Skocz do zawartości

Gruzja 2020


Piotr.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuję wyprawę motocyklową do Gruzji. Planowany okres wyjazdu, to weekend majowy. Czas trwania wyprawy 3 tygodnie. Tak w skrócie: planuję do Gruzji jechać przez Czechy-Węgry-Rumunia-Bułgaria-Turcja-Gruzja, powrót przez Ukrainę. Szukam chętnych osób do dołączenia do całej wyprawy lub części. Jadę Honda XL 650 Transalp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Też zamierzam w tym roku - czerwiec podobną trasę . Plan wstępny jest następujący : wyjazd 5.06 powrót 27.06 ( 23 dni). Piszę wstępny bo mam na tę chwilę urlop potwierdziny na 14 dni. Jeżeli nie dostanę więcej to - Norwegia na 2 tygodnie.

 Trasa : Ukraina - Rosja - Gruzja ( wszystko co warte zobaczenia czyli Okolice Kazbek , dolina Truso , Omalo - jak będzie dostępne ?? , Kachetia , następnie Wardzia , Ushguli i powoli powrót w stronę domu Batumi. Można coś jeszcze dodać .... ) - Turcja - Bułgaria ...i w kierunku Polski. Tak w skrócie to wygląda.

Celem jest Gruzja i tam chcę spędzić jak najwięcej czasu .W związku z tym dojazd i powrót traktuję jako tranzyt . Czyli bez skupiania się na zwiedzaniu.   Spanie : po gueshousach lub hotelikach ( ale bez wielu gwiazdek ). Może być też czasami w namiocie . Ale to tylko w sytuacji kryzysowej 🙂

Szukam jednego kompana do tej wyprawy , nie wyścigowca !! , osobę , która chce oprócz jazdy coś jeszcze zobaczyć. To ma być przyjemna wyprawa bez zbytniego poganiania się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo

 

Witam  tez jestem zainteresowany tą gruzją W 2017 planowalismy z kumplem wyjazd na gruzje ale kilometry troszke wolno uciekały i w bułgari zmienilismy plan na grecje albanie oraz czarnogóre poza tym ruszylismy na poczatku lipca i upał też dał nam po dupie a to historia.Plan jazdy był przez turcje oraz powrót promem z batumi do warny lub znów turcją na rosje potrzebna jest wiza i kupę biurokracji natomiast ukrainie drogi są lekko mówiąc dziurawe ale będe śledził wątek w maju mogę miedz wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr.S

Forumowicze


 0

  • Liczba zawartości1
  • Rejestracja15 Styczeń
  • Ostatnia wizyta23 Styczeń

 

Kolega chyba zapomniał...

Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/15/2020 at 10:06 AM, biblo said:

Powrót przez Ukrainę, czyli promem z Gruzji do Ukrainy?

kurde 2 dni na promie plus czekanie załadunek, rozładunek to 3 dni - można jeża urodzić, nie dziękuje, wole jechać na kołach  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motif, ja to wiem 🙂 Byłem ciekaw, czy kolega o tym wie, ale jak widać stracił zainteresowanie własnym wątkiem...

Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sobie chwalą prom. Jest odskocznia od jazdy, można odpocząć, zrelaksować się. Potem z nowym animuszem wrócić na motocykl. Dla mnie sensowne argumenty jak jest się trzy tygodnie na motocyklu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ci, co nigdy nie płynęli promem😎.

Fajne przez pierwsze 3h.

Jak dla mnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Nie po to siada się na 2OO by bezpowrotnie tracić  dni z krótkiego urlopu.

Droga jest celem a przygoda zaczyna się za bramą domu.

  • Lubię to! 1

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...