Skocz do zawartości

Junak Huntera


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Damian85 napisał:

Ale to samo jest w sumie z autami. Pamiętam jak dziś, gdy kiedyś często jeździłem pewną fajną, szpanerską czarna beemką (Seria 5, model E60 - starsze lata).
Choć raczej jeździłem spokojnie, to widziałem jak niektórzy kierowcy rzucali mi wyzwania. Choć czasem było tak, że ja jechałem sobie normalnie, a ktjechal za mną jak szaleniec myśląc, że się z nim ścigam

Mam nadzieję że nie należysz do grupy kierowców którzy uważają za nie honor kiedy wyprzedza Cię gorsze auto? Jak ja nienawidzę takiego frajerstwa ... w mieście jeszcze przeboleje jak jedzie nawet te 40km/h bo światła co kawałek to i tak się człowiek spotyka na nich ale na trasie...jedzie Ci taki 70 a ja jakimś dostawczakiem i kiedy już zabieram się za wyprzedzanie do gościu nagle przyspiesza.....no rozniosłabym!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian dobre to, że autorefleksja zadziałała, której wcześniej zabrakło (mówię o tym łosiu na sporcie).

12 godzin temu, ks-rider napisał:

Wkleic Ci filmik jak moja mloda wyprzedzil koles na litrze ( ona na zdlawionej do 34 KM XJ6 ) i spyerdölil jej kazdy winkiel bo hamowal

Na prostej jej odjezdzal, na winklu ona go dochodzila ! 🤣

 

🙂

 

Nie potrzebuję filmiku bo nie ma on żadnego związku z tym co pisałem.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agnes85 napisał:

Mam nadzieję że nie należysz do grupy kierowców którzy uważają za nie honor kiedy wyprzedza Cię gorsze auto?

@Agnes85, niestety, ale do takiej grupy należę. Mam ogromne kompleksy, dlatego nawet rodzinne kombi mam dość mocarne i nie pozwalam nikomu mnie wyprzedzić.
Od wyjazdu z bramy pełna kita. Najgorzej jest na trasie, tam muszę praktycznie cały czas lecieć na odcięciu - a gdy zbliża się ktoś szybszy, to wtedy jadę środkiem - pomiędzy pasami - aby mnie nie wyprzedził. Czasem proszę żonę, aby przez szybę wysypała garść gwoździ (wtedy ona mówi, że jestem po@#$%@#$, ona mnie nie rozumie!). W miejscu na kubeczki wożę gwoździe, czasem sam rzucam przez okno, choć wolę tego unikać, bo jak się leci na odcięciu to lepiej się skupiać na drodze.

Żona mi ostatnio chciała załatwić poradę psychologa, ale z racji kompleksów nie mogę się na to zgodzić, to by oznaczało, że zgadzam się na to, że mam kompleksy.
Nie mogę się zgodzić.

Tutaj jestem anonimowy, więc mogę się zgodzić z tym, bo wtedy godzi się wyimaginowany Damian85, a nie ja.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian85

 

od  siebie polecam 

krähen füße - Google Suche

tez uzywam, nawet czesto,, zwlaszcza podczas szkolenia kursantow.

 

Ale AR 15 o wiele przydatniejszy !

 

 

 

😉   

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agnes85 napisał:

Mam nadzieję że nie należysz do grupy kierowców którzy uważają za nie honor kiedy wyprzedza Cię gorsze auto? Jak ja nienawidzę takiego frajerstwa ... w mieście jeszcze przeboleje jak jedzie nawet te 40km/h bo światła co kawałek to i tak się człowiek spotyka na nich ale na trasie...jedzie Ci taki 70 a ja jakimś dostawczakiem i kiedy już zabieram się za wyprzedzanie do gościu nagle przyspiesza.....no rozniosłabym!!!

 

Jest i na to wyjście 🙂

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ks-rider napisał:

Ale AR 15 o wiele przydatniejszy !

O tak, dobrze prawisz! Myślę, że to będzie moja pierwsza długa lufa. ; )

2 godziny temu, F.I.P. Berek napisał:

Trochę na poboczu tematu 😎

W pytę!

Choć trzeba powiedzieć, że tutaj mamy coś w stylu "Muscle Cara". Rusza szybko, ale co na krętej drodze? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krotkich winklach wogole kiepsko sie wyprzedza, znacznie lepiej idzie na dlugich.

 

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam M. napisał:

Ja tam bardzo wolno jezdze w zakretach, wszyscy mnie wyprzedzaja ale wogole mi to nie przeszkadza. Tempo spacerowe 50 - 90 km/godz:

 

Wnuczka filmowala ?

 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy od poltora roku na zlomie, a Honda w Quebec, syn wrzucil w nia silnik dwuwalkowy 1.8 z Acury i byly lekkie klopoty z ta przekladka. Poza tym byl to samochod tak niewygodny w uzytkowaniu ze glowa mala, brak AC w naszych warunkach to zabojstwo latem, poza tym zbyt obnizony i halasliwy. Teraz jezdzi grzeczna Tojota Corolla :). Dorosl troche w koncu. 

A my mamy Impreze z 17r ktora jest obszerniejsza od Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,

żyję. Junak też.

Poskładałem do kupy naszą rodzinną niunię MZ TS 250/1 w wersji milicyjnej.

Rwie jak dzika ku*wa. Jestem drugim właścicielem po moim ś.p. Stwórcy. Na tym motocyklu zostałem zarażony motocyklizmem. 😀

Jestę milicjantem. 

 

 

 

Edytowane przez HunterM
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...