Skocz do zawartości

Kymco Agility 50 4t - pasuje?


Damian2102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam zamiar kupić ten skuter https://kymco.pl/agility-50-4t-euro4/, niestety nie mam możliwości przymiarki w sklepie stacjonarnym. Mam 160cm wzrostu, długość nogi 72cm, nada się czy trzeba mieć coś mniejszego? Jeśli tak to co 50cm polecilibyście w budżecie 6200?  Z ciekawości zapytam czy jest możliwość odblokowania tego skuterka tak żeby przynajmniej 6 dych pojechał? Dzięki.

Edytowane przez Damian2102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem pytania o wysokość przy katach, przy jakims adventure, nawet enduro... ale żeby się zastanawiać nad wysokością skuterka, który z założenia (w niektórych krajach) służy dzieciakom od 13 czy 15 roku życia? be jaj...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jeszua napisał:

ja rozumiem pytania o wysokość przy katach, przy jakims adventure, nawet enduro... ale żeby się zastanawiać nad wysokością skuterka, który z założenia (w niektórych krajach) służy dzieciakom od 13 czy 15 roku życia? be jaj...

jsz

Ale co ma wiek do wzrostu? Nie znam się na skuterach kompletnie dlatego zapytałem, bo wiem że skutery mają różną wysokość siedziska. Siedziałem na jakimś chińskim Bartonie kolegi i dotykałem podłoża niewielką powierzchnią stopy, takiego bym nie kupił bo jest dla mnie za wysoko siedzisko, jechałem na elektrycznej Vozilli i prawie cała stopa spoczywała na podłożu - czułem się pewniej... Skuter skuterowi nie równy przecież

Edytowane przez Damian2102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qadrat napisał:

Przy 160 cm wzrostu może nie dotkniesz ziemi całą powierzchnią dwóch stóp ale spokojnie dasz radę tym jeździć. W podobnej cenie jest jeszcze nowy SYM Jet 4 50. 

Wiadomo cała powierzchnia nie musi być. Chodzi mi tylko o to aby nie było efektu baletnicy czyli że ledwo jestem w stanie dotknąć podłoża, musi być jakiś margines bezpieczeństwa. Zaraz sprawdzę jaką wysokość ma sym, dzięki 

Edytowane przez Damian2102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...