Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki jestem nowy w temacie kupiłem synowi crossa honda cr85 2003 rok i mam taki problem że praktycznie co tydzień zmieniamy swiece na nową ponieważ po jakims czasie Moto staje i się zalewa a jak przeczyszcze swiece to motor odpala ale jak go wkrecam to żeś gasnie po chwili i tak na okrągło swiece zalewa dodam że swiece kupuje za 30zl br10eg prosze o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zalewa, to znaczy że dostaje za dużo paliwa. Układ zasilania paliwem (gaźnik plus wężyki, odpowietrzenia i tak dalej) do przeglądu. 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sadza jest mokra ale jeśli mogę się jeszcze doradzic tego gaznik bo dziś go rozebralem i wyczyscilem ale iglice była na ostatnim z pięciu rowkówczyli max u góry możecie mi doradzic jak najlepiej tą iglice ustawic 

A jeśli chodzi o swiece to jest dosyć czysta może robię za słaba mieszanka co??????? Do hondy cr85 jaka powinienem robić najlepiej żeby było ok?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to ci nie odpowiem, ale moze wlewasz za duzo oleju?

Musisz znalezc informacje o tej Hondzie na necie i sprawdzic.

Iglica gaznika normalnie jest ustawiona na srodkowym rowku, ale jej polozenie pokazuje ze poprzedni wlasxixciel tez walczyl z zalewaniem silnika. Mozliwe ze dysza iglicy jest zuzyta i to ona powoduje zbyt bogata mieszanke, w koncu to 17 letni motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sluchajcie mam problem taki że syn jeździł cały czas na cross i było ok dziś ja wziąłem by mu to przypalić i po 10 minutach stanął kopniak się zablokował możecie mi podpowiedzieć co mogło się stać bo i jakie mogą być koszta 

Edytowane przez Siwy$$$$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...