Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

13 godzin temu, Buber napisał:

czyli że jak ktoś jest chory to nie należy go leczyć? Jak chory, czy z problemem zdrowotnym to i tak zdechnie, więc taka śmierć to nie stanowi? Słabo mi to Klod wygląda. śmierć to śmierć, i jeżeli można ją odsunać w czasie, to każdy by chciał. I tyle w temacie... 

Ale czego nie rozumiesz? Tutaj wszyscy zdrowi, nawet grypy nigdy nie przechodzili, więc na pewno nie umrą, przynajmniej na covid. Co innego, ci, co choruja na wrzody żołądka, mają nadciśnienie, reumatyzm. To nic, że pewnie długo by jeszcze pożyli bo są pod kontrolą, leczą swoje dolegliwości itd. Nawet jak mają po 30-40 lat, to wg rządu pis, maja współistniejące i mogą spokojnie umierać na covid. Nikt za nimi płakał nie będzie.

Mnie, najbardziej boli jednak głupota tych wszystkich, uważających się za wykształciuchów, którzy te kłamstwa i bzdury powtarzają za rządem i min Niedzielskim. Ba, oni nawet w to wierzą, że tak ma być! Można im tylko współczuć i nic wiecej. Oczywiscie, głupoty i zidiocenia do cna. On są w stanie uwierzyć we wszystko co gdzieś usłyszą albo na pudelku przeczytają. Nawet w nagłą  śmierć i jeszcze szybszą kremację, handlarza bronią od respiratorów

Edited by jonaszko

Kiedyś, pisałeś, że covidek to taka grypka. Więc nie wiem co tam przeszedłeś. Ale idąc twoim tropem, gdybyś zaliczył zgon, czego oczywiście w żadnym wypadku Ci nie życzę, to byś był zaliczony do tych z chorobą

Kiedyś, pisałeś, że covidek to taka grypka. Więc nie wiem co tam przeszedłeś. Ale idąc twoim tropem, gdybyś zaliczył zgon, czego oczywiście w żadnym wypadku Ci nie życzę, to byś był zaliczony do tych z chorobą

No jakbym zszedł z pozytywnym testem na Covidka to tak bo nie jestem w 100% zdrowy. Więc zaiczyli by mnie do osób z chorobami współistniejącymi

No ale Grype (zdiagnozowaną po teście specjalistycznym) przeszedłem i było gorzej niż jak miałem Covidka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

12 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

No jakbym zszedł z pozytywnym testem na Covidka to tak bo nie jestem w 100% zdrowy. Więc zaiczyli by mnie do osób z chorobami współistniejącymi

No ale Grype (zdiagnozowaną po teście specjalistycznym) przeszedłem i było gorzej niż jak miałem Covidka

No nie mów, że z powodu katarku, robiłeś specjalistyczne testy? Hipochondria?

No nie mów, że z powodu katarku, robiłeś specjalistyczne testy? Hipochondria?

Czyli nie wiesz co to prawdziwa grypa ……. może i dobrze …… po tym co pisałeś jak Covidka przechodziłeś to możliwe że by to sie źle skończyło, dbaj o siebie Misiu

Czyli nie wiesz co to prawdziwa grypa ……. może i dobrze …… po tym co pisałeś jak Covidka przechodziłeś to możliwe że by to sie źle skończyło, dbaj o siebie Misiu

Wiem natomiast, tu z forum i od Ciebie, że covidek to taki katarek i grypka. Więc skoro covidek to tylko grypka...

• 3 weeks later...

Jak by kto leciał z hansami to ci ciągle zamaskowani, w dodatku mają jak zwykle wymagania techniczne
Image2022-08-26.jpg

Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.

86554 nowych przypadków ……… dobry wynik

Mają metody, przepisy, vundertechnik i są zajebiści* to mają i wyniki

* Sami są pewni że są zajebiści, zawsze i we wszystkim.

Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.