Skocz do zawartości

Jaki pierwszy motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, konrad1f napisał:

za 5koła to się kupuje f4, vr800fi czy xx-a!

Tja, już widzę to F4 za 5 tysięcy.

Jeśli to ma jeździć i być w dobrym stanie, to chyba tylko od motocyklisty, którego kryzys przycisnął i sprzedaje motocykl po kosztach, aby przeżyć kolejny miesiąc...

PS Rok temu kupowałem sobie F4, także co nieco o tym temacie wiem. ; )

18 godzin temu, michoa napisał:

ja też rometem ogarem 200 zjechałem pół Polski i czy przez to rozumieć że kup ogara bo jest zajebisty 😄 ?

Da się? Da! Jest frajda? Jest! No to o co chodzi? 😉

Edytowane przez Damian85
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo - żyjesz w innym świecie. Masz hajs - nie bronię Ci go wydawać na ulepy z dwóch modeli kata - Twój wybór. Przykłady,  które podałeś to wynik Twoich poszukiwań ale na prawdę nie jest moją winą, że nie potrafisz szukać. Tak samo jak za motorynkę bez papierów wołają imbecyle po 4kzł a z papierami po 8kzł. wolno im wołać ale to nie świadczy o ich wartości.

w zeszłym roku sprzedawałem swoją rc46, za jakieś 3kzł. motocykl estetycznie słabo wyglądał ale technicznie na prawdę spoko. sprzedałem go znajomemu i dalej jesteśmy znajomymi 😉

znajomy sprzedał nie dalej jak miesiąc temu również rc46 za ... 1500zł! technicznie idealna (wcześniej również u znajomego przez jakieś 10 lat), lekko stuknięta przodem. nawet gdyby trzeba było wymienić lagi po 4stówy za sztukę to i tak jeszcze daleko do 5kzł

i to jest realna wartość dwudziestoletnich motocykli

miesiąc temu kupiłem sv650 okolice 00r - nie mogę napisać ile dałem 😄

przykłady można mnożyć

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, konrad1f napisał:

 

i to jest realna wartość dwudziestoletnich motocykli

 

Jasne. Stare, uszkodzone i po wypadku szmelce są wykładnią ile trzeba wydać na motocykl dla nowicjusza, świeżo po zdaniu prawka i zupełnego nooba technicznego. Brawo Ty. Nigdy bym na to nie wpadł. Ludzie, kupujmy więc motocykle w cenie zasiłku dla bezrobotnych i cieszmy się jazdą! Tak, przyznaję...żyłem w innym świecie.

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, konrad1f napisał:

znajomy sprzedał nie dalej jak miesiąc temu również rc46 za ... 1500zł! technicznie idealna (wcześniej również u znajomego przez jakieś 10 lat), lekko stuknięta przodem. nawet gdyby trzeba było wymienić lagi po 4stówy za sztukę to i tak jeszcze daleko do 5kzł

Sprzedam konia do zaprzęgu. Stan idealny... tylko ma połamane nogi.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 12:49, heppsey napisał:

Nie za 3000zł, a za 6500zł 😜 postanowiłem poczekać i zaoszczędzić i kupić lepsze 😄

i tak będziesz czekał a pojeździsz za pięć lat albo i wcale bo "znawcy" doradzą Ci "za 6500 nic nie kupisz - dołóż coś"

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, konrad1f napisał:

i tak będziesz czekał a pojeździsz za pięć lat albo i wcale bo "znawcy" doradzą Ci "za 6500 nic nie kupisz - dołóż coś"

A jak tam twoje Beemki? Zgniły już do reszty w trawie?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. już dawno żadnej nie posiadam. a jakie to ma znaczenie w sprawie zakupu i cieszenia się jazdą motocyklem?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...