Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

muszą, na 10 maja do urn!

BTW ktoś zauważył, że kaczystowski reżim w obecnej sytuacji pandemii zachowuje się jak władze sowieckie po czarnobylu. z tym, że w Polsce wtedy była realna reakcja władz prl na zagrożenie, którego jak się finalnie okazało w zasadzie nie było

licznik śmierci koronawirusa zbliża się do 90 tysięcy

jsz

bezmotocyklowy

tymczasem w katolibanie:

„Podtrzymuję polecenie, aby kapłani odwiedzali chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, w szczególności tych, którzy o to proszą” – to fragment dekretu w sprawie zaleceń na czas stanu epidemii wydany pod koniec marca przez abp. Marka Jędraszewskiego.

jsz

bezmotocyklowy

@Visus,
Popatrz dokładniej na te dane, bo to może być tak, że on jeszcze się rozgrzewa i dopiero może zacząć masowo zabijać.

Ups, się czy to wysłało?

45 minut temu, kakmar napisał:

@Visus,
Popatrz dokładniej na te dane, bo to może być tak, że on jeszcze się rozgrzewa i dopiero może zacząć masowo zabijać.

Ups, się czy to wysłało?

@kakmar a wiesz o tym, że w Twoim raju rocznie na zapalenie płuc umiera 23 tyś ludzi?

Pytam, bo w mediach tego się nie dowiesz.

• Upvote 1

Audi Sport

Anglia zaczyna przebijać Włochy.

Why... So... Serious

@Tommo, ja to wiem, tu wszyscy wiedzą że od lekarza się dostaje paracetamol i wraca do domu. Ciekawi mnie czy i kiedy się zorientują że paracetamol na tego wirusa nie działa. Statystyki są dostępne a i w mediach można przeczytać prawie wszystko. Także to że testują tylko przyjmowanych do szpitala i praktycznie nie testują pracowników szpitali.

Wiem też że jest problem z dziećmi które dostawały darmowe obiady w szkole, a teraz nie mają co jeść.

I jeszcze, w UK codziennie umiera ~2k ludzi, (pi razy drzwi), ciekawe czy ten +1k wczoraj będzie w całości wystawał ponad zwykle dane.

Ups, się czy to wysłało?

Posted (edited)

Ktoś, coś z tego rozumie? Było tak:https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/minister-zdrowia-kpi-z-maseczek-na-twarz-szokujace-nagranie-z-szumowskim/

a ma być tak:https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25858073,morawiecki-przedluzamy-wszystkie-obostrzenia-przekladamy-egzaminy.html#s=BoxMMt2

to te maseczki pomagają czy nie? Kiedy minister jest wiarygodny?

P.S. wiem, visuz, dziś już wyczerpałeś limit minusów ale jutro też jest dzień, więc spokojnie, będziesz mógł zapajacować🤣

Edited by jonaszko
  • Upvote 1
  • Downvote 2

A co z księciem Bristolu? Ucichł coś czyżby już w Kanadzie?

Godzinę temu, jonaszko napisał:

A nie, to już nieaktualne, ten pan już zmienił zdanie...

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25857904,co-z-maseczkami-lukasz-szumowski-wprowadzamy-obowiazek-zakrywania.html

Także za jakiś czas może jeszcze raz zmieni zdanie? 

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

Posted (edited)
Godzinę temu, jonaszko napisał:

Ktoś, coś z tego rozumie? Było tak:https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/minister-zdrowia-kpi-z-maseczek-na-twarz-szokujace-nagranie-z-szumowskim/

a ma być tak:https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25858073,morawiecki-przedluzamy-wszystkie-obostrzenia-przekladamy-egzaminy.html#s=BoxMMt2

to te maseczki pomagają czy nie? Kiedy minister jest wiarygodny?

P.S. wiem, visuz, dziś już wyczerpałeś limit minusów ale jutro też jest dzień, więc spokojnie, będziesz mógł zapajacować🤣

Ernest a tobie co się nie podoba w tym co podałem? Wyjaśnisz, czy tylko tak, personalnie się dopierdalasz?

Edited by jonaszko
  • Downvote 1

51 minut temu, Buber napisał:

Także za jakiś czas może jeszcze raz zmieni zdanie? 

napewno . od 2-3 dni trąbią o tym że u nas jest taka super sytuacja że myślą nad "złagodzeniem niektórych obostrzeń"

jakiś zmysł mi podpowiada ze ma to pewien związek z zaplanowanymi wyborami albo z tym że państwo po prostu nie ma już tej ogromnej rezerwy finansowej  😉

Albo z jednym i drugim 😉

Posted (edited)
2 godziny temu, Staszek_s napisał:

A co z księciem Bristolu? Ucichł coś czyżby już w Kanadzie?

Też mnie zżera ciekawość. 

19 minut temu, kiler napisał:

napewno . od 2-3 dni trąbią o tym że u nas jest taka super sytuacja że myślą nad "złagodzeniem niektórych obostrzeń"

jakiś zmysł mi podpowiada ze ma to pewien związek z zaplanowanymi wyborami albo z tym że państwo po prostu nie ma już tej ogromnej rezerwy finansowej  😉

Albo z jednym i drugim 😉

Ot, zwykła polityka. PISiory liczą na to, że zrobią dobre wrażenie, jako ci co niby rozprawili się z "pandemią" bo wiedzą, że kryzys gospodarczy zabierze im elektorat. Natomiast PełOwcy liczą na więcej trupów, bo to w powiązaniu z kryzysem da im więcej głosów w przyszłych wyborach. Business as usual. 

Edited by Visuz
  • Upvote 2