Skocz do zawartości

Kawasaki kxt 250 tecate 3 trike quad atv


Rekomendowane odpowiedzi

witam
Do sprzedania mam fajny klasyk offroadu  kawasaki kxt250 tecate 3 ( to jest fabryczna konstrukcja żadna przeróbka z motocykla czy quada ) Sprzęt bardzo rzadko spotykany szczerze to oprócz tego widziałem jeszcze tylko jeden w Polsce  🙂 . Rok produkcji 1986. Silnik technicznie zbliżony do kx250 ( dwusuw ok 50KM , jest czym jechać 🙂 z pewnymi różnicami na plus ( np stator z cewką do świateł ) Stan ogólny dobry -połamane plastiki , do wymiany opony tył ( założona na sztukę łysa z bażanta żeby ktoś mógł się przejechać, druga ori ale też tragicznie stara i łysa  ) hamulec przedni do naprawy . Silnik ma 13 bar kompresji na zimnym , nie ma jakiś mega wycieków ( czyściłem gaźnik +nowe uszczelki ) aczkolwiek po dłuższym postoju zimnego trzeba się ciut nakopać , na ciepłym też mu coś dolega -przydusza się w trakcie próby ,,zakręcenia bączka'' w lewo , na prostej drodze raz się wkręci ( odrazu mówię to nie jest sprzęt dla początkujących , jak złapie rezo podnosi przednie koło w górę z 3 i 4 biegu do tego bardzo dziko oddaje moc -crossowy silnik słaby dół , bardzo mocna góra , jak idzie pełnym ogniem jest mocniejszy od trx450r  )  a czasem nie chce się wkręcić jakby paliwa brakowało . Cena 7500 zł , podlega niewielkiej negocjacji ( Januszy daje pincet i jestem zapraszam -śmiało możesz mi dać pincet i odjechać z pustymi ręcami bo sprzętu za tyle nie oddam 🙂 Nie zamieniam , do obejrzenia w okolicy Zduńskij Woli ( woj łódzkie ) po uprzednim umówieniu się z przynajmniej jedniodniowym wyprzedzeniem ( w tym tygodniu godziny popołudniowe a najlepiej to w sobotę )

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...