Skocz do zawartości

tak wygląda piękny włoski samochód -f355


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno się znasz na włoskiej motoryzacji. Od 2 dni zaślinił się od fotek znalezionych w necie i udaje fana z Modeny. 

Powiedz właścicielowi Supry TT że jeździ gównianą Toyotą, która klepała Starleta 1.3 to się opluje ze śmiechu. Co za durny argument. 

Mój faworyt tego producenta i absolutny samochód marzeń to 365 GTB/4

Obłędnie śliczny, klasyczny samochód. 

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba obecny Fiat 500, dla mnie charakteryzuję się typowo włoską urodą. Spokojnie mógłbym takim jeździć, zwłaszcza tym z materiałowym, rolowanym dachem :). Tylko ta starsza wersja, z normalnymi (nie ledowymi światłami) i bez tableta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mje sie Giulia podoba bardzo. Ostatnio jezdzilem tez Stelvio z zeszlego roku i byla obledna, mimo, ze ksztalt mamowozu to stwierdzilem, ze moglbym taka miec mimo mojej milosci do sedanow. Bryla piekna, wnetrze tez cudo no i na winklach mimo, ze wysoka trzyma sie jak po**bana, przyspieszenie tez niczego sobie, a latalem automatem. Niestety Giulia nie dane mi jezdze bylo jezdzic, ale stawiam, ze jest jeszcze bardziej zajebista niz Stelvio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kiler napisał:

Fiat 500 ?? Fajny samochód , zwłaszcza w kolorze lodów pistacjowych albo taki śliczny szary (w fiacie 126p ludzie nazywali taki kolor gołąbkowy)   .Ale osobiście wolę męskie 😀

Kruca, ubiegłeś mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu monterowskiego, to przyjadę skuterem w podobnym kolorze do pistacjowego fiacika 😀 i absolutnie nie widzę w nim nic niemęskiego, jedynie włoską beztroskę życia. Może i passat jest bardziej męski w stereotypach, ale ni chuja nie ma w sobie nic co przyciąga mój wzrok. Fiacik wywołuje uśmiech i wspomnienia urokliwych włoskich miasteczek z ich ciasnymi uliczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 21:10, Staszek_s napisał:

To F40 dużo bardziej mi się podoba niż egzemplarz z pierwszego wpisu.

Bo generalnie to najfajniejsza spartanska fura ! 

 

🙂

W dniu 23.02.2020 o 19:58, grizzli napisał:

….niestety, moja żona oświadczyła, że albo ona, albo multipla. 

Myslalem, ze napiszesz, ze Ci jej brakuje !  🤣

Przynajmniej tak powiedzial by jej prawdziwy Grizzli 🤣 a tak wyszedles na misiaczka ! 🤣

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 09:14, Bimbak napisał:

Ferrari miało jedno auto którego sie wstydzą miłośnicy marki. Mundial

że ci się chce z tym trolem gadać ja już odpuściłem , żal mi go że jest tak niedowartościowany i nie ma z kim gadać że czasem mu odpisze nawet kiedy rozwala kolejny temat ale jak zawsze wymiękłem 😄

ale dzięki za wyjaśnienie też tak uważam

fiat i alfa romeo wszystkie trzymają poziom -są hu*owe od A do Z

 

fanem nigdy nie będe bo to jest tak luksusowa marka że nigdy nie mnie będzie stać , ja za chałupę dałem 100 i nie wiem czy za 20 lat spłacę a za 100 to może skrzynie biegów do 355 bym kupił , ale podobają mi się i uważam że jak się mówi o włoskiej motoryzacji to powinno się pokazywaź właśnie ferrari a nie złomeo czy fiuta , wtedy można kogoś do tej tzw włoskiej motoryzacji przekonać 😄 bo jak mówisz alfa i wiochA myśli o 156 jtd to cięzko żeby został fanem marki 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michoa napisał:

fiat i alfa romeo wszystkie trzymają poziom -są hu*owe od A do Z

Jeden wielki zduńskowloski bełkot...

Każdy fam motoryzacyjny marzy o Alfie 8C Competizione i wcaaale się nie dziwię

e76e0c11042dc791384af4899a57f868_large.j

2009-alfa-romeo-8c-competizione-interior

Alfa-Romeo-8C-Comp09a.jpg

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommo napisał:

Jeden wielki zduńskowloski bełkot...

Każdy fam motoryzacyjny marzy o Alfie 8C Competizione i wcaaale się nie dziwię...

 

Czy chodzi o te słynne famy z Nowego Miasta nad Pizdą? 🙂

1 godzinę temu, michoa napisał:

 

fiat i alfa romeo wszystkie trzymają poziom -są hu*owe od A do Z

 

 

Włosi mają dryg do projektowania ładnego opakowania. Ale najlepiej żeby w środku było coś japońskiego. Jeżdżę sobie SX4 benzyna z 2008 już 5 rok i nie mam ochoty się przesiadać na nic innego, chociaż stać mnie. Po co zmieniać jak jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? 4:30
 
Tak. Jechałem 4C i mnie nie urzekło. Z zewnątrz spoko ale auto jako całość nie pasuje ... jest jakby poskladane z niepasujących do siebie klocków. Zabrakło kasy na ciekawego wolnossaka więc wsadzili w sumie dobre tbi ale mi ten silnik pasuje do hothatcha a nie do sportowego auta z silnikiem montowanym centralnie. Skrzynia biegów to też dramat. Tryby jazdy zrobione od czapy. Auto dla pasjonata alfy romeo, ale dla zorientowanego na fun kierownika nieprzyjazne i trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...