Skocz do zawartości

Junak Huntera


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapłon jest z iskrownika. Oryginał z współczesnym wirnikiem neodymowym. W miejsce oryginalnej prądnicy poszedł alternator 12v, współczesny wyrób zamiennik w odróżnieniu od oryginału produkujący prąd. 

Moto fajnie trzyma wolne obroty i nie ma potrzeby kombinować z zapłonem bateryjnym. 

Tym samym podstawowe bolączki junakowe zostały rozwiązane. 

Exela nie robiłem ale mniej więcej pamiętam ile sosu poszło na to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rispekt. Jest satysfakcja jak się motorek odrobi. Ja swoją Hondzię też odświeżyłem. Rama do piasku i malowania, silnik do szkiełka, nowy lakier i tak dalej.. Jest radocha jak się złoży i działa. Oczywiście najwięcej zabawy z elektryką i ponownym ustawieniem gaźników, ale - wszystko chodzi! 🙂 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze podziwiam ,mnie by baba z domu wywaliła że 15 klocków w motur utopiłem.ale efekt jest powalający śmiem twierdzić,że inwestycja się zwróci.Frajda pewno duża tak trzymać żadne ślifierko przecinaki nie zapewnią ci takiego fani jak złożenie z worków złomu takiego cuda.Michu to ta różnica między waleniem konia a pukaniem

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Leśnik5 napisał:

Szczerze podziwiam ,mnie by baba z domu wywaliła że 15 klocków w motur utopiłem.ale efekt jest powalający śmiem twierdzić,że inwestycja się zwróci.Frajda pewno duża tak trzymać żadne ślifierko przecinaki nie zapewnią ci takiego fani jak złożenie z worków złomu takiego cuda.Michu to ta różnica między waleniem konia a pukaniem

BŁOGOSŁAWIĘ CIEBIE W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO AMEN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Leśnik5 napisał:

Frajda pewno duża tak trzymać żadne ślifierko przecinaki nie zapewnią ci takiego fani jak złożenie z worków złomu takiego cuda.Michu to ta różnica między waleniem konia a pukaniem

 

no właśnie dla mnie to wszystko brzmi jak wywalić 25k żeby walić konia kiedy za 6k masz dymanie 😄 włożył 25k w coś co nie jedzie , nie hamuje , dla mnie wygląda jak gówno kiedy za te 25k mógł mieć cudo ,ale jak już wspomniałem szanuje że chłop ma jakąś tam moto zajawkę której ja nie rozumiem  i się nie wpierdalam ale nie próbuj mnie przekonać że to jest fajne 😄

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnimy się pięknie i tyle, jeden lubi zapie**alać, drugi wyglądać, trzeci chce najbezpieczniejsze gacie mieć, inny boi się highside, ktoś chce mieć papier z pieczątką, innego jara jak go dziadki zaczepiają.
Mnie litry stresują, więc latam 600 i ciszę się z odwijania do końca. Nie rozumiem ale szanuję jak kogoś cieszy że mu GT-R ciągnie od dołu.

Ups, się czy to wysłało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jakieś 1,5 roku zapragnął mieć to cudo polskiej techniki wczesnego gomułki. Sprzedał śliczną XJR1200 z ori kuframi Yamahy i w zamian po miesiącu szukania przywlókł zwłoki junaka, którego największym plusem było, że miał papiery. Zbaraniałem jak to zobaczyłem. Gust michy ma tyle z moim wspólnego, co najebany operator ostrówka z dyrygentem symfonii Varsovia ale tu się z nim zgodzę. Ceny powariowały i razem z nimi ich nabywcy. Na szczęście sprzedał to po roku topiąc kupę kasy w silnik (renowacja w dobrej firmie kosztuje majątek) i tak skończyła się ta piękna przygoda.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą naprawę silnika wołają 20k.

I to jest poj**ane. Potwierdzam. 

Jak nie masz pojęcia i chcesz wszystko zlecać to Junak pochłonie majątek i to nie ma sensu bo z tym do serwisu się nie jedzie. 

Tu się napierdala samemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet jak miałbym tym jeździć to pierwsze co bym zrobił to wypierdolił ten silnik i zrobił jakiś swap 😄  prądnica nie ładuje , trza przerabiać , zapłon stykowy zawsze jest beznadziejny gdzie by nie był , olej się leje , dużo pali w ogóle nie jedzie , kopniak oddaje , części oem tylko z epoki albo pewno chińskie podróbki ( jak do ogara 200 ) ale to przerób tamto przerób bo jest beznadziejne 😄  nawet jak ma być klimat to jakiś singiel 600 , kiedyś na YT był gościu co miał pd04 od xl600 w junaku 😄 

Ale jak zmienimy silnik to dochodzimy do wniosku że rama też jest beznadziejna , hamulce i koła też i pasowałoby zrobić swap ramy 😄

czyli ustalmy jedno -junak to taki polski vtx , ma w sobie klimat którego zwykły plebs nie kuma i po prostu odbiera go jak płacić 10 tys zł za noc z brzydką dziwką która nie bierze do buzi , jest płaska i nie ma dupy  , ot taki wyjazd do taljlandi na seks i się po prostu przypierdala i tyle 😄

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...