Skocz do zawartości

[S] RST Tractech evo II; Held Renegade+Murdock


Glenroy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za "co łaska" sprzedam trochę swoich rzeczy z szafy.
Będzie to dwuczęściowy kombinezon skórzany RST Tractech evo II, rozmiar UK46/EU56, w szafie od czerwca 2017, przejechałem tyle co nic, kurtka ma maksymalnie 5000km, spodnie ze 2000km, co łaska wynosi 1300 zł.
https://www.olx.pl/oferta/rst-tractech-evo-ii-uk46-eu56-CID5-IDDhkAX.html

Druga zawaliszafa to zestaw tekstylny Held. Kurtka Renegade w rozm. XL, spodnie Murdock, również XL. Zakupione w listopadzie 2016. Kurtka ma nakulane maks 6000km, spodnie nie przejechały na moim tyłku nawet 500m, jestem trochę nieproporcjonalny, mam długie kończyny...trochę za długie dla Murdocków :). Co łaska 1150 zł.
https://www.olx.pl/oferta/held-renegade-xl-held-murdock-xl-CID5-IDDhkQD.html

Ubrania mają śmiesznie małe przebiegi, czyściłem i impregnowałem je do tej pory jeden raz, ponieważ zwyczajnie nie było z czego ich czyścić. Obydwa komplety wiszą już prawie 2 lata w szafie. W zimie 2017 sprzedałem motocykl, nowy kupiłem dopiero w zimie 2018, także rok czasu wisiało to wszystko w szafie. W ostatnim sezonie nie miałem kompletnie czasu i zdrowia na moto, przez co do tej pory zrobiłem na nim niecałe 2000km. W międzyczasie, zmieniły się trochę moje warunki fizyczne, przez co po prostu kompletnie mi te ubrania nie leżą. Jeździł w nich nie będę, bo mam już nowy komplet dobrany pod swoje potrzeby. Także zapraszam do kontaktu, jeżeli ktoś jest zainteresowany, na pewno się jakoś dogadamy 🙂

Pozdrawiam.

Edytowane przez Glenroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...