Skocz do zawartości

Gruzja 2020


Piotr.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie na kołach a odpocząć możesz kilka godzin tam gdzie chcesz, problem tylko z krótka wizą Rosyjska, miesiąc to malo troche na dalsze wypady.

Nie lubię sie śpieszyć potem z powrotem. Podobno można biznesową załatwić ale nie wiem jak trudno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jestem chętny jak pisalem wcześniej. Negocjuję jeszcze urlop trochę dłuższy. W moich planach to na Gruzję potrzebuję min 3 tygodnie. Chcę przejechać wszystko na kołach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłbym wstępnie też zainteresowany jako że na zachód wycieczka może nie dojść do skutku z powodu idiotyzmów z wirusami.

3 tygodnie max mi pasuje i tylko i wyłącznie na kołach, żadne promy. Najchętniej czerwiec /lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie  maj  a nawet jego początek  może to troszeczke ryzykowne ze względu na góry i temperature ale w czerwcu nie dam rady 3 tygodnie dam rade z urlopem.Też wolał bym na kołach przez turcje oraz powrót może nudno ale bez kłopotliwych wiz na ruskich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , w maju pewne drogi mogą być jeszcze w Gruzji niedostępne lub trudno dostępne( Omalo , czy Uschguli ) , A jest to też okres zwiększonych opadów a czerwiec już jest znacznie lepszy pod tym względem.

https://www.gdzie-i-kiedy.pl/when/azja-centralna-i-po-udniowa/gruzja/

co się tyczy wiz do Rosji , to jest wiele biur które to zrobią za nas . Oczywiście nie za darmo 🙂 polecana jest https://www.aina.pl/  na przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 14:54, tbe napisał:

 Też zamierzam w tym roku - czerwiec podobną trasę . Plan wstępny jest następujący : wyjazd 5.06 powrót 27.06 ( 23 dni). Piszę wstępny bo mam na tę chwilę urlop potwierdziny na 14 dni. Jeżeli nie dostanę więcej to - Norwegia na 2 tygodnie.

 Trasa : Ukraina - Rosja - Gruzja ( wszystko co warte zobaczenia czyli Okolice Kazbek , dolina Truso , Omalo - jak będzie dostępne ?? , Kachetia , następnie Wardzia , Ushguli i powoli powrót w stronę domu Batumi. Można coś jeszcze dodać .... ) - Turcja - Bułgaria ...i w kierunku Polski. Tak w skrócie to wygląda.

Celem jest Gruzja i tam chcę spędzić jak najwięcej czasu .W związku z tym dojazd i powrót traktuję jako tranzyt . Czyli bez skupiania się na zwiedzaniu.   Spanie : po gueshousach lub hotelikach ( ale bez wielu gwiazdek ). Może być też czasami w namiocie . Ale to tylko w sytuacji kryzysowej 🙂

Szukam jednego kompana do tej wyprawy , nie wyścigowca !! , osobę , która chce oprócz jazdy coś jeszcze zobaczyć. To ma być przyjemna wyprawa bez zbytniego poganiania się .

Witam

TBE mam w planie w podobnym okresie wyjazd do Gruzji.

Jeśli twoje plany nie uległy zmianie to daj jakiś namiar na siebie to może coś więcej uzgodnimy na priv.

Arek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć, pierwotnie planowałem w maju polatać po Bałkanach, ale wirusy utrudniają decyzję. Może alternatywą byłaby Gruzja? Choć od dziś z Polski sie nie wyjedzie (zobaczymy jak długo). Latam z plecaczkiem BMW f800GT i wstepnie Gruzja mi pasuje (maj, albo czerwiec - bez róznicy), czasowo nie jestem ograniczony więc jak poważnie planukecie wyjazd to proszę o kontakt na priv.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...