Skocz do zawartości

bmw r1200 s - ktoś z Was ma tego cudaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Helo.

Jestem z tych, którym podoba mi się Mts 100DS, więc ciągnie mnie w stronę R1200s.

Czy ktoś z Was ma/miał taki motocykl? Jak się tym ustrojstwem jeździ? Kiedyś w Radomiu latałem za starsza r1100s, to byłem pod wrażeniem jak to śmiga w winkalach.

1100 mi się podoba średnio, ale 1200 to już inna bajka - jestem zauroczony tym motocyklem, przynajmniej na zdjęciach, bo na żywo go nei widziałem jeszcze.

Rozstrzał cenowy - z czego może wynikać? Są oferty jeżdzących sprzętów za 14k i te same roczniki po 36k - rozstrzał kolosalny.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten motocykl. W Polsce bardzo mało popularny a szkoda bo to świetna maszyna. Super się prowadzi, niezłe osiągi i oryginalny wygląd. 

Salon Polska, byłem drugim właścicielem. Sprzedałem go za granicą za 8 tyś euro. 

Trzymałbym go dłużej ale na dalszej trasie jednak trochę męczył.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Tommo, a jak wypada porównanie z bardziej konwencjonalnym sprzętem (może z1000sx?) - o silniku pisali że jest jakieś zawahanie momentu w środku krzywej, nie wiem tez jak przy ostrzejszym pałowaniu zachowuje się telelever - tutaj też opinie podzielone. Dobrze rozumiem, ze jest to obrany i dopieszczony rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _bollo_ napisał:

🙂 Tommo, a jak wypada porównanie z bardziej konwencjonalnym sprzętem (może z1000sx?) - o silniku pisali że jest jakieś zawahanie momentu w środku krzywej, nie wiem tez jak przy ostrzejszym pałowaniu zachowuje się telelever - tutaj też opinie podzielone. Dobrze rozumiem, ze jest to obrany i dopieszczony rs?

Do SX nie ma co porównywać, bo to zupełnie inne motocykle. Największym problemem jaki miałem z R'ką był taki, że nie bardzo wiadomo do czego miałby służyć. Typowy sport to nie jest. Na torze zwykła 600 jest znacznie lepsza. Motocykl lekki ale jest wał który czujesz i nie bardzo pasuje do reszty. Na trasę nie wygodny, choć kuferki można założyć i od bidy da się. Zostaje wypad na miasto, krótka traska, jakiś zlocik, fakt, że budził duże zainteresowanie. Oryginalność to jego największa cecha.

 

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...