Skocz do zawartości

Pierwszy sport


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szanowni koledzy, myśle nad zakupem swojego pierwszego sportowego motocykla, to mój 3 sezon, wcześniej er6f, i to czym kumple dali się przejechać :DD wybór padnie napewno na klasę 600ccm ale teraz pytanie jaki? Motocykl do jazdy po drodze ale tez myśle o wypadach na tor, może mi się spodoba i tylko tor?? zobaczymy... ale nie o tym, poniżej podam kilka sprzętów i tutaj liczę na WAS, chodzi mi o to, ze może są wśród was posiadacze takich sprzętów i ci którzy są wstanie porównać te maszyny do siebie i powiedzieć trochę o nich, na moto mam do wydania 20k.. pod uwagę biorę takie sprzęty jak

R6

Daytona 675 (moje marzenie i najbardziej mi się podoba) tylko boje się trochę o części i ich dostępność bo nie za wiele takich motocykli u nas

cbr600rr

zx6r

gsxr 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość KamilaMoto93

Hej wszystkim! 
zakladam temat bo chetnie sie poradze przed zakupem i moze tez zeby odciagnac juz uwage od tematu, ktory moze niepotrzebnie zalozylam, ale nie spodziewalam sie az takiego odzewu. Do rzeczy. 
Na jesien Planuje kupic pierwszy motor. Chcialabym sportowy pojemnosc 500,600. Na wydatek chce przeznaczyc 5tys zl, ewentualnie 6,500 najwiecej. 
prosze o fachowa porade, da sie cos za tyle kupic sprawnego i dobrze jezdzacego? Czy to bez sensu za takie pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: wyszukiwarka po prawej u góry

secundo: wyszukiwarka! skąd to przekonanie, że nikt wcześniej nie zadał takiego pytania? szukaj porad, bo jest ich multum. czytaj dużo, na początku będziesz mieć trochę mętliku, potem się wyklaruje czego powinnaś (albo czego możesz) szukać

jsz

EDIT: możesz zacząć od tego wątku, ale KAŻDY temat o wyborze pierwszego motocykla będzie dobry do zdobycia użytecznej wiedzy

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KamilaMoto93 said:

Na jesien Planuje kupic pierwszy motor. Chcialabym sportowy pojemnosc 500,600. Na wydatek chce przeznaczyc 5tys zl, ewentualnie 6,500 najwiecej. 
prosze o fachowa porade, da sie cos za tyle kupic sprawnego i dobrze jezdzacego? Czy to bez sensu za takie pieniadze?

Pewnie że da się. Wiekszość fajerów z lat 90-tych jest w tym przedziale cenowym, więc tym bardziej 500 czy 600 da się znaleźć. Ja polecam jakąś hądę bo są najtrwalsze, a w pełnoletnim sprzęcie to dość istotne. No i są meega nudne, ale w przypadku pierwszego moto to zaleta 😄

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KamilaMoto93
41 minutes ago, kiler said:

w sumie to nawet dobrze że ich posłuchałaś . Taka CBR 600 ma tylko 100 koni (tylko trochę więcej niż polonez ) więc idealnie nadaje się na pierwsze moto 🙂

Jeszcze nie posluchalam, ale na wrzesien poslucham chyba i cos kupie😉 nie moge sie doczekac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kiler napisał:

w sumie to nawet dobrze że ich posłuchałaś . Taka CBR 600 ma tylko 100 koni (tylko trochę więcej niż polonez ) więc idealnie nadaje się na pierwsze moto 🙂

Kyler qrwa czy Ty ją chcesz normalnie "kilym" czy co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...