Jump to content
Tommo

Uwaga wirus!

Recommended Posts

A mi się podoba przykład pana Imieli. Nazywam takich jednodniowymi bohaterami, czyli przydarzyło mi się-wszyscy uważajcie. Co jakiś czas trafiamy na takich wieszczy. Czasem to koleś który na R1 zapierdzielił w TIRa i teraz z wózka przestrzega, żeby nie zapie**alać. Innym razem podobny nieszczęśnik ostrzega przed skakaniem do wody itd, itp.

Dla jasności, oni maja rację. Tylko że nie każdy skoczek czy zapierdalacz trafia na wózek inwalidzki. W sumie, to trafia ich tam maluteńki procencik. Ale od czego są media...

A media są od tego, żeby kreować. Propaganda sukcesu/porażki, w zależności od potrzeb, wżera się w mózgi bezlitośnie. Zawsze skrajnie. Covidianie, antymaseczkowcy, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy... Do tego stopnia, że o maseczkę można dostać kosą po żebrach przed sklepem. Bo komuś do pustego łba za bardzo weszło.

Dzisiaj głosów nazwałbym to zrównoważonych prawie nie ma. Myślenie jest w odwrocie, są media. Co powie telewizor, jest święte. Telewizor powie czego się bać, komu biznes zamknąć, kto jest wrogiem i aktualnym idolem. Takim na dwa tygodnie bo potem stworzy się nowego.

• Like 1
  • Thanks 1

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-..., CRF 250Rally 2019-...,

31 minut temu, Judas napisał:

A mi się podoba przykład pana Imieli. Nazywam takich jednodniowymi bohaterami, czyli przydarzyło mi się-wszyscy uważajcie. Co jakiś czas trafiamy na takich wieszczy. Czasem to koleś który na R1 zapierdzielił w TIRa i teraz z wózka przestrzega, żeby nie zapie**alać. Innym razem podobny nieszczęśnik ostrzega przed skakaniem do wody itd, itp.

Dla jasności, oni maja rację. Tylko że nie każdy skoczek czy zapierdalacz trafia na wózek inwalidzki. W sumie, to trafia ich tam maluteńki procencik. Ale od czego są media...

A media są od tego, żeby kreować. Propaganda sukcesu/porażki, w zależności od potrzeb, wżera się w mózgi bezlitośnie. Zawsze skrajnie. Covidianie, antymaseczkowcy, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy... Do tego stopnia, że o maseczkę można dostać kosą po żebrach przed sklepem. Bo komuś do pustego łba za bardzo weszło.

Dzisiaj głosów nazwałbym to zrównoważonych prawie nie ma. Myślenie jest w odwrocie, są media. Co powie telewizor, jest święte. Telewizor powie czego się bać, komu biznes zamknąć, kto jest wrogiem i aktualnym idolem. Takim na dwa tygodnie bo potem stworzy się nowego.

głosy zrównoważone są niestety marginalizowane a częściej sprowadzane do skrajnych i ośmieszane

dobre jest to z "wejściem za bardzo" 😉

6 minut temu, konrad1f napisał:

głosy zrównoważone są niestety marginalizowane a częściej sprowadzane do skrajnych i ośmieszane

Dokładnie.

Mam już kilku kowidowców w swoim otoczeniu, w sensie zakażonych. W pracy, wśród znajomych i ostatnio w rodzinie. Widzę jak to się odbywa. Dwóch kumpli ma żony w szpitalach w sensie personel, więc jest obraz z "pola bitwy". Ale nie mam odwagi tego opisywać bo nijak nie wpisuje się to w kreowane, również tutaj, stanowiska.

100 stron gnojówki, przerzucania się linkami do filmików, artykułów i innego badziewia a czy są tu wypowiedzi zakażonych? 100 ton szamba więc pytam bo sił, żeby to przepłynąć nie mam. Jest tu jakaś "relacja" chorego?

• Upvote 1

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-..., CRF 250Rally 2019-...,

1 hour ago, Agnes85 said:

Dlaczego nie mogą wypowiada się zwykli lekarze???

wg. informacji od znajomych i zaprzyjaźnionych - właśnie zapier..ają, żeby ratować życie chorych, w tym takich którzy nie wierzą w wirusa. rewelacji typu sasin o rzekomych herbatkach nawet nie komentuję, poziom poza słownikiem ludzi cywilizowanych

BTW co do czepiania się druczku wyjaśnię spokojnie: takie komentarze może pisać chyba tylko ktoś, kto w życiu nie miał do czynienia z jakąkolwiek administracją. czy jak się wpiszę do książki meldunkowej wydrukowanej w 1990 roku, to znaczy że mieszkam w hotelu 30 lat? druk jest ogólny, poza paroma szczegółami (w tym nazwą choroby...) musi być przygotowany i zatwierdzony jako element profilaktyki zdrowotnej. w chwili zapotrzebowania wrzuca się konkretną nazwę, ew. jakieś dodatkowe specyficzne dane i jedzie w parę godzin do/ z drukarni, a nie trzeba bawić się w treść od zera na cito... ot, cała "konspiracja zaplanowanego covidu"

jsz

bezmotocyklowy

6 minut temu, jeszua napisał:

wg. informacji od znajomych i zaprzyjaźnionych - właśnie zapier..ają, żeby ratować życie chorych, w tym takich którzy nie wierzą w wirusa. rewelacji typu sasin o rzekomych herbatkach nawet nie komentuję, poziom poza słownikiem ludzi cywilizowanych

czyli kolejni bohaterowie?

Godzinę temu, Judas napisał:

Zapomniałeś jeszcze o wyszukiwarce google - to większa świętość niż telewizor 🙂

29 minut temu, Judas napisał:

Mam już kilku kowidowców w swoim otoczeniu, w sensie zakażonych. W pracy, wśród znajomych i ostatnio w rodzinie. Widzę jak to się odbywa. Dwóch kumpli ma żony w szpitalach w sensie personel, więc jest obraz z "pola bitwy". Ale nie mam odwagi tego opisywać bo nijak nie wpisuje się to w kreowane, również tutaj, stanowiska.

Kup flaszkę i zdobądź się na odwagę 😉 ja chętnie poczytam . Możesz na początku końcu i środku dać wis że nie odpowiadasz za skutki a cała wypowiedź to since fiction  🙂

Ja bardzo chętnie poczytam

30 minut temu, jeszua napisał:

wg. informacji od znajomych i zaprzyjaźnionych - właśnie zapier..ają, żeby ratować życie chorych, w tym takich którzy nie wierzą w wirusa.

ja widzę naszych lekarzy którzy zostaną w szpitalu 15 minut dłużej niż wymaga tego umowa czy kontrakt 🙂

Wy też to widzicie ?? 🙂

Coś jak Szumowski wiosną wymalowany tak jak by nie spał dwie noce  🙂

37 minut temu, kiler napisał:

Ja bardzo chętnie poczytam

🤣

Przyznaję, wizja wpierdzielenia granatu do przepełnionego szamba jest kusząca ale jednak sobie daruję. 😄

Przedstawienie musi trwać. Zostawię to innym, młodszym, z poczuciem misji. Idę ma moto. 🙂

• Like 1

3 godziny temu, Judas napisał:

Co powie telewizor, jest święte. Telewizor powie czego się bać, komu biznes zamknąć, kto jest wrogiem i aktualnym idolem. Takim na dwa tygodnie bo potem stworzy się nowego.

Ach! Jak dobrze być 'beztelewizorowcem' już od lat kilkunastu.. 

Godzinę temu, Judas napisał:

🤣

Przyznaję, wizja wpierdzielenia granatu do przepełnionego szamba jest kusząca ale jednak sobie daruję. 😄

Przedstawienie musi trwać. Zostawię to innym, młodszym, z poczuciem misji. Idę ma moto. 🙂

Judas! To Ty latasz 'na moto' poniżej 15 stopni ? Odstajesz od forum jak rąbek od spódnicy.. 😉

Edited by Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

Jeszua gdzie Ty mieszkasz?

1 godzinę temu, jeszua napisał:

BTW co do czepiania się druczku wyjaśnię spokojnie: takie komentarze może pisać chyba tylko ktoś, kto w życiu nie miał do czynienia z jakąkolwiek administracją.

Przecież napisałam, że można było po prostu wpisać celowo taką datę...

Nie znasz mnie, nie wiesz co w życiu robiłam, nie komentuj gdybyś był kumplem.

wg. informacji od znajomych i zaprzyjaźnionych - właśnie zapier..ają, żeby ratować życie chorych, w tym takich którzy nie wierzą w wirusa. rewelacji typu sasin o rzekomych herbatkach nawet nie komentuję, poziom poza słownikiem ludzi cywilizowanych

to dlaczego lekarze państwowi muszą pracować w formie teleporad a prywatny może już normalnie funkcjonować i przyjmować w gabinecie???

Czy lekarze zapie**alają, to nie wiem, ale z relacji mojej klientki-pielęgniarki wynika, że w pewnym poznańskim szpitalu, gdzie pracuje, jest jakiś dramat. Mówi, że to druga Lombardia. A nie wygląda na panikarę.

2 godziny temu, Natalia Cattiva napisał:

Judas! To Ty latasz 'na moto' poniżej 15 stopni ? Odstajesz od forum jak rąbek od spódnicy.. 😉

Zawsze odstaję. 😛  Na moto, choćby na godzinkę. Ostatnio strzeliliśmy z kumplem 700 km TETa polskiego. 😄

zaraz tutaj przeczytamy, że ten profesorek Kuna to denials, foliarz, antyszczepionkowiec

aaa i płaskoziemca

Edited by konrad1f