Skocz do zawartości

Uwaga Gruz!! Honda CBR600 RR 2011


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Dziś w imieniu kolegi wykonałem oględziny i jazdę testowa motocyklem Honda CBR 600RR z 2009/2011 w Ostrowi Mazowieckiej. Czuje się wewnętrznie odpowiedzialny za to co dziś zobaczyłem. Motocykl został sprawdzony ze Szwajcarii w 2016 roku, ma założone chińskie owiewki, na ramie z lewej i z prawej strony ma rysy nie pochodzące ze szlifu, ale obtarcia. Przejechałem się wszystko działało ok, silnik pracował rewelacyjnie. Mechanicznie nie miałem zastrzeżeń. Natomiast nurtowało mnie ciagle pytanie jaka glebę ten motocykl zaliczył. I się doszukałem pełnej historii na AutoDNA.pl. Pobrałem płatny raport w którym ostatni wpis pokazał, ze w 2016 motocykl miał przejechane 30 000 km ( a nie jak w ogłoszeniu tylko 4 000km ) oraz były zdjęcia z wypadku. Motocykl był złamany w pół, przednie zawieszenie odleciało. Ponizej załączam zdjęcia, link do ogłoszenia oraz Vin pojazdu:   JH2PC40C1BK400865

B385686B-0CE8-4B44-B9F4-E5F618F21593.jpeg

7841CD7C-6245-4CB2-809C-915802325A89.jpeg

823103A1-9B48-45B0-B55E-20CC5A909355.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę fakt, iż posiadając wiedzę o możliwości popełnienia przestępstwa obywatel jest zobowiązany zgłosić je prokuraturze, to autor tematu faktycznie powinien przynajmniej wysłać zawiadomienie poleconym. przy okazji zamiast opowiadania na forach, co nic nie zmienia, byłaby szansa paru takich oszustów wyeliminować z rynku. w sumie to płotki, sprawa nie dotyczy krakowskich kamienic, więc prokurator powinien mieć szansę na proces i wyrok...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 18:49, Szymon_R6 napisał:

motocykl miał przejechane 30 000 km ( a nie jak w ogłoszeniu tylko 4 000km )

przebieg w ogłoszeniu magiczny . Myślę że gdybym tylko przepychał ten motocykl na wiosnę i na jesień mogło by więcej 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego kutafona powinno sie za jaja powiesic na najblizszej latarni !

 

Szyman,

 

dobra

W dniu 16.03.2020 o 10:03, Tommo napisał:

Gdzie tu widzisz przestępstwo? 

robota !

 

🤣

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...