Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

8 minut temu, jonaszko napisał:

No i? Bo tyle, to codziennie widze z raportow rzadowych, choc nie chce mi sie sprawdzac twojej tabeli czy aby jest wiarygodna? A w kwestii mojego pytania, czy znów zapomniałeś?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

buahahhahahha, czyli w końcu doszedłeś do tego, że w postach umieszczam zebrane oficjalne dane MZ? 🤣 bo jeszcze przed chwilą twierdziłeś, że to linki do fejsa konfy i kłamstwa 🤣

mam nadzieje, że w końcu dojdziesz że resztę niby moich tez również sobie wymyśliłeś. a do twoich "pytań" sformułowanych na bazie swoich urojeń pozwól, że nie będę się odnosił.

Czyli przyznajesz, że skłamałeś. Dziękuję za współpracę, chociaż długo to trwało.
P.S. tabele sprawdzę jutro, bo teraz jestem wbrew twoim sugestiom w knajpie ze znajomymi. Ja by cię to interesowało i z tego powodu dupa znów bolała, to śpij spokojnie. siedzimy bez masek. Nawet tańce sa a jestem pewien, że znów coś tam po kłamałeś jak zwykle

a jak to ogólnie teraz wygląda z tymi kwarantannami ? jest michoa , czesia , gienia i andrzej
Andrzej się źle czuje wymienia że w chwili w której natarło go sranie był z 3 osobami ma wynik pozytywny  , wszyscy z automatu na kwarantanne czy tylko nieszczypy ?  czy na test ?
jak to teraz jest ?

ch*j wie …….. juz tak nakombinowali ze nikt nic nie wie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobno nowa rafa medyczna, będzie tworzyć trójki robotniczo-chlopskie. Te będą wylapywac nieszczepow, szybka segregacja i jednych do do doła a rychliwa drugich do szczepienia. Jednak nie będzie już darmowych szczepu9nek i trzeba będzie za nie płacić. Ceny od 300 zeta w górę. Inflacja.

53 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Wszyscy domownicy na testy.

Kuuurwa taptak ci działa a mi jak przestał to już więcej nie kce, jak to tera naprawić??

Wszyscy domownicy na testy.

Kuuurwa taptak ci działa a mi jak przestał to już więcej nie kce, jak to tera naprawić??

Wyloguj sie k zaloguj.

Szwagier miał kontakt więc se zrobił kwarantanne ……. codziennie badał sie testem z apteki czy ma Covidka, po 5 dniach juz testy negatywne i poszedł na Miasto. Ciekawe ilu takich w całej Polsce ha ha ha

U mnie na wsi jest obecnie tzw. 2G + 

Geimpft - zaszczepiony 

Genesen - wyzdrowialy / ozdrowialy ( po chorobie ) 

+ Test

Mam kursanta ktory sie miga i za zadne skarby nie chce sie zaszczepic. Mialem dzisiaj telefon z biora z zapytaniem, czy on powiedzial mi, ze nie chce sie zaszczepic ? 

Mowie, ze tak, tak mi oswiadczyl

Kolega mowi OK, to mi wystarczy

Mowie, Mark, daj mu szanse i podaj konkretny termin aby sie zaszczepil, ze zaszczepi sie to wtedy pociagbiesz po calosci ( bedzie wyrzucony ze szkoly ) 

Za dwa czy trzy tygodnie ma miec teoretyczny egzamin i ja osobiscie jestem ciekawy jak on ma go zdac, skoro na bramce beda sprawdzali Luca test - czy jest sie zaszczepionym ? 

🙂

U mnie na wsi jest obecnie tzw. 2G + 
Geimpft - zaszczepiony 
Genesen - wyzdrowialy / ozdrowialy ( po chorobie ) 
+ Test
Mam kursanta ktory sie miga i za zadne skarby nie chce sie zaszczepic. Mialem dzisiaj telefon z biora z zapytaniem, czy on powiedzial mi, ze nie chce sie zaszczepic ? 
Mowie, ze tak, tak mi oswiadczyl
Kolega mowi OK, to mi wystarczy
Mowie, Mark, daj mu szanse i podaj konkretny termin aby sie zaszczepil, ze zaszczepi sie to wtedy pociagbiesz po calosci ( bedzie wyrzucony ze szkoly ) 
Za dwa czy trzy tygodnie ma miec teoretyczny egzamin i ja osobiscie jestem ciekawy jak on ma go zdac, skoro na bramce beda sprawdzali Luca test - czy jest sie zaszczepionym ? 

U nas już 5G jest …….. te niemcy jednak zacofane

6 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

U nas już 5G jest …….. te Niemcy jednak zacofane emoji1787.png

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tyle, ze ja o chlebie a Ty o niebieDostajesz druga nagane drogowa !  🤣

🙂

8 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

U nas już 5G jest …….. te niemcy jednak zacofane emoji1787.png

To prawda. Kartą ostatnio chciałem zapłacić, nie można. A jak zegarkiem próbowałem, to pani wielkie oczy robiła. Dziki kraj...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

To prawda. Kartą ostatnio chciałem zapłacić, nie można. A jak zegarkiem próbowałem, to pani wielkie oczy robiła. Dziki kraj...

Niestety ……. niby tak hop siup a to zacofanie, angielskiego ani be ani me ani kukuryku …….. dramat, kible za 1 Euro na stacjach ……..

nie no po mnie w robocie banda debili jeździ

zostały na moim dziale 2 osoby niezaszczepione na nie wiem 30 , na 3 dawkę poszła garść  ale cześciowo albo astrą mamy 98% działu , zostałem ja i drugi kumpel

ciągle słyszę że wszyscy przeze mnie umrą , że jestem idiotą że przez takich jak ja nie będzie normalnie nigdy .....

i finalnie znowu mam jakiegoś pozytywnego po 2 dawkach jeden zgon po 3 dawce , jeden ciężki przypadek po 2 dawkach i to się ciągle mnoży  a ja żyje , jakoś przewalczyłem to przeziębienie czy tam covid co mnie złapał koło świat , rozwalił mi święta , sylwestra miałem trzeźwego , ale już zasadniczo jest dobrze 😄 drugi ziomek nieszczypany raz był chory a teraz od roku nic........

jak przyszło do wypłaty premi za niechorowalność , wszyscy oczy w słup na mnie , a ja dostałem pełna , od września do stycznia nie byłem ani dnia na L4 kiedy zasadniczo każdy zaszczepiony był przynajmniej tydzień , a sporo to typowe 10 dniowe kwarantanny z pozytywem i premię dostali bardzo marną .........

no i oczywiśce jazgot 2 idiotów że przez to że ja jestem nieszczypany to roznoszę i wszyscy chorują , ja grzecznie -po co się szczepicie w takim razie , skoro wychodzi że ja nieszczepiony i nie choruje a wy szczepieni ciągle ? cisza......

jedno co się udało planściemie to podzielić ludzi -ludzie kłóca się o te szczepionki , o koronawirusa , tych co nie chcą się szczepić chcą wieszać w efekcie nie są zdolni do żadnej walki z systemem , z planściemą bo są po prostu skłóceni wewnątrz strasznie ........

teraz nieszczypów została garść to trwa walka szczypów 2 dawkowych z tymi co lecą na 3 dawkę 😄 czy to ma sens czy nie ma ..........

a kaczor zacierą ręce , skłócony naród to dobry naród łatwy do ztłamszenia , łatwy do kontrolowania i o to chyba chodzi ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl