Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2020


motoivan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, przemek96 said:

Nie da się nie zgodzić 🙂 Jak już przychodzi czas, jak punkty się zgadzają to chyba każdy kalkuluje. 

Swoją drogą kogo można zaliczyć do grona fajterów?

Nie wiem, ale jak dla mnie to mega szacunek dla każdego kto tam się ściga począwszy od moto3. Powiedzieć że ktoś z nich nie zasłużył na tytuł to jak sikać pod wiatr.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mamy dwa wyścigi o wszystko albo nic, tor jest zaje...(choć myślałem że motogp będzie latać na tej górce 😛 ) Powinni na stałe wpisać ten tor do kalendarza. W moto3 to będzie rzeźnia, w moto2 chyba kalkulacja. Wsio się okaże jutro na kwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, przemek96 said:

W niedziele mamy dwa wyścigi o wszystko albo nic, tor jest zaje...(choć myślałem że motogp będzie latać na tej górce 😛 ) Powinni na stałe wpisać ten tor do kalendarza. W moto3 to będzie rzeźnia, w moto2 chyba kalkulacja. Wsio się okaże jutro na kwali. 

No dałbym plusa ale bałwany zdjęli przez 3 czy 4 niedorozwojów emocjonalnych. Nic nie zrobisz, taki kraj...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marquez nie jest pewniakiem. Coś gdzieś w internatach pisało że nie jest pewne że wróci od razu na początku sezonu czyli problem dalej jest. Druga sprawa że chłop ma rok przerwy a motocykl rozwinął się w innym kierunku tak żeby pozostali mogli nim jeździć. Może być tak ze nie bedzie dominacji od początku sezonu. Lub może nie być jej wcale... chociaż kibicuje żeby gość wrócił i szybko im pokazał kto tu rządzi. Trzeba tez wspomnieć że żegnany się z wielkimi nazwiskami. Przerwa dla doviego. Cal emerytura. Zawsze obu lubialem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...