Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

6 minut temu, kiler napisał:

Nie mam pojęcia jak się wykonuje testy na wirusa w koronie ale wiem że laboratoria które wykonywały testy normalne czyli jakieś tam analizy krwi czy wątrobowe itp  pisały i dostawały zlecenie na sprawdzenie test był podpisany z imienia i nazwiska (teraz w dobie RODO) może mają jakieś numery czy diabli wiedzą co ale na bank nikt nie pisał skąd przyjechał i czy zaraził się w sklepie czy w lesie

Laboratoria działają w myśl serwisu, zwracają tylko informację typu "prawda/fałsz". Nie potrzebują nic więcej robić ani wiedzieć.

Laboratorium otrzymuje próbkę od podmiotu X, zwraca informację że ktoś jest/nie jest zakażony i kuniec roboty.
A podmiot X wtedy ma na barkach zakażonego i standardowo robi wywiad, z kim się widział, kogo mógł zarazić, kogo należy poinformować itd.

pacz pan, już prawie 4 tys ludzi tym lotem przywieźli i ciągle wożą nowych. przestaliby już wozić, bo codziennie liczba zakażonych w kaczystanie rośnie, mimo propagandy sukcesu i unikania testów... parę postów wyżej było o listonoszu, który w nowej hucie sprzedał wirusa 70 osobom, to tych musieli pewnie najpierw wywieźć, żeby się potem na tą kategorię *przywleczonych zza granicy* załapali
chłopie, ależ ty czasem pier...sz

dziś jeszcze lepszego niusa widziałem: jakiś proboszcz gdzieś w zapadłej galicji się pochorował (może w tajlandii był, na wakacjach? bo na narty do włoch już nie puszczają). prawie 180 osób się zgłosiło do sanepidu, że mieli z nim kontakt w ostatnich dniach. testy na obecność wirusa zrobiono... uwaga... 6. tak, to nie błąd: testowi poddano nieco ponad 1.5% osób, które miały bezpośredni kontakt z chorym. brawo reżim, walczy jak może z podaniem prawdziwej liczby zakażonych
jsz
Jeszua 3%.

fakt, aż mi wstyd za taki głupi błąd. ale to różnica niewielka - istotą sprawy jest katastrofalne lekceważenie (na polityczne polecenie, to nie ulega wątpliwości) sprawy zdrowia i życia obywateli przez reżimową administrację państwa

jsz

bezmotocyklowy

1 godzinę temu, jeszua napisał:

fakt, aż mi wstyd za taki głupi błąd. ale to różnica niewielka - istotą sprawy jest katastrofalne lekceważenie (na polityczne polecenie, to nie ulega wątpliwości) sprawy zdrowia i życia obywateli przez reżimową administrację państwa

jsz

Skąd wiesz, że to błąd? 180 osób się zgłosiło. Może kolejne 180 zostało wskazanych przez proboszcza?

Czy jest jakiś podatek który mogę zapłacić żeby zatrzymać Covid-19, czy to działa tylko na zatrzymanie zmian klimatu.
EU3vajhXgAYHXx5?format=jpg

Ups, się czy to wysłało?

Yes.

Posted (edited)

Podczas gdy kraje walczą , stosując wręcz bandyckie metody w celu pozyskania środków ochrony;https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-pandemia-koronawirusa-wyscig-o-dostawy-wyrobow-medycznych,nId,4424574

to co dzieje się w kraju mlekiem i miodem płynącym: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25848227,w-lutym-arm-wystawila-na-sprzedaz-60-tys-maseczek-wciaz-byly.html#s=BoxOpImg1

Pewnie brakło na skup węgla.

EDIT: zamiast o pomocy, Morawiecki mówi o kolejnych, trzech podatkach. To tak w ramach tej tarczy Gowin podaje sie do dymisji ale jego klub dalej za wyborami z pisem. To jest dopiero majstersztyk w manipulacji suwerena😊🤣

Edited by jonaszko
  • Upvote 1
  • Downvote 2

A tymczasem gazeta wybiórcza pisze, że testy które w dużych ilościach zapobiegawczy rząd czeski kupił w Chinach okazały się wadliwe. 

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25813130,testy-na-obecnosc-koronawirusa-ktore-kupili-czesi-daja-bledne.html

Czyli wychodzi na to, że PISiaki nie wydając kasy na testy zrobili dobrze. 🙂

To że te chińskie testy nie działają, znaczy mają podobną trafność co losowanie wyniku, słychać od co najmniej tygodnia z różnych źródeł. Jakkolwiek się to zaczęło, to obecnie coraz częściej widać chińskie działania na rzecz rozwoju epidemii poza ich granicami.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-04-01/faulty-virus-tests-cloud-china-s-european-outreach-over-covid-19

Ups, się czy to wysłało?

ha, ha,  zakompleksiony visuz, rozdał mi minusy . Co ciekawe, żadnego postu nie skomentował. Tak działa pisiorstwo Z ukrycia i dowalić. Czy prawda czy nie, to nie jest ważne.

P.S. Pewnie zaraz z drugiego konta, kropelka, po-dokłada mi kolejne 🤣🤣🤣

• Haha 1
  • Upvote 1

2 minuty temu, jonaszko napisał:

ha, ha,  zakompleksiony visuz, rozdał mi minusy . Co ciekawe, żadnego postu nie skomentował. Tak działa pisiorstwo Z ukrycia i dowalić. Czy prawda czy nie, to nie jest ważne.

P.S. Pewnie zaraz z drugiego konta, kropelka, po-dokłada mi kolejne 🤣🤣🤣

To ja Ci wyrównam, a co 😂

Żebyś stratny nie był 🙂

• Upvote 2

Posted (edited)
19 minut temu, grizzli napisał:

To ja Ci wyrównam, a co 😂

Żebyś stratny nie był 🙂

Dziękuje! Też Ci dołożę. A co?😃

Musiało dziada zaboleć🤣

Edited by jonaszko
  • Upvote 2

2 godziny temu, kakmar napisał:

To że te chińskie testy nie działają, znaczy mają podobną trafność co losowanie wyniku, słychać od co najmniej tygodnia z różnych źródeł. Jakkolwiek się to zaczęło, to obecnie coraz częściej widać chińskie działania na rzecz rozwoju epidemii poza ich granicami.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-04-01/faulty-virus-tests-cloud-china-s-european-outreach-over-covid-19

Ups, się czy to wysłało?

Jeśli po tym, kapitał zachodni nie pójdzie po rozum do głowy i nie przywróci produkcji w swoich krajach tylko dalej będzie polegać na Chinach to jest skończony. Zresztą, nie wiem czy nie jest już na to za późno.

• Upvote 1