Skocz do zawartości

Junak Huntera


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, HunterM napisał:

Może to źle zabrzmi ale wyjąłeś mi to z ust.

czyli jednak nie do końca jestem pasywny , dobre i to 😄

51 minut temu, HunterM napisał:

To jest 2008 więc potomek RFS. I ma jeszcze większą pizdę.

ale 2008 to chyba jeszcze gaźnik fcr nie ? dohc wiadomo że zawsze względem sohc ma pizdę i wejście na obroty

 

Godzinę temu, HunterM napisał:

Jak jadę to ludzie spie**alają do domów.

lpiej zajedź do naszego forumowego kolegi na przegląd techniczny on sprawdzi czy z twoim wydechem wszystko ok , przy okazji napijesz się pysznej kawy ........ to protect&serve

ale to widzimy się w majówkę na białym jak ja dojadę , bo co roku jadę a nigdy nie dojechałem 😄 ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźnik. 

Powiem szczerze. Po zejściu z motoru wyglądam póki co jak Szpilka po starciu z Wilderem, tylko się nie przewracam i jestem w stanie zakręcić kranik.

Wydech - musze wymienić watę bo ją wyjabało w kosmos. No do Białego boru mam tyle że nie pomyślę i jestę! 😆

Lagi suche, amor z tyłu lala, ja pie**ole jakie to jest szatańskie urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, HunterM napisał:

Gaźnik. 

to zobacz tą magiczną przepustnicę z tytanu bo może być chwila i się przesiądziesz na jinchenga knighta

tam była taką gówniana blaszka z tytanu która robiła za przepustnicę , nowa kosztowała kiedyś 680 zł nie wiem jak teraz ( kawałek blaszki nie wiem 2x3cm )  i ona lubiła sobie pęknąć , jak sobie pękła i silnik ja połknął to wiesz co było dalej ?  u mnie w drz400e tak się stało 😄

jak jest gdzieś ukrychnięta albo ma rysę to nie czekaj.........

to była wada fabryczn tych gażników a fcr był wszędzie ( wr/exc/drz ) .....

 

17 godzin temu, HunterM napisał:

No do Białego boru mam tyle że nie pomyślę i jestę! 

rok temu podobno pogoda to była kpina , lało i pizgało , miejmy nadzieję że w tym roku sezon przyjdzie w marcu , bo rok temu sezon to kurwa jakiś dramat był , no ale wejdź do piwa , motocykliści mówią że śnieżna zima jest potrzebna , to się dziwić pogodzie ? gdzie prawilne koszulki zimo wypierdalaj 😞 ?

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy filmiki z prawilnych gum i ganiatyki z milicją ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie delikutaśnie zaczynam wracać w zbieractwie złomu do korzeni co mnie wychowało czyli motocykli i muszę nazbierać jakiś prawilnych legend mojej młodości nim będzie za późno 😄  na cz cross 380 czy cr500 już za późno , ceny chore , ale parę jeszcze swoich legend człowiek ma

wkurwia już mnie ta mechanika samochodowa i ciężkiego sprzętu ( teraz wózka widłowego remont robię ) , to leżenie pod tymi wrakami , wszystko ciężkie wielkie , palnik do zawieszenia , ściągacze , wuje putasy i koszta.całą zimę nic nie zrobisz bo nie masz garażu żeby wjechać i kanału czy podnośnika , latem leżysz z głową w psim gównie i mrówkach , wiecznie brutalna siła , urwane śruby , kiepskie dostępy.......

 

a motocyklowej mechanice jedyne co mi krwi napsuło mega to zaniedbane osie wahaczy , w atc 250r to ciąłem oś, wyjąłem wahacz w ognisko wrzuciłem i młot 10 kg z półobrotu aż iskry leciały , w blasterze było jeszcze gorzej , skończyło się na grzaniu acetylenem 😄 w mtx80 miałem aż spękane od zatarcia tuelje to parę uderzeń zwykłym 2kg i wszystko się wysypało , ogólnie senda 50 jest moim pierwszym gruzem oprócz skutera gdzieś oś wahacza wyszła normalnie 😄

ale jak sobie przypomne remont mtxa 80 , uszczelka pod głowicę z puszki po EB ,  pierścienie od wsk po dopasowaniu pilnikiem , czerwony silikon plus uszczelki z okładki kartonu po butach , ogólnie silnik wyciągasz bez podnośników , bez kanałów , bez elektronarzędzi , pod blokiem żeby go rozebrać potrzebujesz kawałek stolika i nic więcej to było złoto przy zasranej wymianie rozrusznika w omedze czy polonezie 😄  bez kitu ..........

fakt że motocyklowa wymaga mega precyzji i odrobinę delikatności , teraz kibla poskładałem ( nie pali 😄  ) to pierwszy chiński zestaw tłok garnek pierścienie , oczywiście połamałem pierścienie przy zakładaniu na tłok 😄😄   i większej czystości i dbałości o szczególy , diesle od ciągników to robisz w błocie na dworze , skręcasz na czuja i działa , w motocyklach nawet 125 2t nie bardzo znosi taki serwis 😄

 

szkoda że żyjemy w kraju w którym sezon motocyklowy nie trwa cały rok , tylko w sumie koło pół roku jest niejezdne ( albo dla hardcorów ) bo pewnie też innaczej człowiek by na to patrzył 😄

co innego jechać krosiwem się wyszaleć w pizgawicę czy deszcze a co innego jak ja 30 km do roboty dojeżdżałem zimą skuterem w te śnieżyce , mrozy i deszcze , nigdy więcej 😄

fajnie by było jakby było jak w Brazyli , zima 10 stopni w nocy , 20 w dzień , idę wrzucę wiadro śmieci i trochę ruskiego węgla , podobno chcieć znaczy móc 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wystraszyłeś pjeska , potem osypałeś kamieniami jakiegoś pewnie starego pryka wiozącego młodą suczkę na mleko do lasu , tak nie postępuje prawdziwy motocyklista

ale narazie ostrzeżenie , potem będzie ben...

jechałyś tam 30km/h i pozdrawiał lewą to innaczej ludzie by postrzegali motocyklistów a tak dawcy i idioci nic więcej , nie pozdrawiam

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj tym atak na jakieś tłuste podjazdy coś w stylu

pod koniec tam ciut przysnąłem ale mówię wturla się na tej trójce i tak było , twoim 450 to powinien iść na kole , ja tu mam 54KM ( ale już wszedł moduł , zaraz wydech spawam taki typowy upierdalający łby przy samej dupie ) i chyba 220 kg na sucho a ty masz pewnie z 120 kg i z 55KM ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tam w tym filmiku są przekleństwa jako moderator udzielam ci oszczerzenia .......

a jak upierdolka na gumie latasz już jak bambusy w amerykańskich gettach ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...