ksiądz, Heniek zmarł. Oficjalna przyczyna, covid. P.s. gdzie ta twoja teściowa pracuje, w Polsce? Bo jakieś trzy miechy wstecz, plakales, że cała rodzina musiała przez tuska emigrowac

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

56 minut temu, Agnes85 napisał:

no chyba że szczepionka okaże się sukcesem

Szczepionka napewno okaże się sukcesem .............

Finansowym  dla firmy która ja produkuje 🙂

2 godziny temu, Buber napisał:

Np. że TV śniadaniowa to rzetelne źródło wiedzy

Nie wiem co masz na myśli ale ja zapytałem dlaczego wg Ciebie tv śniadaniowa kłamie i szuka taniej sensacji a np wiadomości na tym samym kanale podają czystą wiedze  a nie kłamstwa ??

• Like 1

7 hours ago, Agnes85 said:

Ja myślę, że wirus jest ale nie jest aż tak niebezpieczny żeby robić z tego taka sensacje...Ludzie chorował i chorować będą. Jeśli to wirus to z nami zostanie jak każda grypa (...)

tyle, że śmiertelność grypy jest co najmniej 10x mniejsza, niż covid. popularne wśród ignorantów porównanie 1,5-2% dotyczy hospitalizowanych (ciężkich) przypadków grypy, zestawianych ze wszystkimi - w tym również wliczonymi szacunkowo, bezobjawowymi - zakażeniami covid. czasami warto zapoznać się z faktami, zanim się człowiek wypuści z bzdurą

jsz

bezmotocyklowy