Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

A ja się nie martwię. Ten świat stał się tak pojebany, ze mały reset nie zaszkodzi. W koniec świata z powodu wirusa nie wierzę, a ekonomiczna pauperyzacja nie będzie chyba aż tak głęboka, ze cofniemy się do poziomu łuków i strzał. Inne scenariusze mam zwyczajnie w dupie, kumpel w sylwestra imprezował, teraz czeka na drugą chemię. To są problemy, nie kurs funta.

51 minut temu, Staszek_s napisał:

A ja się nie martwię. Ten świat stał się tak po**bany, ze mały reset nie zaszkodzi. W koniec świata z powodu wirusa nie wierzę, a ekonomiczna pauperyzacja nie będzie chyba aż tak głęboka, ze cofniemy się do poziomu łuków i strzał. Inne scenariusze mam zwyczajnie w dupie, kumpel w sylwestra imprezował, teraz czeka na drugą chemię. To są problemy, nie kurs funta.

O to, to, Panie Staszku.

Oglądałem kiedyś taki film Carpentera w którym Kurt Russel wyłącza światło na całym świecie hm może i warto

2 minuty temu, Leśnik5 napisał:

Oglądałem kiedyś taki film Carpentera w którym Kurt Russel wyłącza światło na całym świecie hm może i warto

Sam se wyłącz. 

1 minutę temu, Wopoz napisał:

Sam se wyłącz. 

Och następny wszechwiedzący i rozkazujący kawaler zakonu PO. A co mi zrobisz jak się nie wyłączę? 

• Upvote 1

Efekty kwarantanny jak na dłoni...

5 godzin temu, lysy76 napisał:

Na forach lekarskich trwa wymiana przepisów na urządzenia do wentylacji pacjentów chałupniczo przerabiane z masek do nurkowania i wzorów krawieckich odzieży ochronnej do szycia przez matki i żony. Lekarze są kneblowani - coraz więcej jest nacisków, by nie mówili publicznie o sytuacji w szpitalach. Priorytet dla personelu medycznego w dostępie do testów na koronawirusa pozostaje kompletną fikcją. Lekarze i pielęgniarki własnymi siłami próbują uchronić system przed załamaniem. ............................

Tak jak pisałem wcześniej - widziałem tyle podobnych newsów  o zamykaniu miast , o tym że wirus w koronie powstał w wyniku oddziaływania sieci 5G  , wszystko to potwierdzone przez teścia szwagra wuja Zenka który ma znajomości w kontrwywiadzie  że jedna więcej czy mniej nie robi już wrażenia

Posted (edited)
11 minut temu, kiler napisał:

Tak jak pisałem wcześniej - widziałem tyle podobnych newsów  o zamykaniu miast , o tym że wirus w koronie powstał w wyniku oddziaływania sieci 5G  , wszystko to potwierdzone przez teścia szwagra wuja Zenka który ma znajomości w kontrwywiadzie  że jedna więcej czy mniej nie robi już wrażenia

Hinduscy naukowcy napisali artykuł w którym twierdza, że w koronawirusie znaleźli sztucznie wszczepione do niego kawałki kodu wirusa HIV.

Jeśli wierzyć hinduskim naukowcom (latają w kosmos jakby nie było) to świat ma już pozamiatane. Swoją drogą jest to całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę faktyczne przyczyny zejścia zarażonych koronawirusem. 

Edited by Visuz

Ponieważ temat jest przy piwie , ja co prawda piwa nie piłem ale wódkę to owszem to se napiszę . A co 🙂

Nie wydaje wam się conajmniej dziwne że wcześniejsze epidemie które wyszły z Chin kiedy się okazało że mają wysoką śmiertelność "znikły" baaardzo szybko ??

A wirus w koronie który ma śmiertelność na poziomie ok 3% to jest idealny do straszenia ludzi ??

Przecież gdyby za np 3 miesiące ogłoszono że jest gotowa szczepionka byłoby ok 6miliardów potencjalnych klientów

A gdyby jeszcze ta szczepionka działała np tylko dwa lata to byłby biznes 10000 lecia

5

18 minut temu, kiler napisał:

Przecież gdyby za np 3 miesiące ogłoszono że jest gotowa szczepionka byłoby ok 6miliardów potencjalnych klientów

A gdyby jeszcze ta szczepionka działała np tylko dwa lata to byłby biznes 10000 lecia

Będą nas szczepić co roku jak owczarki niemieckie? 80 zyla od łebka?

...a poza tym kryzys ekonomiczny się spóźniał już od dwóch lat. Więc trzeba go było sztucznie wywołać, żeby gruber ryby finansjery znowu mogły się nażreć. :reptiliansmile:

31 minut temu, kiler napisał:

Ponieważ temat jest przy piwie , ja co prawda piwa nie piłem ale wódkę to owszem to se napiszę . A co 🙂

Nie wydaje wam się conajmniej dziwne że wcześniejsze epidemie które wyszły z Chin kiedy się okazało że mają wysoką śmiertelność "znikły" baaardzo szybko ??

A wirus w koronie który ma śmiertelność na poziomie ok 3% to jest idealny do straszenia ludzi ??

5

JA JUŻ CI kILER KIEDYŚ NAPISAŁEM ŻE JAK SIĘ NAPIJESZ TO MĄDRZE PRAWISZ

https://us.cnn.com/2020/03/21/us/toilet-paper-calculator-coronavirus-trnd/index.html

55 minut temu, Visuz napisał:

...a poza tym kryzys ekonomiczny się spóźniał już od dwóch lat. Więc trzeba go było sztucznie wywołać, żeby gruber ryby finansjery znowu mogły się nażreć. :reptiliansmile:

Oby ryby w koncu zdechly z przezarcia.