Jump to content
treks

Wydajny zapach dla motocyklisty

Recommended Posts

Posted (edited)

Szukam jakiegoś w miarę wydajnego, trwałego zapachu. Testowałem kilka, ale nie wytrzymywały próby trwałości. Zwłaszcza, gdy jeździ się motocyklem przy dużych prędkościach.

Jak to u was wyglada. Macie jakieś spostrzeżenia, doświadczenia na ten temat 🙂 ?

Edited by treks
  • Downvote 1

Ja, uwielbiam zapach starego dwusuwa. Trzyma się długo i pieknie pachnie a jakby był tam jeszcze stary mixol, to euforia🤠

• Like 2

Najlepiej naszczać na skórzaną kurtkę i wytarzać w piachu. Długo się trzyma. Widziałem na filmie. To ponoć takie męskie jest.

I motocyklowe.

• Upvote 1

Posted (edited)
19 minut temu, treks napisał:

Szukam jakiegoś w miarę wydajnego, trwałego zapachu. Testowałem kilka, ale nie wytrzymywały próby trwałci. Zwłaszcza, gdy jeździ się motocyklem przy dużych prędkościach.

Jak to u was wyglada. Macie jakieś spostrzeżenia, doświadczenia na ten temat 🙂 ?

Hmm, jak jeżdżę szybciej, to przynajmniej jest wymiana powietrza - bardziej interesowałoby mnie jak nie śmierdzieć przy jeździe przy wolnych prędkościach, gdy siedzisz w skórze (a ma perforowaną) i słońce pali Cię po grzbiecie.

Rok temu nawet jeden rowerzysta-śmieszek zatrzymał się przy mnie na skrzyżowaniu i zapytał się, czy nie jest mi ciepło (środek lata, było chyba ze 30 stopni w cieniu, a ja w pełnej skórze). 😄

PS Wątpię, aby Cię cokolwiek uratowało, jak jeździsz, to się pocisz. Chyba, że nie masz prawie tłuszczu i masz super kondycję.

Edited by Damian85
  • Upvote 1

Możesz używać wody kolońskiej do odtłuszczania powierzchni, to tylko jedna z opcji 🙂

Why... So... Serious

Ja tam wiem, że prawdziwy motocyklista powinien:

pachnieć koniem, bimbrem i tanim tytoniem.

Paznokcie mieć w żałobie i smalec na głowie.

• Like 1
  • Upvote 1

Las- okupant zawsze się go obawiał. 😎

Dobre kosmetyki są drogie, to już chyba lepiej się umyć po jeździe?

4 godziny temu, lysy76 napisał:

Ja tam wiem, że prawdziwy motocyklista powinien:

pachnieć koniem, bimbrem i tanim tytoniem.

Paznokcie mieć w żałobie i smalec na głowie.

Co prawda to prawda, cała kwintesencja oldschoolowego motocyklizmu,

dodałbym jeszcze delikatną nutkę spalin na spodniach i bucie od strony wydechu ......

pozytyw na 100%

pozdro

Czyli trzeba wjechać pełnym pędem w końskie łajno coby sie dobrze rozbryzgło, bo inaczej dupa nie motocyklista?

Kurde, pozostanę wobec tego skuterowcem, gdzie mi do obryzganych łajnem twardzieli?

1 minutę temu, Staszek_s napisał:

Czyli trzeba wjechać pełnym pędem w końskie łajno coby sie dobrze rozbryzgło, bo inaczej dupa nie motocyklista?

Kurde, pozostanę wobec tego skuterowcem, gdzie mi do obryzganych łajnem twardzieli?

wtedy sie pachnie końskim łajnem a nie koniem....

pozdro

ps Orunia wymiata 🙂

Ja się nie znam, raz w życiu jechałem konno to nie dość że nie mogliśmy z koniem złapać fazy i mnie dupa bolała potem, to jeszcze mi spodnie śmierdziały końskim potem. Nie moja bajka.

P.S. Na górkach oruńskich koło mojego bloku kolo wyprowadzał konie, takie pod wierzch. W latach siedemdziesiątych taki koń to było coś!

Nie dało się wyprać, no tych spodni?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Nie pamiętam już, dało, nie dało, niesmak pozostał...

45 minut temu, Staszek_s napisał:

Ja się nie znam, raz w życiu jechałem konno to nie dość że nie mogliśmy z koniem złapać fazy i mnie dupa bolała potem, to jeszcze mi spodnie śmierdziały końskim potem. Nie moja bajka.

Może koń po prostu potrzebował wydajnego zapachu tak jak i autor tego wątku.

Ja jadac moturem nie uzywam zadnych zapachow ! co najwyzej czasami czuje w powietrzu zapach gnijowki jak jakis bauer po polu roztrzachnie ! 

Po jezdzie ide wziac prysznic i jakims deo siem popsikam.

🙂

• Upvote 1