Skocz do zawartości

Ocena motoru - proszę o pomoc, ogłoszenie


placekjacek888@gmail.com
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam okazję kupić motor, chciałem się dowiedzieć PATRZĄC po zdjęciach ile ten motorek może być warty, co jest w nim do wymiany?. Co zostało w nim zmienione?. Jak bardzo różni się od oryginału?Jaki byłby koszt przywróceni go  względnie dobrego stanu? Motor jest na chodzie,  ciężko odpala.

Proszę o pomoc. Nie szukam perełki, tylko czegoś co mógłbym powoli sam doprowadzić do fajnego stanu i cieszyć się jazdą, Proszę o pomoc, załączam zdjęcia

IMG_20200504_200458.jpg

IMG_20200504_200523.jpg

IMG_20200504_200600.jpg

IMG_20200504_200628.jpg

IMG_20200504_200658.jpg

IMG_20200504_200727.jpg

IMG_20200504_200727.jpg

motor111111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago 750/1100 w stylu AME jest warte każdych pieniędzy 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjeciach jedyne co mozna powiedziec to to ze byla malowana ( prawdopodobnie ) i rdze gdzieniegdzie widac.

Poza tym wydaje mi sie ze przod byl przedluzany, ale moze nie mam racji. Reszte trzeba obejrzec wlasnymi oczami i sprawdzic wlasnorecznie. Jesli nie mozesz tego zrobic to warsztat i przeglad przedsprzdazowy trzeba oplacic. To i tak duzo tansze niz wjechanie na mine. Po przegladzie sam musisz zdecydowac ile jest dla ciebie warta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl w stylu AME przywracać do oryginału? toż to czyste barbarzyństwo!

drwiny to chyba sobie Ty tu urządzasz. wrzucasz foty z jakiegoś portalu ogłoszeniowego tak więc sam powinieneś wiedzieć ile ktoś za to chce i zapewne wiesz coś więcej o stanie technicznym pojazdu bo być może jest chociaż z grubsza opisany w ogłoszeniu. na wartość motocykla nie składa się li tylko aspekt wizualny. nie podałeś żadnych konkretnych informacji i oczekujesz konkretnych odpowiedzi. zadzwoń do wróża Macieja - może pomoże.

na wartość motocykla wpływają m.in.:

-typ, model

-rok produkcji

-stan techniczny (co ewentualnie niesprawne, co do wymiany)

-przebieg

-stan wizualny

-potrzeba przeprowadzenia serwisu eksploatacyjnego

-ilość poprzednich właścicieli

-sytuacja formalna (czy/gdzie zarejestrowany, zakup na umowę/fakturę)

-miejsce odbioru

 

a tak w ogóle to sprzęt warty jest tyle, ile ktoś jest w stanie za niego dać - dowiesz się jak go kupisz i potem znajdziesz nabywcę 😛

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik jest do remontu, ale na chodzie, bak, błotniki do malowania ile może być warta, jak uważasz??. Z warsztatem ciężko, bo to nie Polska, a okolica niezbyt ciekawa.

Wiem tylko Tyle że opony do wymiany, silnik na chodzie, przednie światło nie działa, ciężko odpala, a model to Virago 1100 rok 94. Nie znam się dlatego pytam. Motor stoi kilka tysięcy km od Polski. Jestem ciekaw ile waszym zdaniem może być wart biorąc pod uwagę że może być do malowanka a silnik do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli trzeba choćby zdjąć głowicę i nie potrafisz sam grzebać przy motocyklu (sądząc po pytaniu to w ogóle masz niewielkie pojęcie o motocyklach) albo nie masz znajomych, którzy potrafią i nie będą Cię liczyć komercyjnie to dla Ciebie jest to warte NIC - problem i skarbonka bez dna.

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zgodze sei z Konradem,

skarbonka bez dna ! 

jezeli pali ciezko to moga byc zawory do ustawienia albo do roboty. Watpie w to, aby to moto mialo 22 000 km przebiegu, mil rowniez. 

Opon yto pikus Dowiedz sie za ile dostaniesz nowy silnik, spradz czy wtedy ejszcze bedzie Ci sie oplacalo. JA bym kupil drozszy ale taki ktory dobrzen pali.

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :).Jak najlepiej sprawdzić silnik w jakim jest stanie?. Są jakieś konkretne metody?.Na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o takie Moto?. Co ewidentnie go dyskwalifikuje, a co daje nadzieje, że nie ma tragedii?;))). Dziękuję ślicznie za pomoc!!!!:). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, [email protected] napisał:

Dzięki za pomoc :).Jak najlepiej sprawdzić silnik w jakim jest stanie?. Są jakieś konkretne metody?.Na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o takie Moto?. Co ewidentnie go dyskwalifikuje, a co daje nadzieje, że nie ma tragedii?;))). Dziękuję ślicznie za pomoc!!!!:). 

Juz po zadaniu pytania widac, ze nie masz o tym pojecia. Zaden wstyd, ale jezeli sie pojecia niam, to sie za to po prostu nie bierze, od tego sa inni ktorzy zarabiaja tym na chleb, tyle, ze zaplacic troche trzeba - i lepiej wybierz ta wlasnie opcje !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak  zrobię, jak znajdę kogoś kto się zna;). Mnie chodziło tylko o to, abyście po zdjęciu powiedzieli czy to konkretny złom, czy jeszcze z niego coś będzie ;)- patrząc i oceniając wizualnie;). Wezmę ze sobą mechanika... Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę dobrej nocy. Dzięki za pomoc.!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...