Skocz do zawartości

Jaki pierwszy motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż za 3 miesiące kończę 16 lat, postanowiłem zrobić prawo jazdy kategorii A1 i pytanie brzmi: Jaki polecacie pierwszy motocykl do około 3 tysięcy? 🙂

Za wszystkie opinię i propozycję dziękuję, miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, heppsey napisał:

Witam, jako iż za 3 miesiące kończę 16 lat, postanowiłem zrobić prawo jazdy kategorii A1 i pytanie brzmi: Jaki polecacie pierwszy motocykl do około 3 tysięcy? 🙂

Za wszystkie opinię i propozycję dziękuję, miłego dnia!

Zajrzyj 6 pięter niżej, tam znajdziesz odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, nikt powyżej 01 rocznika nie może mieć pasji, fakt XD

Potem dziwią się ludzie czemu aby gra ta dzisiejsza młodzież.

32 minuty temu, grizzli napisał:

Zajrzyj 6 pięter niżej, tam znajdziesz odpowiedz.

Tego już całkowicie nie skomentuję, szkoda słów...

33 minuty temu, jeszua napisał:

e, może tym razem ktoś inny udzieli lekcji netykiety gimbazie?

jsz

gimbazy już nie ma ;d 

 

Jednym zdaniem, was należy nauczyć netykiety kultury ;d

 

Edytowane przez heppsey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, heppsey napisał:

No tak, zapomniałem, nikt powyżej 01 rocznika nie może mieć pasji, fakt XD

Potem dziwią się ludzie czemu aby gra ta dzisiejsza młodzież.

Tego już całkowicie nie skomentuję, szkoda słów...

gimbazy już nie ma ;d 

 

Jednym zdaniem, was należy nauczyć netykiety kultury ;d

 

Bardzo ładnie pojechane młody człowieku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet jakbym chciał doradzić to nie umiem 🙂 pojęcia nie mam czym tu na a1 można jeździć. Jedyne co mi do głowy przychodzi do bandit 600, sv 650, fazer... no od biedy gs 500 czy er 500 tylko czy to 3 tyś kosztuje? 🙂  znaczy się wedle siebie piszę bo ja mądry w wieku 16 lat na spółkę z kuzynem kupiliśmy zzr 600 bez skrzyni biegów i było męczone. I właśnie coś koło tego kosztowało. Bo o 125 to Ci nie będę pisał bo na takim czymś to jeździł człowiek dużo wcześniej. 

 

Także tego... 🙂 

  • Dzięki! 1

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernestZL napisał:

Kurde, nawet jakbym chciał doradzić to nie umiem 🙂 pojęcia nie mam czym tu na a1 można jeździć. Jedyne co mi do głowy przychodzi do bandit 600, sv 650, fazer... no od biedy gs 500 czy er 500 tylko czy to 3 tyś kosztuje? 🙂  znaczy się wedle siebie piszę bo ja mądry w wieku 16 lat na spółkę z kuzynem kupiliśmy zzr 600 bez skrzyni biegów i było męczone. I właśnie coś koło tego kosztowało. Bo o 125 to Ci nie będę pisał bo na takim czymś to jeździł człowiek dużo wcześniej. 

Zapomniales dodac, ze papiery maja byc na 125 ccm

🤣

 

Hoppsey,

ledwo wszedles na forum i juz sobie swoja rozczeniowoscia nagrabiles

 

a podobno Twoja generacja jest zayebysta w szukaniu i reszarzach, wiec zadaj sobie troche trudu, bo raczej po tym wejsciu niktCi na srebrnej tacy juz nie poda

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, heppsey napisał:

Witam, jako iż za 3 miesiące kończę 16 lat, postanowiłem zrobić prawo jazdy kategorii A1 i pytanie brzmi: Jaki polecacie pierwszy motocykl do około 3 tysięcy? 🙂

Za wszystkie opinię i propozycję dziękuję, miłego dnia!

Za 3 tysie kupisz zajechanego trupa. Kompletnie bez sensu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, młody gniewny. Zrób sobie selfie z reflektorem od rometa, poproś, żeby cię nie zabił i załóż koszulkę z napisem "lubię zapie**alać".

A jak się już wbijasz na forum, to zadaj sobię odrobinę trudu, żeby się dowiedzieć, jakie tu panują zasady. To nie boli.

To napisałem ja, stary ramol, który jest jak nietoperz-niedowidzi, niedosłyszy, a się czepia.

Edytowane przez grizzli
literówka z powodu emocjonalnego wzburzenia
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, heppsey said:

gimbazy już nie ma ;d 

 

znaczy wracamy do dawnego nazewnictwa, sprzed epoki poprawności wszelakich i reform edukacji, i nazywamy takie zachowanie znów rozpuszczoną, roszczeniową i niewychowaną gówniarzerią? mnie tam rybka plum, grzeczny chciałem być

ad rem: wyszukiwarka po prawej u góry, dział - dowolny, zwyczajowo tego typu pytania dotyczą jazdy po asfalcie (sport/ turystyk) lub nie (po lasach, przypominam, nie wolno; wtedy dział enduro/ cross). to odnośnie pasujących modeli, bo co konkretnie kupić za 3 tysie to sobie trzeba szukać samodzielnie w ogłoszeniach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grizzli napisał:

Oho, młody gniewny. Zrób sobie selfie z reflektorem od rometa, poproś, żeby cię nie zabił i załóż koszulkę z napisem "lubię zapie**alać".

A jak się już wbijasz na forum, to zadaj sobię odrobinę trudu, żeby się dowiedzieć, jakie tu panują zasady. To nie boli.

To napisałem ja, stary ramol, który jest jak nietoperz-niedowidzi, niedosłyszy, a się czepia.

Nie gniewny, wręcz przeciwnie mam duży dystans, ale zaliczanie jednej osoby do grup "gimbazy", którzy jeżdżą by tylko poderwać dziewczyny to jest trochę irytujące.

12 godzin temu, Tommo napisał:

Za 3 tysie kupisz zajechanego trupa. Kompletnie bez sensu.

Właśnie tak patrzę i wszystko zajechane, jednak poczekam trochę i kupię coś od 8k ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...