Skocz do zawartości

Jaki turystyk Naked do typowo szalonej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Zadko kiedy trafia sie, aby calosc byla tak dobrze razem zestrojona jak w Triumph'ie.

 

Ja mimo tego bralbym nie 675 a 1050 !

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.03.2020 o 12:00, Bimbak napisał:

Jak się nie umie jeździć i siedzi się jak worek pyrów na końskim siodle, to plecy i nadgarstki będą nap**dalać. Ani mt ani trypel ci tutaj nie pomogą. Może prócz zmiany motocykla czas pomyśleć o rozwoju umiejętności innych od szarpania za manete?

geniuszu tak miałem na r6 a zupełnie było inaczej na bandicie. Nie tylko mnie taka postawa meczy jak na supersportach bo wielu kolegów też poprzesiadało się ze sportów na nakedy bo uważają że na nich jest bardziej cywilizowana pozycja. Jazda na motocyklu ma cieszyć a nie męczyć więc bez takich dogryzań. Zrobiłem na r6 ponad 10k km ale nie wspominam tego przyjemnie. Beznadziejny dół nie wygodna pozycja. Jazda na starszym bandicie o wiele więcej radochy mi sprawiała mocniejszy dół i wygodna pozycja wiec to jest to dla mnie...

 

Edytowane przez Felek2032
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felek2032 chcesz coś do zapie**alania konkretnego ale boisz się, że niektóre będą za mocne ale mimo to szukać czegoś o osiągach zbliżonych do sportu.. hmm skoro MT09 boisz się, że będzie rwał na koło ciągle, to albo załóż mu mniej przełożeń na zębatkach albo wybierz inne moto..

od siebie polecę Z750, na którym jeżdzę.

pamiętaj, to nie moto w większości przypadków porobi inne moto spod świateł czy gdzieś, liczy się technika! bo nawet na takim Zecie można porobić nie jednego sporta 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tutaj polecają triumpha rozumiem że to swietny motocykl ale celuje w japonczyka 4 cylindrowego rzedowego. Hornet mi pasuje 2011 rok lekki i przyspieszenie jak najblizsze sportowym szescsetka. Mysle nad mt09 (swietny wyglad, lekki kolo wedruje do gory nawet na trojce), z900 ciekawy chodz ciezki i ma bardzo krotkie przelozenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Croowab napisał:

Wiec chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. 
 

Czyli jednak wyniore miedzy hornetem 2011 w gore i mt 09. W gre wchodzi jeszcze cb1000r. Czy ktos z was miał czy ma wladnie ten motocykl? Na you tube ma prawie ze identyczna akceleracje jak hornet a duzo wieksza pojemnosc i wage. Ktos moze polecic cb1000r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...