Skocz do zawartości

"klikanie" przekaźnika rozrusznika.


Haetham
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiem że to jednak 4 koła zamiast dwóch, ale wszystkie inne fora w Polsce wymarły. Otóż mam taki problem, że quad nie chce odpalić, a raczej próbuje (wcześniej nie bo rozrusznik był zepsuty, ale teraz wymieniłem). Słuchać klikanie na przekaźniku rozrusznika (?). 

Yamaha Raptor 350 2006

Także to nie wina rozrusznika. Także nie wina akumulatora, bo sprawdzałem też odpalanie od auta. Tak jak na filmikach jest aktualnie (klikanie+działanie rozrusznika.)

Jakieś pomysły co dalej robic?

 

Edytowane przez Haetham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a naładowałeś którykolwiek z nich? sprawdziłeś połączenia? jak podpinałeś akumulator samochodowy?

winny może być również sam przekaźnik

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, michoa said:

a na zapych pali ?

Ciężko jest to zapalić na popych normalnie a co dopiero teraz 

 

15 minutes ago, konrad1f said:

a naładowałeś którykolwiek z nich? sprawdziłeś połączenia? jak podpinałeś akumulator samochodowy?

winny może być również sam przekaźnik

Oba są naładowane i multimetrem sprawdzane. Jak jeszcze do tego od quada się da przyczepić, tak do o samochodu nie można. Podejrzewam przekaźnik ale nie chce kupować kolejnej części bez chociaż kilku opinii że to to jest winne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku sa ok, widac na filmiku.

przekaznik dziala ale rozlacza.. tu problem najwidoczniej jest z rozrusznikiem...

jednak nie zapala.. problemow moze byc wiecej. Ale praca rozrusznika jest “niezadowalajaca.

Przekaznik latwo sprawdzic... zewrzyj obieg recznie i zobacz jak zachowje sie rozrusznik

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...