Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

143 zgony to osoby zaszczepione min 2 dawkami. Czyli pełne szczepienie. W tej chwili 29% zgonów na covid to ludzie w pełni zaszczepieni. I to nie wiadomo czy zgony po j&j wliczane nie są czasami do grupy osób niezaszczepionych. O ludziach po 1 dawce nie wspomnę. 

A gdy doliczymy sobie do tego ludzi którzy pomimo 2 dawek szczepionki zostali wpisani do grupy niezaszczepionej (głośny przypadek z Piotrkowa tryb.) to robi się całkiem żałośnie. 

Gdzie ci kłamcy od 99%? 

🙂

Edited by ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Jako, że ernest jest znany z tego, że często lubi sie mijać z prawdą,  w rzeczywistości, podobnie jak pinokio, prawdę powie tylko wtedy, kiedy się pomyli, to jego kłamstwa, trzeba prostować na bieżąco🤣https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,zakazenia-i-zgony-na-covid-19-wsrod-zaszczepionych--ile-przypadkow-w-polsce-,artykul,10062656.html

Ministerstwo zdrowia z dzisiaj.

🙂

A gdy odłożymy na bok zgony z chorobami współistniejącymi to procent zgonów osób w pełni zaszczepionych rośnie nam do 32%. Weźmy takie prezerwatywy. Ciekawe jakie byłoby zainteresowanie takimi kondonami które mają 68% skuteczności 🙂

Bez nazwy.png

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

ktoś może porównać ilość dziennych zakażeń oraz zgonów z "powodu" kowidka z początku grudnia z tymi aktualnymi? przy założeniu, że ponad 50% społeczeństwa jest zaszczepione oraz część przeszło chorobę powinno być ich dzisiaj znacznie mniej niż w zeszłym roku.

no chyba, że ... ?

Edit:

a to sobie przejrzałem dane z kilku dni

01.12.2020
liczba zakażonych: 9105
ilość zgonów: 449
ilość zaszczepionych: 0

02.12.2020
liczba zakażonych: 13855
ilość zgonów: 609

03.12.2020
liczba zakażonych: 14838
ilość zgonów: 620

04.12.2020
liczba zakażonych:13239
ilość zgonów: 531

a jak to wygląda dziś?

01.12.2021
liczba zakażonych:29064
ilość zgonów: 570
ilość w pełni zaszczepionych: ponad 20mln (ponad 50% społeczeństwa)

02.12.2021
liczba zakażonych: 27356
ilość zgonów: 502
ilość zaszczepionych: ponad 20mln (ponad 50% społeczeństwa)

to jak działają te "szczepionki"?
Edited by konrad1f

2 godziny temu, konrad1f napisał:

to proste -spytaj szefów mafi farmecutycznych ile zarobili 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

26 minut temu, michoa napisał:

albo forumowych fanów szczepień 😉

1 godzinę temu, michoa napisał:

wiesz jaki jest koszt utrzymania przy życiu pacjenta na OIOM-ie i podłączonego do ECMO ? ok 1mln pln miesięcznie, więc najwięcej to mafie zarabiają na tych, którzy muszą walczyć ze śmiercią, w wyniku własnej niefrasobliwości lub niedouczenia bo się nie zaszczepili

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/leczenie-ecmo-na-covid-19-kosz-to-nawet-milion-zl-miesiecznie/b24g5jw

Edited by Hero

download.png

wiesz jaki jest koszt utrzymania przy życiu pacjenta na OIOM-ie i podłączonego do ECMO ? ok 1mln pln miesięcznie, więc najwięcej to mafie zarabiają na tych, którzy muszą walczyć ze śmiercią, w wyniku własnej niefrasobliwości lub niedouczenia https://businessinsider.com.pl/gospodarka/leczenie-ecmo-na-covid-19-kosz-to-nawet-milion-zl-miesiecznie/b24g5jw

Co Ty pie**olisz????

W Poznaniu leczą na COVID-19 nowatorską metodą. Koszt to nawet milion zł miesięcznie

Tytul artykulu ktory przytoczyles, czytac nie umiesz?

To nowatorska metoda, dostepba w jednym czy dwoch Szpitalach ……..

Ci co walczą o życie to pod respiratorami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O tym własnie napisałem, więc co się podniecasz? Przeczytaj czym jest ECMO i dopiero się nakręcaj...ECMO jest dla tych, którym już respirator nie pomaga..

Edited by Hero

download.png

3 godziny temu, konrad1f napisał:

ktoś może porównać ilość dziennych zakażeń oraz zgonów z "powodu" kowidka z początku grudnia z tymi aktualnymi? przy założeniu, że ponad 50% społeczeństwa jest zaszczepione oraz część przeszło chorobę powinno być ich dzisiaj znacznie mniej niż w zeszłym roku.

no chyba, że ... ?

Edit:

a to sobie przejrzałem dane z kilku dni

...

Pamiętaj że Twoje wnioski są tylko tyle warte na ile wiarygodne są dane. A dane dot. zakażeń i śmierci są cośkolwiek... niedokładne. To nie pamiętasz jak robili wszystko by zakażeń było jak najmniej? Raportowanych oczywiście. Tak samo ze zgonami. Ilość będzie zależeć od klasyfikacji. NIby w Beligii czy tam Włoszech było bardzo dużo zgonów... ale raportowanych. Nie bawili się w "choroby współdziałające" tylko miał covid, znaczy umarł na covid.

Także ciężko tutaj jakieś wnioski wyciągać. A czy szczepionki działają? A czy modlitwa działa? A tylu ludzi się modli, bo "nie zaszkodzi". W przypadku szczepionek przynajmniej nauka za nimi stoi, i naprawdę coś poprawiają. A czy 98% czy 80% czy 70%? to wszystko lepsze od zero procent. 

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

O tym własnie napisałem, więc co się podniecasz? Przeczytaj czym jest ECMO i dopiero się nakręcaj...ECMO jest dla tych, którym już respirator nie pomaga..

Ja nie jestem Tobą więc spokojnie, tylko Kobity mnie podniecają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie płacz, możesz być mną, mnie podniecają dziewczyny i motocykle 🤣

download.png

10 minut temu, Hero napisał:

mnie podniecają dziewczyny i motocykle 

w rurę wydechową ??