Skocz do zawartości

yamaha Mt 09 oryginalna pompa wody nie pasuje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

477648538_2anie.PNG.1e9872b7839f76e20d00700bfbef1d51.PNG

Witam wszystkich, mam pytanko składam silnik Mt 09 i w ogóle nie miałem pompy wody, kupiłem pompę i okazuje się, że nie pasuje pompa raczej jest z tego silnika myślę że raczej brakuje jakiejś przestawki. Wirnik pasuje, ale nie dekiel nie wiem czy są jakieś dwa rodzaje pomp pomóżcie o co chodzi?

Wysyłam zdjęcia jak to wygląda w moim przepadku może ktoś się orientuje, co muszę ewentualnie dokupić i czy to jest dostępne. 

 

3 e.PNG

4e.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź, ale mam ten sam schemat i nic mi nie mówi podobnie wygląda jak by tego brakowało nr, 17 ale to jest oring. Wygląda to tak jak by ta część gdzie idzie oring, Chodzi o to, że wirnik wystaje z silnika o jakieś 5 cm i wygląda to tak jak by brakowało jakieś przystawki do dekla. Prawie jestem pewien, że cała pompa powinna wyglądać tak jak z nr 3 lub 4 a ja mam sam dekiel i wirnik i nie mam pojęcia jak to ogarnąć. Jeśli byś miał jakiś pomysł to daj znać Pompa, którą posiadam i wirnik to na 100% oryginał.  Wysyłam fotkę mojego dekla z założonym deklem, ale te fotki znalazłem w sieci wirnik pompy, jaki posiadam i dekiel pompy osobno gdzieś jest jakiś błąd, ale nie mam pojęcie gdzie nr 5 tył dekla pompy taki posiadam i wirnik. Trochę się rozpisałem, ale może ktoś to łatwiej ogarnie, o co po złożeniu pompy tak powinno wyglądać chodzi. jak na fotce pompa plus dekiel   taki dekiel alternatora posiadam jak na fotce.😟

Dzięki

Wirnik   ie.PNG

Dekiel pompy    ie.PNG

5 .PNG

4  ie.PNG

Pompa plus dekiel   nie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...