Jump to content
Sign in to follow this  
Vulcanator97

23 letnie Kawasaki idealnym motocyklem?

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam. W ostatnim czasie wpadłem na pomysł nagrania małej recenzji odnośnie mojego Vulcana. Kilka słów odnośnie motocykla, w gruncie rzeczy subiektywna opinia, plusy i minusy, wady i zalety. Zainteresowanych odsyłam na YT:

Edited by Vulcanator97

Monter... to do Ciebie!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Dla mnie nie był idealnym, prowadził się gorzej niż 800classic, był tez (o dziwo) mniej od niego elastyczny. Pewnie wina źle zestopniowanej skrzyni biegów, ostatni to był typowy nadbieg.

Żeby nie było, posiadałem swego czasu obydwa, stąd porównanie.

Posted (edited)
52 minuty temu, Staszek_s napisał:

Dla mnie nie był idealnym, prowadził się gorzej niż 800classic, był tez (o dziwo) mniej od niego elastyczny. Pewnie wina źle zestopniowanej skrzyni biegów, ostatni to był typowy nadbieg.

Żeby nie było, posiadałem swego czasu obydwa, stąd porównanie.

800 niestety nigdy nie jeździłem ale wiesz, na pewno 800 jest trochę mniejsza gabarytowo więc myślę, że stąd mogłeś odczuwać że lepiej się prowadzi. Z tego co się orientuję właśnie w 800 i w późniejszych wersjach 1500 (od 1998r) były już skrzynie "piątki", ale tak jak mówiłem dla mnie "czwórka" jest jak najbardziej wystarczająca. Fakt faktem, że na autostradzie ten piąty bieg by się przydał ale tragedii jako takiej nie ma, przy tych 140km/h silnik nie wydaje jeszcze żadnych odgłosów z prośbą o zmianę przełożenia 😉 

W każdym razie myślę, że kwestia prowadzenia zawsze będzie naszą subiektywną opinią 😉

Edited by Vulcanator97

1500 był dłuższy i lubił wężykować w długich łukach, 800 był od tego wolny.

Patrząc na długość jest to możliwe, aczkolwiek tego nie zauważyłem. Z ciekawości zapytam, robiłeś długie trasy tym sprzętem? Jak twoim zdaniem wypada przy dłuższych wypadach?