Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

Historie o śmierci rodziny bo się nie zaszczepili są na czasie. Pochodzą ze sławnego instytutu danych z dupy 😀 ale historia ludzi którzy kupili zaświadczenie i potem sami poszli się pod*ebać do prokuratury to wyższy poziom abstrakcji 😀 to już koleżanka mojej koleżanki od dr Malone brzmi wiarygodniej. 

• Thanks! 2

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

14 hours ago, grizzli said:

Co do sensowności zakładu-nadal twierdzę, że osiemnaście miesięcy, czyli trzy grypowe sezony, dadzą odpowiedz, czy to wielka ściema, czy też jak najbardziej uzasadnione działanie i ochrona naszego zdrowia.

podaj kwantyfikowalne kryteria oceny swoich racji (odrzucenia naukowych również byłoby miło). "ściema" "nie klei się", "zbawienie" nie podpadają pod możliwości racjonalnej oceny

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

2 godziny temu, michoa napisał:

kiler co myślisz żebyśmy wtedy uderzyli że nasz preparat jest bezpieczny dla zwierząt ? w sumie po witaminie C z wodą chyba nic nie będzie u koleżanki kiedyś kot zeżarł cały blister razem z opakowaniem , trochę porzygał i żyje więc ?

To jest super pomysł . Tylko pamiętaj żeby założyć na czymś tam kilka profili typu"profesor wirusologii Jan kowalski" znany na całym świecie (tylko akurat nie w Polsce 🙂  i możesz dodać że o "uznanym dorobku naukowym "  😉  )

Oni muszą kategorycznie stwierdzić że psy i koty tak samo MOGĄ przenosić  wirusa

Tu magiczne słowo - mogą bo wtedy wszyscy to zrozumieją że tak jest napewno (coś w stylu że po przechorowaniu ilość antyciał może spadać to prawie każdy rozumie że spadają każdemu 😉  )  a sam jesteś kryty bo napisałeś że mogą 😉

Warto też dodać  że dopuszczalne skutki uboczne to rzyganie (w wypadku gdyby kot zjadł razem z opakowaniem 🙂  )  ale nie zmniejsza to skuteczności preparatu  🙂

ps. tak dla ścisłości i  podkreślenia dziwnych stanów ludzkiej pamięci

Ja tam pamiętam "naukowe " artykuły gdzie pisali że zwierzęta też MOGĄ 😉 przenosić wirusa (w końcu nietoperz w tym wu czymś tam to CHYBA był zwierzak ?? no chyba że ktoś tam batmana zeżarł  🙂  )  ba nawet podobno sprawdzali że woda w kiblu przenosi wirusa i nawet jakieś tam firmy dostały kupę  🙂 kasy na badania ścieków 😉

1 godzinę temu, jeszua napisał:

podaj kwantyfikowalne kryteria oceny swoich racji (odrzucenia naukowych również byłoby miło). "ściema" "nie klei się", "zbawienie" nie podpadają pod możliwości racjonalnej oceny

jsz

Kwantyfikowalne-słowo klucz do Twojego problemu.

Mógłbym podjąć dyskusję z Tobą, tylko po co? Skoro postrzeganie otaczającej nas covidowej rzeczywistości mamy skrajnie inne. Podobnie jak kryteria oceny. Twoimi argumentami są wykresy, tabelki, strony w necie i cały czas tę papkę przeżuwasz, częstując nią innych. A ja patrzę i analizuję nie podpierając się żadnymi statystykami, a potem staram się wyciągać wnioski. Nie na podstawie cyferek (nie ufam w tej kwestii nikomu, bo uważam, że wielu umieszczających jakieś dane w necie nie robi tego bezinteresownie), tylko na podstawie własnych obserwacji. A one bywają dla Twoich teorii bezlitosne. W związku z czym nie jesteśmy się w stanie nawzajem przekonać. A skoro tak, to szkoda czasu na przekomarzanie i jałowe dysputy. Poczekajmy, co przyniesie najbliższa czy dalsza przyszłość, bo jestem przekonany, że to się musi wyklarować. W jedną, czy drugą stronę. A na razie zluzujmy poślady, bo poziom dyskusji czy argumentów zaczyna być czasami żenujący.

Teraz, kiler napisał:

Ja tam pamiętam "naukowe " artykuły gdzie pisali że zwierzęta też MOGĄ 😉 przenosić wirusa (w końcu nietoperz w tym wu czymś tam to CHYBA był zwierzak ?? no chyba że ktoś tam batmana zeżarł  🙂  )  ba nawet podobno sprawdzali że woda w kiblu przenosi wirusa i nawet jakieś tam firmy dostały kupę  🙂 kasy na badania ścieków

ale bajka z nietoperzem już jest przestarzała

już na topie jest że wirus jednak powstał w laboratorium 😄  jakbyś to powiedział w momencie wybuchu planściemy to by cię wzięli za idiotę i poszukiwacza spisków ale czasy się zmieniają

natomiast wiem że w PL ogłupiony motłoch serio robił krzywdę zwierzętom w panice że wszyscy umrą , był moment że masa psów po lasach , przywiązanych za smycz do drzewa skazanych na okrutną śmierć głodową w ten sposób bo ,,covid'' a tych 2 typa to było dosyć sławnych co przyprowadzili chyba labradora do weterynarza że chcą go uśpić , weterynarz odmówił uśpienia zdrowego młodego psa , to ujebali mu łeb siekierą i przynieśli zwłoki do utylizacji tłumacząc że pies gdzieś tam wpadł i mu łeb odpadł 😄  potem się przyznali że ,,chcieli chronić rodzinę przed covidem od psa ''

ale to pokazało jak bardzo żyjemy w społeczeństwie idiotów które w obliczu zagrożenia stratuje się i pożre nawzajem byle przetrwać i dlatego planściema się przyjęła i się ciągnie........

strzelam że nagrałbym filmik na youtube gdzie jem własne gówno tłumacząc że dzięki temu będę żył wiecznie i miliony ludzi by to samo zrobiła 😄 zanim ktoś by się skapnął że to jest bez sensu

a jak rzucasz hasło śmierć wirus wszyscy zginiemy to w ogóle 😄

nie zapomnę jak znalazłem w robocie na pudelku wpis że jakaś tam instagramerka promuje picie męskiego nasienia tłumacząc że daje młodość i poprawia samopoczucie i faktycznie dobra laska wyglądała i wysyłam dla zlewy koleżance żeby się pośmiać a koleżanka -ale to musi chyba małe ilości do kawy dodawać zamiast śmietanki bo ja mojego chłopa jak wlałam na filiżankę to nie dało się tej kawy wypić i wcale mi się nie poprawiło samopoczucie bo straszny jakiś niesmak w ustach został  😄   spadłem z krzesła i 2 dni nie wstawałem.......

ludzie to idioci i dopóki będzie ich tak dużo dopóty potrwa planściema ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

@grizli, to co mi wychodzi ze statystyk, to co zupełnie co innego niż wizje Jezusa.
Zresztą już nawet w popularnych mediach powoli się kończy święta covidova inkwizycja.
@michoa, na 100% widziałem i czytałem konspekt badania o pozytywnym oddziaływaniu nasienia na laski, tyle że w bardziej tradycyjnym miejscu.
Jak będę miał chwilę to poszukam.
Koleżance powiedz że masz lepszą dietę niż jej stary i może ci zrobi galę w ramach eksperymentu.

ups, się czy to wysłało?