Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

Zwróć jeszcze uwagę na slowa; planujemy, chcemy, chcemy. To najczęstsze słowa powtarzane przez PiS a zwłaszcza morawieckiego. To ja się pytam, skoro tak chcą to czego nie robią?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

1 bo to kosztuje

2 bo same łóżka w szpitalu to jedno a ludzie którzy chcą , mogą i POTRAFIĄ czy to zajmować się kimś takim czy odpowiednio samemu się zabezpieczyć żeby nie leżeć na tej samej sali to drugie

Edited by kiler

Wiceminister rozwoju poinformował, żę baseny w hotelach będą otwarte. Rodzina w-ce ministra ma hotele z basenami. Syn Gowina, ma siłownię. Czekamy na decyzję.😄

zasłyszane (z fb): Szwedzi z uglą przyjęli koniec obostrzeń trzymania dystansu 2m, i wrócili do tradycyjnych 15m

jsz

bezmotocyklowy

Lewactwo niszczy ostatnie ogniska wolnosci

jesli zrobia w Polsce drugi lockdown, a na to idzie, mniejsze i srednie biznsey padna calkowicie.

-PAXP-deijE.gif

Lewactwo niszczy ostatnie ogniska wolnosci
jesli zrobia w Polsce drugi lockdown, a na to idzie, mniejsze i srednie biznsey padna calkowicie.
Robert, Ty zdaje się mieszkasz w CA najbardziej błękitnym z niebieskich, macie socjal, wysokie podatki, w przyszłym roku mają wam znowu podnieść, żeby wspierać progresywny postęp i więcej strzykawek na ulicy dla bezdomnych w LA i SF.
Tak przynajmniej słyszałem, od paru takich co się właśnie przeprowadzają do TX.
Trochę się dziwię, że największym twoim zmartwieniem jest polska polityka.

--
Ups, się czy to wysłało?

Tak. to prawda duzo ludzi stad ucieka do innych stanow. Zasluga tego jest lewacki gubernator Gavin Newsom ze swoja lewcka zaloga, zniszczyl prawie do konca Californie. My z nim walczymy zeby go usunac, zobaczymy jak to wyjdzie. Wracajac do tych co opuszczaja CA sa to dwa rodzaje ludzi, albo bardzo bogaci majacy ogromne biznesy i im to wisi gdzie maja dom, lub ludzie ktorym urwala sie praca, lub ta praca byla na tyle kiepska ze mozna jo bylo porzucic. Ja mam problem bo nie naleze ani do jednej ani do drugiej grupy. Majac tu dobra prace siedze i ogladam ten cyrk jak nam zgotowalo lewactwo, jesli cos pisze to tylko dlatego zeby przestrzec przed takim lewackim syfem w Polsce.

Poza tym jestem dualcitizen i nigdy nie odcialem sie od Polski i nie odetne.

To jest tez moj dom i mam tam rodzine, wjec moze pozwolisz ze czasem cos napisze co mi lezy na watrobie.

Edited by Robert J.

-PAXP-deijE.gif

Szacun Robert J.

ale zdziczali policjanci czy "ksiądz"?
Sam sobie odpowiedz

pytam Ciebie a Ty mi piszesz sam sobie odpowiedz. to po jakiego grzyba linkujesz głupoty?

Wiesz, jednych bulwersuje policja, innych ksiądz. Nie wiem co Ciebie oburza.

Mam pytanie ...

Proszę mi wytłumaczyć jaka jest logika w obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej a w pojazdach już nie...? Proszę aby wykazały się najbardziej osoby które baaardzo były niezadowolone z moich wcześniejszych przemyśleń i wpisów odnośnie bezsensownego noszenia maseczek.

Kto mnie przekona stawiam litra bo widzę że usychacie Panowie 😅😉