Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

Moj szef wyslal mi jakis filmik z jakiejs konferencji, ze populacja ludzkosci na planecie Ziemia bedzie zredukowana do 1  absolutna gora 1,5 miliarda ludnisci.

Tak wiec wszyscy ci ktorzy daja sie zaszczepic .....

Jako 4 - krotnie zachip'owany chcialem sie juz teraz z Wami pozegnac, w razie czego co zlego to nie ja, ale i tak bedzie inaczej !  🤣

🙂

• Haha :) 1

Moj szef wyslal mi jakis filmik z jakiejs konferencji, ze populacja ludzkosci na planecie Ziemia bedzie zredukowana do 1  absolutna gora 1,5 miliarda ludnisci.
Tak wiec wszyscy ci ktorzy daja sie zaszczepic .....
Jako 4 - krotnie zachip'owany chcialem sie juz teraz z Wami pozegnac, w razie czego co zlego to nie ja, ale i tak bedzie inaczej !  

Może temat oddzielny i będziemy sie żegnać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują.

Artur Schopenahuer

Szczerze mówiąc, to kliknąłem trzy  pierwsze linki.

Każdy z artów opiera się na tym samym źródle. Tryb przypuszczający i spekulacje.

Powołowywanie się na Variety i ich informatora.

I żaden nie potwierdza i nie zawiera oficjalnego stanowiska Amazona.

Jeśli jestem w błędzie, wskaż. Konkrety z czasookresu Twojego wpisu.

Dopuszczam, że moja znajomość języka nie pozwala mi na wyłapanie niuansów.

Looz, pożiwiom uwidim. Z jednej strony fajnie by  było jeszcze go zobaczyć w Grand Tour, z drugiej strony to burak. Za parę dni się okaże...

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują.

Artur Schopenahuer

• 2 weeks later...
W dniu 17.01.2023 o 11:14, lysy76 napisał:

Oj Buber...

Chyba się zapędziłeś nieco?

Na podstawie obecnych doniesień, to nikt nikogo nie wywalił...

Tego krakania chyba nie słyszałem w Twoich wypowiedziach.

Po za żądaniami paru osób i samobiczowaniu raczej nie ma innych doniesień? (Pobieżne skanowanie mejnstrimu).

Też mam silne poczucie "mojszości racji" ale stosowanie technik z TV***?

No i jednak wywalił...

https://www.nationalreview.com/corner/the-clarkson-markle-kerfuffles-conclusion-clarkson-fired/

chyba moje "krakanie" trafne jednak było...

Artur Schopenahuer