Skocz do zawartości

Zmiana po 15 latach :)


bar27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngWitam.Chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem ,który zakupiłem w lutym tego roku.Po 15 latach nastąpiło nieoczekiwane, a mianowicie sprzedałem swoje kawasaki Zzr 1100 z 1991r.W przyszłym roku by obchodził 30-lecie swojego istnienia.Kawasaki czekało na kupca prawie 1 miesiąc co uznaje za bardzo dobry wynik.Niestety zainteresowanie egzemplarzem było znikome.Raptem dwa telefony nic konkretnego.Trzeci telefon i strzał w dziesiątkę, "cześć jestem Michał z Słowacji jestem zainteresowany zzr" po wymianie kilku sms i wysłaniu kilku zdjęć moje kawasaki poszło za granicę". Motocykl  był w bardzo dobrym stanie z przebiegiem 96tyś km.(ja osobiście zrobiłem 25 tyś przez 15 lat) 🙂Sprzedałem go za 4 tyś i uważam że cena ta była bardzo dobra w porównaniu z ofertami  innych zzr-ów na innych aukcjach.Jedyne słowa Michała były takie że oglądał dużo zygzaków ,ale takiego jeszcze nie widział.Nawet nie negocjował ceny.Zabrał .podziękował i pojechał.

Teraz kupiłem bmw  również od motocyklisty z przebiegiem 136 tyś i mam jedną radę do kupujących motocykle nie bójcie się przebiegów,kupujcie z głową i omijajcie handlarzy.spacer.pngspacer.png

bmw zdjecia.jpg

IMG_0459_Easy-Resize.com(1).jpg

Edytowane przez bar27
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moogoom

Fajnie... :-D
Gratuluję zakupu. Podejrzewam, że pewnie zmiany potrzebowałeś, a nie tego BMW...?

Super, że Michał pojechał zadowolony. To się chwali. Ale... Z tych dwóch motocykli, mnie osobiście bardziej podobał się ten prawie 30 letni... Ale to tylko moje prywatne zdanie.

Fajnie, że chciało ci się to napisać. Też szukam swojego pierwszego moto i na bank nie będzie to nowy motocykl, więc dla mnie twoje spostrzeżenia są bezcenne. Dzieki! :-)

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...