Skocz do zawartości

KX 250 (1990-1991 = H1), problem polega na dobraniu odpowiedniej kopki


KX 250 H1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam poważny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić, mam nadzieje że któryś z Was posiadł wiedzę która pomoże mi uporać sie z tym wyzwaniem i chętnie zechce się nią podzielić na forum 🙂 

A więc: KX 250 (1990-1991 = H1), problem polega na dobraniu odpowiedniej kopki. Odrestaurowuje tą starą bestię i dziś przy kopaniu (próbie odpaleniu) posypała się kopka 😕 Chodzi o sam kopniak/dzwignie/starter (jak zwał tak zwał) - bez tego wieloklinu/sworznia który nachodzi na wałek (ten mam nowy - robiony na specjalne zamówienie bo już nie są dostępne = kosmiczny koszt). A więc potrzebuje sam kopniak - nie jest dostępny na rynku (ani nowy, ani używany). Moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was orientuje sie czy sama kopka bedzie pasować z innego moto/rocznika? 

Bede bardzo wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi!

Pozdrawiam i 3majcie się zdala od koronawirusa 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam poważny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić, mam nadzieje że któryś z Was posiadł wiedzę która pomoże mi uporać sie z tym wyzwaniem i chętnie zechce się nią podzielić na forum  🙂 

A więc: KX 250 (1990-1991 = H1), problem polega na dobraniu odpowiedniej kopki. Odrestaurowuje tą starą bestię i dziś przy kopaniu (próbie odpaleniu) posypała się kopka 😕 Chodzi o sam kopniak/dzwignie/starter (jak zwał tak zwał) - bez tego wieloklinu/sworznia który nachodzi na wałek (ten mam nowy - robiony na specjalne zamówienie bo już nie są dostępne = kosmiczny koszt). A więc potrzebuje sam kopniak - nie jest dostępny na rynku (ani nowy, ani używany). Moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was orientuje sie czy sama kopka bedzie pasować z innego moto/rocznika? 

Bede bardzo wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi!

Pozdrawiam i 3majcie się zdala od koronawirusa 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • jeszua zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...