Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

W dniu 29.02.2020 o 17:21, Kazik1340 napisał:

Mam właśnie świeżą nalewkę cytryna miód na spirycie 😉 poczekam jeszcze godzinę żeby sie przegryzła i zabijam wirusy

Kazik podrzucisz przepis na tę nalewkę?

7 godzin temu, To_masz napisał:

Kazik podrzucisz przepis na tę nalewkę?

250 ml miodu, 250 ml świeżego soku z cytryn i 250 ml spirytu czy bimbru co tam masz. Do miodu dajesz sok (nie odwrotnie bo się gluty mogą porobić) i mieszasz, ostatnie dodajesz powoli alko i po godzinie można pić 😉

8 minut temu, jonaszko napisał:

Coś pomieszales z proporcja. Powinno być 2.5 litra spirytusuemoji6.png

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

O w mordę ale babola walnąłem. Chłop by sobie lemoniadę zrobił 🤣

• Thanks! 1

Guest Visuz
28 minut temu, Buber napisał:

spacer.png

Buber, a ty nie czujesz się winny? 🙂 Przecież razem z naukoffcami straszysz ludzi apokaliptycznymi wizjami głodu, zalanymi miastami i tym podobnymi, a potem nagle zdziwienie że ludzie panikują bez logicznej przyczyny. 🙂

Jak bez logicznej przyczyny ??

Net i pismaki nakręcają atmosferę bzdurami i cyferkami  a ponieważ mieści się to w ogólnym światopoglądzie ludzi "światłych i wykształconych" to wierzą że 3/4 ludzkości dopadnie ten wirus w koronie

Wstaję rano, włączam radio, wpierdzielam śniadanie - koronawirus. Jadę samochodem - koronawirus. Przeglądam neta - koronawirus. Włączam TV - koronawirus. Chcę skończyć remont domu - Leroy - brak masek, Casto - brak masek, żydollegro - maseczka FFP2 za 200 zł sztuka, FFP3 za 400 zł...dżizaskurwajapierdolę.
Dobra, trudno, poczeka.
Idę na zakupy - Lidl, jak zawsze na półce nie mieściły się żele antybakteryjne, tak nagle ludzie wynoszą po całym koszyku...dosłownie, niektórzy na biedę mieli tam po 30 sztuk. Przy kasie stoi gość z wózkiem konserw...ostatnimi dniami zaczyna mi brakować skali w debilometrze. Czekam, aż zacznie się wybijanie szyb i grabieże w sklepach...tylko będę musiał to oglądać bez popcornu, bo pewnie wszystko wykupią :D.

Teraz, Visuz napisał:

Tommo, już możesz zacierać rączki. 🙂

Trochę nie na miejscu te żarty. Pandemia odbije się na każdym z nas. I nie piszę tu o problemach zdrowotnych. 

Audi Sport