Skocz do zawartości

Junak Huntera


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, HunterM napisał:

Poluję. Ostatnimi laty to mój core subject. 

Caly czas zastanawiam sie czy ta licencje zrobic,

czy odpuscic, bo koszta mnie troche odstraszaja, no i ten czas  nauke, sporo tego jest.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ks-rider napisał:

Caly czas zastanawiam sie czy ta licencje zrobic,

czy odpuscic, bo koszta mnie troche odstraszaja, no i ten czas  nauke, sporo tego jest.

 

🙂

Nauki jest sporo. 

Koszta są akceptowalne. 

W 12-14k zł się zmieścisz. To znaczy kurs+wyposażenie. 

Jakby co, namiar masz.

Mogę zaprosić na łowy to zobaczysz, czy to dla Ciebie, czy się zżygasz na widok patrochów i jednak zainwestujesz w alkohol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HunterM napisał:

Nauki jest sporo. 

Koszta są akceptowalne. 

W 12-14k zł się zmieścisz. To znaczy kurs+wyposażenie. 

Jakby co, namiar masz.

 

Sprzetu troche mam, tyle, ze .308 w Varmint wiec troche ciezkie ale kupno nowej zabawki nie staniowi problemu, szklo

Nikon 3-9x 50 BDC od kilku lat lezy juz w szafie, zastanowil bym sie nad 7X64

Ewentualnie inny montaz i na .308 

Napisze do Ciebie na wiosne, wczesniej sie nie wyrobie.

pozdro

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, ks-rider napisał:

 

Sprzetu troche mam, tyle, ze .308 w Varmint wiec troche ciezkie ale kupno nowej zabawki nie staniowi problemu, szklo

Nikon 3-9x 50 BDC od kilku lat lezy juz w szafie, zastanowil bym sie nad 7X64

Ewentualnie inny montaz i na .308 

Napisze do Ciebie na wiosne, wczesniej sie nie wyrobie.

pozdro

 

🙂

Szkło by było trzeba x56, albo dobrać nasadkę nokto, od pewnego czasu jest to legal. 

Varmint od bólu może być, sam latam z jednym w 223. Ciężko, ale celnie. I to bardzo. 

Póki co sprzęt masz. Koszta lecą więc w dół. 

Zadzwoń, pogadamy. Pomogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HunterM napisał:

Michoa. 

Powiem tak. Kiedyś słuchałem w pracy młodego gościa, który się chwalił ze rucha 3 razy dziennie. 

Ja tu z drugim kolegą, też jak ja dżentelmanem słuchamy z niedowierzaniem.

A on do nas a wy ile? 

-Raz w tygodniu 

-A dlaczego? 

-Dorośniesz to zrozumiesz. 

I tak to jest z motocyklami. Zamiast wyjącej tysiączki, starcza drżąca 350tka. Kto szybciej? wyj**ane. Kto dłużej to tak. 

To jest surowy motocyklizm, podstawy. Zapłon, olej i starter który każdemu lemingowi oderwie nogę przy próbie odpalenia. 

To jest ku*wa underground. 

Czopery przy tym to jakbyś porównywał nutelle ze smalcem ze skwarkami. 

mordo nie kupuje tego jak mgs member mógł upaść tak nisko no ale ok uszanuje twoją decyzje

Rozumiem że każdy z nas prędzej czy później skończy słuchając radia w gaywingu jadąc w stronę zachodzącego słońca z prędkością 70km/h ale nie ciut za młodo ?

Rozumiem że motocykle się przejadają , ja jestem sportami podjarany jak Australia ale przejechałem w sumie licząc klepiąca panewkę F1 ziomka i mój autobus sc21 160 km a wy jak jeździcie od śmierci dinozaurów to pewno się przejadło .....u mnie 90% ziomków od moto to w sumie przeszła drogę typowego motocyklisty , czylipierd50>pierd125>krosy>sport>kaszojadyiB5  przy czym w sumie ze sporta wyszli bo dzieci ich zmusiły i kobita raczej niż nuda , paru poszło z pierd50>szosowypierd125>sport>krosy  i niektórzy jeżdżą , ja np przesiadłem się z krosów na wózki inwalidzkie ( wiadomo niedojebanie mózgowe to potrzebny ) ale coś korci mnie do powrotu na moto off , i chce coś na tłustym , exc 520 , crf 450 , xr650r za młodo jeszcze na gaywinga

Ale kuźwa wydaje mi się że jakiś poziom minimum trzeba trzymać , można się z omegi przesiąść na poloneza ale z omegi na rower to tak lekko słabo ? to już smutna starość będzie nic więcej

Surowy motocyklizm ? zapłon i olej ? no ok a co masz w plecaku żeby tym dalej jak do sklepu 2km po fajki skoczyć ? nie miałem janka ale sporo moich ziomków się tym jara , 2   obecnie ma , to jest motocykl wyjechać na pobliski mostek nad rzeczką i cyknąć foto na insta albo fejs Polskie klasyki  i do domu mając cały czas w pogotowiu lawetę , mamy 21 wiek to nie hamuje , nie przyśpiesza , wygląda jak kupa michoa po taniej kiełbasie -ok taki sam jest polonez ale polonez jest tani w zakupie i utrzymaniu i bezawaryjny a za obecną cenę junaka to chyba R1 się kupi ? Jakby polonez kosztował jak 300zx to chyba bym go nie kupił, albo tylko dla frajdy posiadania mając drugi sprzęt 😄 Junak ma osiągi wspólczesnej 125 4t która jest najbardziej homoseksualnym motocyklem , przy cenie hayabusy i awaryjności zaniedbanego ruska z koszem .....

i czopery są lepsze , bo czopery jakkolwiek nie kumam ich klimatu , mają duże niewysilone silniki i są stosunkowo młode i proste i przez to przy normalnej jeździe mało palą , osiągają przelotowe o jakich junak marzy i się nie psują można tym na koniec świata jechać , pozatym taki vulcan 800 przy junaku to jest mega wygodny ( pewnie to nie czoper a kruzer albo inny bober ale ja jak przystało na dresa tego nie rozróżniam , wiem że 80% posiadaczy tego w tym ten ziomek od vulcana wyglądają jak cezsek , dlatego że są hu*owe mówię tylko w internecie w realu mówię że harleje są spoko )

 

więc nie kminię mordo , ale fakt chciałbym kopcić 3 razy dzienne , ale ręka by mi się wtedy za bardzo trzęsła więc raz dziennie czyli też nie kminię jestem dorosły czy nie ? 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa otwórz umysł. 

Jakby Twój dziadek był w MGS to jeździłby Junakiem. 

Nie wiem czy zauważyłeś ale plastiki przestały robić wrażenie na  wszystkich prócz ich właścicieli. 

Miło mi jak ktoś podchodzi i mówi zajebisty sprzęt, mogę sobie zrobić zdjęcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, HunterM napisał:

Michoa otwórz umysł. 

nie dam rady jestem dresem fanem  driftu , stuntu i sztucznych cycków co to w ogóle jest umysł ?

 

10 minut temu, HunterM napisał:

Jakby Twój dziadek był w MGS to jeździłby Junakiem. 

niestety jeździł ( już św pamięci i dziadek i junak )  i stąd te magiczne typowe wiejskie opowieści że jak się w polu k-700 z talerzówa zakopał to junak na 1 biegu na gumce od majtek go wyciągał bo tak to brało z dołu ( a ja człowiek który pół histori na moto spędził na singlach 600 4t się zastanawiam co on wie o braniu z dołu w motocyklu 😄  Ale przez szacunek dla starszych i dla rodziny nie dyskutowałem tylko swoje myślałem 😄 ) i jaki miał dźwięk i że moc jak z dupy po leczu , raz jechałem za szczyla tym jego jankiem to serio wiele lepiej od jednego z topowych waginorozwieraczy tamtych czasów czyli etz 251 to nie jechało , etz była słabsza z dołu ale była lżejsza i fajniej wyglądała , tarcza z przodu itp

 

13 minut temu, HunterM napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale plastiki przestały robić wrażenie na  wszystkich prócz ich właścicieli. 

fakt bezaapelacyjny i nie próbuje dyskutować , kiedyś stykło podjechać klepiąca panewką f1 pod budę z hot dogami a wszystkie były mokre , nie dało się tym jeździć i nie ruchać , ale przespałem ten okres latając off , teraz w sumie byle dziunia ma ninje ( fakt używa jej do selfie na insta i nic pozatym ale ma ) i podobno zdrowym zx12r ciężko zrobić lans , stunt jakoś chyba umarł albo zszedł mega do podziemia , na mieście taki przypał przez kamery że dawno nie widziałem jarającego kapora sporta czy lecącego na gumie a kręci się człowiek po nocy czasem w streeto z pospawanymi 3śmieciami latem

 

Przestało być modne tak jak w sumie quady 😞

 

Ale to był ku*wa prawilny oldskul , te wszystkie ostre jazdy , stunt style , małolaty na 125/50 od świtu do nocy gumujące na leśnych parkingach to były duże silikonowe cycki i klimat , przypały u mnie jest taka zapora na zbiorniku retencyjnym gdzie jest mega długa i równa prosta , zawsze latem tam był tłusta guma kontest , kto opierdoli całą na kole i szybciej i się nie rozjebie ( tam na dnie tego zbiornika leży pewno jeszcze jajko takiego zioma co wstawił na koło ale nie ogarnął i jak zaj**ał w barierkę tak salto i do wody , łebki mu rzucali linkę holowniczą żeby jakoś wylazł bo wysoko a tam jest mega głęboko , ale motong nie wyłowiony do dziś nie było wtedy na tamie kamer to nikt nie widział , ciekawe czy ryby go upalają czy zgnił 😄  )

zabija nas to co kochamy na Nk itp

ale fakt to było i nie ma.....

 

teraz jest niuskul którym jest właśnie junak-niestety 😞

Jadę sobie 50km/h bo

1.szybciej to padło nie pojedzie

2.strach szybciej tym jechać bo nie wiadomo czy zahamuje

3. jadę wolno to mniejsza szansa że się z**bie

4.wszędzie kamery , pały , mohery z smarkfonami , przypał na max

5. więcej mnie ludzie widzą niż jakby jechał 150

6.muszę machnąc LWG przy 150 byłoby strach podnieść rękę

No dla mnie lipa ale cóż masz racje

 

33 minuty temu, HunterM napisał:

Miło mi jak ktoś podchodzi i mówi zajebisty sprzęt, mogę sobie zrobić zdjęcie?  

kiedy tak było ze sportem , a teraz fakt prędzej umoczysz na janku niż na sporcie 😞 Laski też doskonale zdają sobie sprawę że 1000sc21 jest warta w igła stanie 3k a janek 10 ? to wiadomo na którym chłop lepszy.......

Ogólnie masz rację ale w ogóle mi się to nie podoba.....

 

Bimbak widzę pozostał prawilny , miata , 350z , litr gix on to musi ruchać więcej niż 3x dziennie .....

 

Godzinę temu, Limo napisał:

Jak kupisz już tą cebrę i doświadczysz co to high-side to zrozumiesz. 

kurła nawet nie wiem co to jest , gadki na forum o przeciwskręcie i którym hamulcem hamować też przespałem , ale ja to sportem nawet skręcać nie umiem i boję się złożyć , próbowałem driftować ale raz był rów po soczystej szimie a raz na bok klapłem , to jest serio ku**ewsko mocne i niebezpieczne , jak mi koło przy 140 na blacie majdło z gazu tak gacie do śmieci , nawet pranie w 60 stopniach nie uratowało tematu , nawet w skarpetkach miałem zacieki , do tego serio trzeba mieć jaja a ja jak przystało na dresa chyba mam małe 😞 przez te 60km nawet drugiego biegu nie domknąłem , nie chodzi o samą prędkość ale doznania przy przyśpieszeniu , zes*ać się idzie i ona mimo braku sychro , ginącym jednym cylindrze i lekkiemu krztuszeniu się przy 8k  i że jedynka kończyła się koło 100 w ogóle nie słaba na 2 biegu ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...