Skocz do zawartości

Blokowanie mocy litrowego scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ks-rider napisał:

I tym postam potwierdziles, ze generalnie to nic nie zrozumiales, a niby zeby zjadles. 🤣

Jezeli jestes taki mundry to wogole nie kumam po ki grzyb wchodziszn na forum i sie pytasz ?

Naprawde sugerujesz sie tym co ktos ci napisze ? 

Chyba masz 

 

Ks-rider wiesz co stary Źrubie? Nie wchodzę na to forum żeby czytać komentarze starego grzyba który uczy innych jeździć jak sam jeździ jak nieudacznik. Stary jesteś człowieku a masz tyle w głowie co baran między nogami...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Felek2032 napisał:

Oj te wasze mądrości. Na 600-tkach zjadłem żeby. Ostatnio na hornecie 20008r zrobiłem przez kilka lat 30tys km. Umie latać na gumie itd.

....a litr jest zwyczajnie za mocny dlatego chciałem częściowo hondę zdławić i stopniowo uwalniać moc. 

Jak ktoś nie widzi wielkiej różnicy w mocy właściwie przepaści w mocy między 600-tka a litrem  niech zacznie się leczyć na głowę...

Oczywiscie roznica jest niezaprzeczalnie ale czy az taka wielka?? 

ja nie rozumiem jednego. Na 600tkach zjadles zeby a boisz sie wsiadc na litra?? To Twoim zdaniem kiedy bedzie ten czas aby “odblokowac” sc59? Za 5-10 lat??

Scigacze maja “na chlopski rozum” moc umieszczona w wysokich partiach obrotow silnika. Co z tego ze honda ma 180pk jak osiaga to przy 12tys obrotow? Przy 7 masz ok 100pk. 
Jesli sie boisz tej mocy to najlepiej skontaktuj sie z serwisem hondy i dostaniesz odpowiedz czy moge Ci zblokowac moc w motocyklu.

moim zdaniem taniej i lepiej zblokowac nadgarstek bo po takim doswiadczeniu i zjedzeniu zebow na szescsetkach to zadwn litr nie powinien byc straszny

Powodzenia

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z firmą która blokuje i mogą zablokować do 98KM więc mnie to nie urządza. Powiedzieli mi że jest inne wyjście można w sc59 zrobić tak kupić przednia zębatkę o jeden ząbek mniej a na tył kupić o 3 ząbki wieksza vmax bardzo spadnie a przyspieszenie będzie petarda. W sumie mi to odpowiada bo tak bym mógł bardziej mieszać biegami nie były by tak długie a na wzor 600 a przyspieszenie by powalało. O tym zdławieniu mocy bardziej mi chodziło żeby nie był tak szybki litr żeby biegi były krotsze i doradzili mi dobrze bo gdzie jeździć u nas z takimi prędkościami przy tych chorych przepisach drogowych teraz mają wejść przepisy - jedziesz powyżej 140km/h poza obszarem zabudowanym i zabieraja ci  prawko więc dla mnie to żenada i użył bym tutaj lotami przekleństw pod adresem tych którzy to wprowadzili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Felek2032 napisał:

Ks-rider wiesz co stary Źrubie? Nie wchodzę na to forum żeby czytać komentarze starego grzyba który uczy innych jeździć jak sam jeździ jak nieudacznik. Stary jesteś człowieku a masz tyle w głowie co baran między nogami...!

Widzisz problemem z takimi patafianemi jak ty jest to, ze maja przerosniete ego, w doopie byli i goowno widzieli. Jezdziles ze mna ? Bo ja nie przypominam sobie abym gdzies z toba jezdzil. No ale zawsze mozesz wstawic jakis filmik, gdzie zeby zjadasz 🤣

A to po co tu przyszedles, no coz, przaszedles, wiec musisz tego wysluchac, a jezeli nie chcesz to tak jak moje dziecko mowi, wypad z baru 🤣

Z zebatkami pojechales po bandzie jest inne wyjscie, moglbym podac ale sobie podaruje.

🙂

15 minut temu, Tommo napisał:

Mi ten gość wygląda na wyrośniętą gimbazę. Zęby zjadł być może na 125.

Kolego mam dla ciebie świetny pomysł. Do tego za darmo. Używaj skrzyni do 5-tego biegu. A jak za szybko to do 4. Potem do 3 itd...

Tommo, ale dlaczego 5 - go ? 

II - tez wystarczy ! 🤣

🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gadacie. -1 +3 rozwizuje sprawe.

Vmax z 300 km/h spada na 270 ... a chociaz autor watku najpierw chcial ograniczyc moc a teraz chce aby moc wzrosla.. tylko Vmax trEba ograniczyc bo w Polsce mozna max 140km/h a i idioci wymyslili jeszcze w obszarze zabudowanym 50 km/h

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Croowab napisał:

Tam gadacie. -1 +3 rozwizuje sprawe.

Vmax z 300 km/h spada na 270 ... a chociaz autor watku najpierw chcial ograniczyc moc a teraz chce aby moc wzrosla.. tylko Vmax trEba ograniczyc bo w Polsce mozna max 140km/h a i idioci wymyslili jeszcze w obszarze zabudowanym 50 km/h

Ty tu nie pouczaj bezzebnego, on wiedziec lepiej ! 🤣 

 

Link Grizzli'ego

 

https://motovoyager.net/ekstra/felietony/kto-ginie-na-poczatku-sezonu-wysoka-cena-jazdy-motocyklem-za-niewielkie-pieniadze/?fbclid=IwAR3U4EdflAJXzvtHkud2yPxXm8JHR556lcfGtJ7xrgRD5jrlegnyBx4Wk0U

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ks-rider napisał:

Bezzębna to jest twoja żona kto chciał to ją miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Felek2032 napisał:

Bezzębna to jest twoja żona kto chciał to ją miał.

Widzisz mlekopiju, jak sie niema argumentow, to zaczyna sie wycieczki osobiste, w swiecie doroslych te nie sa potrzebne.

Ja przynajmniej zone mam, a czy ty ja bedziesz mial, no coz, pozostaje tylko ludzic sie, ze przy ludzie szczescia ....

W kazdym razie na publicznym forum pokazales klase 🤣

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ks-rider napisał:

Widzisz mlekopiju, jak sie niema argumentow, to zaczyna sie wycieczki osobiste, w swiecie doroslych te nie sa potrzebne.

KSie w tym temacie i w wielu innych akurat ty masz tyle "wycieczek osobistych" jak nikt inny 

Ale .......... i tak udasz że nie było tu mojego wpisu . Jak dziecko . Więc jak widać nie należysz (jeszcze albo już ) do świata dorosłych

Tacy ludzie w realnym życiu kiedy podejdzie do nich ktoś starszy niż 15 lat i mu naplują w twarz odwracają się i mówią - deszcz pada

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/1/2020 at 2:09 AM, Felek2032 said:

Gadałem z firmą która blokuje i mogą zablokować do 98KM więc mnie to nie urządza. Powiedzieli mi że jest inne wyjście można w sc59 zrobić tak kupić przednia zębatkę o jeden ząbek mniej a na tył kupić o 3 ząbki wieksza vmax bardzo spadnie a przyspieszenie będzie petarda. 

Raczej odwrotnie, żeby był mniej wyrywny, a vmax nawet jeśli wzrośnie to tylko w teorii. Przecież nie będziesz sprawdzać skoro nie czujesz się na siłach.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Limo napisał:

Raczej odwrotnie, żeby był mniej wyrywny, a vmax nawet jeśli wzrośnie to tylko w teorii. Przecież nie będziesz sprawdzać skoro nie czujesz się na siłach.

Ale w takim przypdku musialo by byc +1 -3 lub 4

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...