Skocz do zawartości

Suzuki RF 900


SamotnyWilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupię kolejnego klasyka do swojej kolekcji. Tym razem wybór padł na Suzuki RF 900. Rocznik bez znaczenia. Stan jak najlepszy,musi być w oryginalnym malowaniu,żadnych przerabianych ulepów i udziwnień

Edytowane przez SamotnyWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SamotnyWilk napisał:

Na razie jesteś SamotnymWilkiem. Obyś nie został PieszymWilkiem.

Ale dobra. Jak chcesz, podjadę Ci go obejrzeć.

A swoją drogą, to chyba nie jest klasyk, tylko zemsta skośnookiego Azjaty.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grizzli napisał:

Na razie jesteś SamotnymWilkiem. Obyś nie został PieszymWilkiem.

Ale dobra. Jak chcesz, podjadę Ci go obejrzeć.

A swoją drogą, to chyba nie jest klasyk, tylko zemsta skośnookiego Azjaty.

Bylby Ci wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grizzli napisał:

Na razie jesteś SamotnymWilkiem. Obyś nie został PieszymWilkiem.

Ale dobra. Jak chcesz, podjadę Ci go obejrzeć.

A swoją drogą, to chyba nie jest klasyk, tylko zemsta skośnookiego Azjaty.

Wlasnie nie wiem Co z nim jest,Przez jednych wychwalany, Przez innych wysmiewany I krytykowany, ile ludzi tyle opinii. Fakt troche skundlony,przez ludzi,ale czy slusznie? Ja tym nie jezdzilem,moge kierowac sie tylko tym Co mowia Ci ktory mieli Lub maja ten model. Jak masz mozliwosc to prosilbym Cie Zebys ogladnal tego z linku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze chce klasyka, poprostu RF-ki od zawsze mi sie podobaly. Moze z tym klasykiem przesadzilem, ale youngtimerem spokojnie mozna go nazwac, bo moto ma juz swoje lata Co do RSV mille,rowniez swietny sprzet ale nie mozna miec wsxystkiego ...

Edytowane przez SamotnyWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model suzuki nie jest zbyt udany, do tego mało popularny. Ale ok. Dzwoniłem. Na temat moto nie są w stanie powiedzieć mi w zasadzie nic poza tym, że jest w bardzo dobrym stanie (bez konkretów), co w zasadzie nie dziwi, biorąc pod uwagę, że kupują-sprzedają, choć na miejscu robią serwis. Dowiedziałem się tylko, że mam obejrzeć na monitorze w dużym powiększeniu, bo wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko że człowiek czasami kieruje się bardziej sercem niż rozumem 🙂

13 minut temu, grizzli napisał:

Ten model suzuki nie jest zbyt udany, do tego mało popularny. Ale ok. Dzwoniłem. Na temat moto nie są w stanie powiedzieć mi w zasadzie nic poza tym, że jest w bardzo dobrym stanie (bez konkretów), co w zasadzie nie dziwi, biorąc pod uwagę, że kupują-sprzedają, choć na miejscu robią serwis. Dowiedziałem się tylko, że mam obejrzeć na monitorze w dużym powiększeniu, bo wszystko widać.

Mi dokładnie to samo powiedzieli, bo też tam dzwoniłem,ale czy na monitorze moge zobaczyć jak pracuje silnik,skrzynia, zawieszenie? W jakim stanie jest rama,gółówka,napęd? Jak pracuje sprzęgło(tam jest hydrauliczne) oraz masę innych rzeczy..... Nie szukam lalki, bo z tego  roku w takich pieniądzach jest to niemożliwe,ale żeby ten stan był przynajmniej bardzo dobry tak uczciwie.Dlatego szukam kogoś z Poznania,kogoś kto podjechałby na miejsce i  w miare dokładnie obejrzał te rzeczy, nie za darmo oczywiście. Bo gonić ponad 1000km w tą i spowrotem w ciemno,widząc tylko zdjęcia to tak średnio to widze...

Edytowane przez SamotnyWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdy próbnej nie zrobię, bo musiałbym położyć kasiorę. Ale obejrzeć mogę, bo daleko na Zawady nie mam. Tym bardziej, że pracują w weekend. Na razie szukam wśród kumpli, czy ktoś ich nie zna prywatnie.

Oględziny robię, ze względu na znajomość poprzez FM, za free, albo wcale.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...