Jump to content
motoivan

MotoGP sezon 2020

Recommended Posts

Nie da się nie zgodzić 🙂 Jak już przychodzi czas, jak punkty się zgadzają to chyba każdy kalkuluje. 

Swoją drogą kogo można zaliczyć do grona fajterów?

17 minutes ago, przemek96 said:

Nie da się nie zgodzić 🙂 Jak już przychodzi czas, jak punkty się zgadzają to chyba każdy kalkuluje. 

Swoją drogą kogo można zaliczyć do grona fajterów?

Nie wiem, ale jak dla mnie to mega szacunek dla każdego kto tam się ściga począwszy od moto3. Powiedzieć że ktoś z nich nie zasłużył na tytuł to jak sikać pod wiatr.

Why... So... Serious

W niedziele mamy dwa wyścigi o wszystko albo nic, tor jest zaje...(choć myślałem że motogp będzie latać na tej górce 😛 ) Powinni na stałe wpisać ten tor do kalendarza. W moto3 to będzie rzeźnia, w moto2 chyba kalkulacja. Wsio się okaże jutro na kwali. 

56 minutes ago, przemek96 said:

W niedziele mamy dwa wyścigi o wszystko albo nic, tor jest zaje...(choć myślałem że motogp będzie latać na tej górce 😛 ) Powinni na stałe wpisać ten tor do kalendarza. W moto3 to będzie rzeźnia, w moto2 chyba kalkulacja. Wsio się okaże jutro na kwali. 

No dałbym plusa ale bałwany zdjęli przez 3 czy 4 niedorozwojów emocjonalnych. Nic nie zrobisz, taki kraj...

Why... So... Serious

Canet miał dużo szczęścia...

Moto3 masakra, ale się nie pozabijali, Arenas mistrzem, czekamy na moto2

Ale obiekt mega. 

Gdzie starzy mistrzowie? 

Audi Sport

Starzy mistrzowie czekają na lepsze czasy...

No to wiemy już wszystko, bardzo intensywny sezon, dziwny, ale ważne że się odbył. Nie wiem kogo tu obstawiać na przyszły sezon, mam nadzieję, że Bagnaia coś pokaże. 

No raczej Marqueza jak wróci 🙂

Why... So... Serious

Marquez nie jest pewniakiem. Coś gdzieś w internatach pisało że nie jest pewne że wróci od razu na początku sezonu czyli problem dalej jest. Druga sprawa że chłop ma rok przerwy a motocykl rozwinął się w innym kierunku tak żeby pozostali mogli nim jeździć. Może być tak ze nie bedzie dominacji od początku sezonu. Lub może nie być jej wcale... chociaż kibicuje żeby gość wrócił i szybko im pokazał kto tu rządzi. Trzeba tez wspomnieć że żegnany się z wielkimi nazwiskami. Przerwa dla doviego. Cal emerytura. Zawsze obu lubialem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk