Jump to content

Uwaga wirus!

Tommo
 Share

Recommended Posts

7 godzin temu, jonaszko napisał:

ale czego nie rozumiesz? Wniosków z dupy?🤣🤣

panie i panowie . znacie słowo ŻART ?? 😉 \

czy tylko kaganek oświaty ?? 😉

Dla wyjaśnienia (niosąc kaganek oświaty 😉 )

Od wielu wielu wielu lat wiadomo że pisząc w necie nie widać emocji więc ktoś wymyślił tak obco brzmiące pojęcie jak emotikon

Kiedyś było to przedstawiane za pomocą kombinacji : lub ; i innych .

Teraz też tak jest ale forum zamienia to w uśmiechy

Podziękowania za oświecenie kagankiem przyjmuje wyłącznie telegraficznie 😉

Edited by kiler

Ja tam nie chciałam snuć teorii spiskowych że ten nagły wzrost zakażeń ruszył jak szczepień ruszyły...

Damian85, weź pod uwagę że ok.1/4 zgonów została baaardzo naciągnięta przez lekarzy. Takie jest moje zdanie.

4 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ciotka zaszczepiona J&J 3 tygodnie temu, wlasnie dostała wynik pozytywny na Covidka …… ale spokojnie Damianku, Ciotka w RPA siedzi emoji12.png

A ciul z tym COVID, ty mnie lepiej powiedz co to jest to życie, które ma się dopiero zacząć? 😄

Niedlugo 40-stka wbija na kark, myslalem, że czas już się szykować na inny świat, a tu kurde dajesz mi nadzieję, że to dopiero początek! : )

Edited by Damian85

Ale już żyjesz …. Zrób drugie dziecko, njech zaczną dorastac i pogadamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Potem jeszcze Żona która stwierdzi że chce czegoś innego że w sumie fajny jesteś Tatuś i fajnie ruchasz ale ……….

3 godziny temu, Agnes85 napisał:

Damian85, weź pod uwagę że ok.1/4 zgonów została baaardzo naciągnięta przez lekarzy. Takie jest moje zdanie.

Bardzo możliwe, moze i 1/2 naciągnęli - nawet z takimi wynikami i tak jest nieciekawie.

Nie ma co panikować, ani kompletnie bagatelizować sprawy. 

5 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ale już żyjesz …. Zrób drugie dziecko, njech zaczną dorastac i pogadamy emoji1787.png

Potem jeszcze Żona która stwierdzi że chce czegoś innego że w sumie fajny jesteś Tatuś i fajnie ruchasz ale ……….

No dobra, chyba coś zaczyna docierać.

7 godzin temu, michoa napisał:

szczypią mnie oczy od tych śmierdzideł na skażonym alkoholu , imprez masowych nie ma , do lekarza się dostać nie mogę , a ty piszesz że wszystko jest normalnie 😄

Widzisz. Punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja od poczatku pandemii biura nie widziałem. Ciągle praca zdalna. Jedynie czasem skoczę gdzieś się przejechać lub na zakupy - wtedy maska na ryju jest.

Od pandemii mam rekordowe roczne przebiegi w autach. Jedynie żona nabija kilometry na zakupach.

4 godziny temu, Staszek_s napisał:

Ja traktuje ten temat śmiertelnie poważnie, mam psa na utrzymaniu więc nie mogę sobie pozwolić na grzech zaniechania profilaktyki kilerze. 
zatem: tłumacz!

już tłumacze - psa zastrzelić i zaniechać profilaktyki bez grzechu 😉

38 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Tak to niestety jest jak bierzesz żonę która ma lat niewiele więcej niż 18

A po wielu latach ona stwierdza J/W

Niektórym to się farci w życiu i nie umieją skorzystać, inni się latami muszą bujać za grubą kasę żeby się uwolnić...

ups, się czy to wysłało?

Fauci na którego powołuje się forumowe towarzystwo i notoryczny kłamca na fotelu premiera. 

NIAD Fauci sfinansowała Moderna Vax. NIH, część NIAID, stała się częścią udziałowca Moderna Vax. Umowa o zachowaniu poufności poniżej. 

https://www.nih.gov/news-events/news-releases/nih-clinical-trial-investigational-vaccine-covid-19-begins

https://www.axios.com/moderna-nih-coronavirus-vaccine-ownership-agreements-22051c42-2dee-4b19-938d-099afd71f6a0.html

https://www.documentcloud.org/documents/6935295-NIH-Moderna-Confidential-Agreements.html

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Nie minister zdrowia a glowny lekarz stanowy, przy czym nie wiemy o ktorej szczepionce mowi a to posel opozycji powtarza jego slowa i przedstawia badania na temat korzysci ze sztosowania invermectin'u w leczeniu Covid zarowno we wczesnym jak pozniejszych stadiach choroby.

Ja tam paniki siać nie zamierzam ale dzisiaj rozmawiałam z ludźmi, których znam 12 lat, wszyscy zaszczepieni i nie są anty ale opowiadali o przypadkach w szpitalu, gdzie u młodych ludzi doszło do przedwczesnej demencji i Alzheimera (kobiety ok.30lat) , dyrektor szpitala o tym mówił. (Dla wnikliwych mogę uzyskać dane szpitala i dyrektora tak jak z nazwiskiem lekarza co wpisywał covid) i dało mi do myślenia...moja matula się zaszczepiła jakieś 3 tyg.temu 1dawka Pfizera i w piątek pojechała do szpitala bo jak pisałam wcześniej miała problemy naurologiczne, przez 4 dni dramat...co15minut, dretwienie rąk, mrowienie w głowie, zimne poty i zmiana głosu. Od wtorku lepiej po silnych lekach, pytanie czy to zbieg okoliczności czy jednak wpływ szczepionki? Tego nie wie nikt, w szpitalu stwierdzili ze to nerwica lękowa. Mama tydzień temu z wakacji wróciła więc...nie wiem raczej wypoczęta no chyba że tatuś się za pannami oglądał 😅

Pytanie do wszechwiedzących czy kobiety w ciąży moga się szczepić???