Skocz do zawartości

Junak Huntera


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje Jonaszko to motocykle Piotra C i Krzyska 54. Mozna powiedziec ze byli wszedzie, Sahara, Syberia, Krym, Nordkapp, Monte Cassino z ktorego przywiezli mi pamiatki, Mongolia, jadac na Kube odwiedzili nas w Toronto, Europa zjezdzona wzdluz i wszerz, chyba tylko do tej pory po Ameryce i Amtarktydzie nie jezdzili:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ma Nordkapp nie byłem ale dziś centrum Poznania grzmiało. 

Czekam na jakiegoś filozofa, że mam za głośny wydech. 😂

Panie, to sprawa między Panem i konserwatorem zabytków, mnie w to nie mieszajcie. No dowodu mi Pan chyba nie zabierze, bo po co. 🤣

IMG_20200308_120937_copy_800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 22:03, grizzli napisał:

Po winklach z pewnością. Na prostej  nie, bo odwinąć manetę potrafi byle baran. A przysłowiowy erłan nawet pod baranem możliwości ma dużo większe. Choć dłubnięty janek robi wrażenie.

Ciekawe, gdyby dłubnąć ts350, jako, że dwusuw rezerwy ma, ile by się dało nawet kosztem trwałości z tego wynalazku wykrzesać.

W Harzu Monter objezdzal takiego Meanstreek'iem tyle, ze tam winkle 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak alfons z połowy lat 60tych. Wąs, białe spodnie, mokasyny i ku*wa przytulona do moich pleców. 

(Yuby by się pewnie wzruszył)

HunterM - 1964 rok.

Dancing w Wiskitkach.

(foto. Facebook)

91133753_2668030056629219_8226180188065497088_o.jpg

Edytowane przez HunterM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

    Piękna maszyna, mój Tato miał M07 i na początku lat 70-tych sadzał mnie przed sobą a ja chwytałem się rączkami za ten bagażnik na zbiorniku i tak śmigaliśmy. Po brukowanej E8 z Jeżyc do Smochowic wycinając po drodze wszystkie Warszawy, Nysy, Stary, Mikrusy, WSK, SHL, WFM itd. itp.  Ech łza się w oku kręci.  Wtedy właśnie złapałem bakcyla motocyklizmu. Po Janku oprócz wspomnień pozostałą mi tylko fotokopia instrukcji motocykla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...