Skocz do zawartości

Pierwszy poważniejszy motocykl mt-09


Rekomendowane odpowiedzi

Tak po prawdzie, kombinujesz jak kon pod gore !


Przeczytaj co napisal AdamM

 

Kup sobie jakas 500 - tke z ABS'em, pojezdzij dwa lata i wtedy zmien na cos wiekszego !

 

tyle od kogos kto szkoli motocyklistow !

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ktm 690 duke, triumph street triple, yamaha mt 03 ( tą jednocylindrowa) suzuki sv 650, kawasaki er6/z 650, monstery Itp. Praktycznie każdy świeży naked jest bardzo zwinny i poręczny, te jedno i dwu garowce trochę bardziej, cztero troszkę mniej. W ostatnich latach dokonał się ogromny postęp w dziedzinie prowadzenia motocykli, i nawet taka kawa z 1000 czy fz1 prowadzi się dużo lżej, poreczniej , zwinniej i łatwiej niż np. Stare cbrki czy tam vfr.    Nie zrozumcie mnie źle tymi motorami da się pojechać szybko i pewnie ale wymagają odpowiedniej techniki i umiejętności A nowymi nakedami jeździ się ala, jak rowerem. A co do mt07 to jak Ci się podoba to bierz bez zastanawiania się. Ma tylko jedną poważną wadę: kiepskie zawieszenie,  ale z tego co wyczytałem to tobie nie będzie to robiło różnicy.

Edytowane przez kosior899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 22:23, kosior899 napisał:

Tak, ktm 690 duke, triumph street triple, yamaha mt 03 ( tą jednocylindrowa) suzuki sv 650, kawasaki er6/z 650, monstery Itp. Praktycznie każdy świeży naked jest bardzo zwinny i poręczny, te jedno i dwu garowce trochę bardziej, cztero troszkę mniej. W ostatnich latach dokonał się ogromny postęp w dziedzinie prowadzenia motocykli, i nawet taka kawa z 1000 czy fz1 prowadzi się dużo lżej, poreczniej , zwinniej i łatwiej niż np. Stare cbrki czy tam vfr.    Nie zrozumcie mnie źle tymi motorami da się pojechać szybko i pewnie ale wymagają odpowiedniej techniki i umiejętności A nowymi nakedami jeździ się ala, jak rowerem. A co do mt07 to jak Ci się podoba to bierz bez zastanawiania się. Ma tylko jedną poważną wadę: kiepskie zawieszenie,  ale z tego co wyczytałem to tobie nie będzie to robiło różnicy.

Dziękuję, o takie porady mi chodziło 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM Duke na pewn nie jest dedykowany dla swierzaka, choc swierzak mze nim jezdzic.Co moim zdaniem nie jest najrozsadniejsze.

Wlasnie MT 07 bylo by calkiem fajne a ten " przedpotopwy " sprzent wyszkolil juz nie jednego, sam uczylem sie na CB 500 ! I tego bym sobie zafundowal, tyle , ze z ABS'em.

 

🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktm 790 duke jeździ się łatwiej niż ktm 690 duke, pomimo że jest mocniejszy, szybszy i cięższy, ale mniejsza z tym. Na jego etapie motocyklowym nie kombinowal z ktm czy włoszczyzna, skupilbym się na bezawaryjnej Japoni i to tej słabszej w zakresie 40-75km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob moze wlasnie najpierw uprawnienia a potem mniej wiecej bedzieszwiedzial czym to sue je.

Majac karte woznicy mozesz zrobic kilka jazd probnych i wtedy intuicja i forum moga byc pomocne, bo na razie to gadka ze slepym o kolorach.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...