Skocz do zawartości

Yamaha R3 ABS


Luk4s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

przychodzę tutaj z zapytaniem czy instalacja systemu ABS jest możliwa i opłacalna. Model Yamaha R3. W europie wychodziły one tylko z wersją ABS lecz mam ofertę motocykla ze stanów który nie jest w niego wyposażony i ciekawi mnie jak jest z instalacją. Na forach widziałem, że ludzie odradzają ale osobą które chcą założyć do motocykli które nie wychodziły w ogóle fabrycznie wyposażone w ABS, jak to wygląda w tej sytuacji co trzeba by przełożyć z wersji ABS ? czy jest to możliwe ? czy to się w ogóle opłaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, 

przychodzę tutaj z zapytaniem czy instalacja systemu ABS jest możliwa i opłacalna. Model Yamaha R3. W europie wychodziły one tylko z wersją ABS lecz mam ofertę motocykla ze stanów który nie jest w niego wyposażony i ciekawi mnie jak jest z instalacją. Na forach widziałem, że ludzie odradzają ale osobą które chcą założyć do motocykli które nie wychodziły w ogóle fabrycznie wyposażone w ABS, jak to wygląda w tej sytuacji co trzeba by przełożyć z wersji ABS ? czy jest to możliwe ? czy to się w ogóle opłaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzyodradzaja ABS maja takie pojecie o jezdzie jak ja o chinskiej gramatyce.

ABS warty jest kazdego wydanego centa, przekonal sie o tym ostatnio moj kolega 9 dni temu.

 

Nie kombinuj, bierz z ABS'em ! Ratuje doope ! 

 

🙂

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ks-rider napisał:

 

ABS warty jest kazdego wydanego centa, przekonal sie o tym ostatnio moj kolega 9 dni temu.

 

🙂

 

 

 

 

Ktory?? Znam??

4 godziny temu, ks-rider napisał:

 

Nie kombinuj, bierz z ABS'em ! Ratuje doope ! 

 

🙂

 

 

 

 

Bo jesli mowa o tym gosciu co go znam to... wlasnie se dupsko polamal🤣

20 godzin temu, Luk4s napisał:

? czy to się w ogóle opłaca ?

To zalezy.

Pompe abs dostaniesz bez problemu ale nie wiem czy ten egzemplarz ma prYstosowany komp pod abs...

Lepiej nie kombinowac i kupic juz cos co zostalo odpowiednio zmontowane w fabryce

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Croowab napisał:

Bo jesli mowa o tym gosciu co go znam to... wlasnie se dupsko polamal🤣

Nie wiem co w tym smiesznego ?

Ty sobie z tego co wiem w Cartagena zebra polamales, tyle, ze nikt sie z tego faktu nie smial.

Zastanow sie wiec czasami zanim wcisniesz enter ! 

 

🙂

 

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ks-rider napisał:

Nie wiem co w tym smiesznego ?

Ty sobie z tego co wiem w Cartagena zebra polamales, tyle, ze nikt sie z tego faktu nie smial.

Zastanow sie wiec czasami zanim wcisniesz enter ! 

 

🙂

 

 

A widzisz... smiali sie smiali!! Nadal sie smieja .Sam sie smielem ale smiech wywolywal najwiekszy bol🤣 a te dupki jesCze rozsmieszali ..

A teraz sie smieje bo juz nie boli;)

alem zajebal jak durczok po pijaku;)
 

 

patrz jaki zbieg okolicznosci... piszesz “ratuj dupe” a Kolega wlasnie se dupe polamal.

 

pewnie, ze ABS to wazna rzec w moto i warto miec, to nie podlega dyskusji.

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podpytać na forach wyścigowych. Chłopaki demontują ABS z R3 do wyścigów, więc może mogą mieć części na sprzedaż okazyjnie. Pytanie czy np. komputer się nie różni. Musisz pytać mechaników wyścigowych.

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...